Akné a moč?

**en**

ja to robím tak, že rano sa vycikam do pohara, z toho si odlozim par kvapiek do flasky od liekov - odlozim to. Rano nalačno vypijem s tým spomínaným dzúsom a večer si natriem ten odložený na tvár. Po 30-40 min. zmyjem a nakrémujem.

milasik

tak ale toto, baby to faaaak, ako tak citam tak to musim aj ja vyskusat. a niekdo tu pisal, ze sa to ma davat vecer, ale ze ranny moc to si ho mam rano odlozit do niecoho na vecer??:-)

**en**

skušam to aj ja - už týždeń, priznám sa, že ked som tu o tom prvý krát čítala, tiež som myslela, že NIKDY, uplne sa mi to hnusilo.
Ja som sa to odvážila dokonca piť. Najskôr som sa skoro dovracala len pri pomyslení na to. Ale vymyslela som fintu. CCa 0,5dcl moču, zalejem hustým dzúsom - mrkva,pomaranč a môžem povedať, že sa to tam nedá vôbec cítiť. Zdá sa mi, že to dokonca pomáha proti únave. Mám pocit, že mám viac energie. Necítim sa taká unavená.

noonaa

netarajte,ked to ja,cintlavka vydrzim....robim to uz asi 3tyzdne a plet mam na nepoznanie,nielen,ze sa mi hoja rychlo vyrazky,ale plet mam jemnu,cistu,hladku...taku mnam :)

damian

Vies preco skoro zgrcnes? Pretoze medicinsky establisment vybudoval u ludi odpor k mocu. To treba u ludi zmenit a na tomto prave pracujem/e.