Akné a moč?

:o?ojoj

vdaka za odpoved
tak ja skusim ten balkon..
a len na noc.. ale len cez tyzden, lebo cez vikend je manzel doma ;o)

damian

Peaty, telo musi mat konstantny prietok vody a preto ten moc. Tak, sko ktori vcera spomenul, moc je cistejsi ako voda. PRAVDA!

damian

Ojojoj, a Johny55, ja nie, ale moja priatelka si moc aplikuje. Sice som skusal aj ja, ale ja to nepotrebujem. Ojojoj, nenechavaj to v kupelke, ale na balkone, v garazi, v sope, proste niekde vo vetranom priestore. A aby ludia od Teba neutekali, davajte si to na noc, ked spite. Vtedy sa tiez pokozka najlepsie regeneruje. Uz som o tom pisal.

peaty

Ale ja nemam absolutne ziadny odpor k mocu, ja sa nad tym zamyslam len logicky. Ved zoberme si, ze ked moc obsahuje take prospesne latky pre nas organizmus, tak preco potom nas organizmus tieto latky vyplavuje z tela von a nenecha si ich radsej v tele? Toto je zaujimava uvaha...

:o?ojoj

ahoj damian..
tak ja to skusam.. myslim, ze pomaha.. len nemozem dodrzat tu zasadu, kedy je moc najlepsi.. nechat 3 dni odstat v otvorenej nadobke.. skusala som 1 den a nehorazne z toho smrdi cela kupelka (aj ked je to len malo mocu)a dat si to tak koncentrovane smradlave na tvar..ble!! mas na to nejaku radu??? ako to riesis ty aby od teba ludia neutekali??? lebo ja verim tym ucinkom ale z lasky k svojim bliznym...neviem neviem ci to viem..

johny55

DAMIAN--TY VIES TOHO VELA O URINE AKO TAK CITAM..MOJA OTAZKA JE VSAK,CI AJ SAM SI NATIERAS MOC NA TVAR? ALEBO CI POZNAS NIEKOHO KOMU TO NAOZAJ POMOHLO NA AKNE???

damian

Peaty, to nam vyvyva mozgy ortodoxna medicina, ze moc je to, co zle telo vylucuje. To je podvod, aby ludia presli k chemickym, toxickym a profitujucim liekom.

poliewoocka

Peaty,moc nie je 100 percent odpad...telo by ho muselo X krat prefiltrovat,aby to bola dokonala koncentracia bordelu z tela.