Chcem pribrať na váhe

kulturista

podme na to postupne:

dolezite je:

- prijat>spotrebovat

- prijat: 4-7g sacharidov na kilogram svojej hmotnosti

aspon 2g bielkovin na kilogram svojej hmotnosti. V praxi to znamena asi toto:

ked mam 70kg moja denna davka sachariodv bude minimalne 280g a davka bielkovin 140g.

Pri naberani svalovej hmoty je najdolezitejsia strava. Od nej sa vsetko odvija. Mal by si jest asi kazde 3 hodiny. Ranajky su velmi dolezite, pretoze pocas noci, kym spime vznika deficit zivin ktore sme pocas noci samozrejme nedodali /kazde 3 hodiny/.

Dalej obed je dolezity. Na obed akekolvek maso, priloha zemiaky alebo ryza alebo cestoviny. Prave tychto troch sa nachadzaju polysacharidy. sacharidy maju vysoky GI (glykemicky index) cize tzv. nezdrave cukry - polysacharidy maju nizky GI. Okrem tychto troch jedavaj casto ovsenne vlocky, doporucujem na ranajky napriklad s bananom v mlieku alebo s grankom.

Je toho dost co by som k tomu napisal, mohol by som v kusy aspon este tyzden pisat. Doporucoval by som ti kupit si doplnky vyzivy - protein a gainer. Hlavne gainer. Obsahuje sacharidy a bez tukov! Myslim ze tu rovnicu 140g bielkovin a 300g sacharidov na zaciatok urcite nesplnis a ten gainer pripadne este aj protein ti velmi pomozu. Samozrejme chodievat cvicit, aspon kruhovy trening v posilnovni.

Pomoztee

Vysku mam 148cm a vazim len 34 kg..jak mozem pribrat??????jem kazdy den asi 5 krat-..a nic...cez den zjem aj 2 cokolady 100gramove..a stale niiiiiiiiiiic.....a vecer si dam ja mlieko...ale nic

niqol

alchemilka- ano mam 20rokov a zaoberam sa mojou vahou...a vies preco? pretoze jem ako kazdy normalny zdravy clovek a aj napriek tomu mam 172cm a 48kg mame sice v rodine, ze sme chude ale odtial potial...koli vahe mi mestava menzes, podla mna je menzes v zivote zeny velmi dolezity a nepotrebujem si sposobit nejaky problem len koli vahe...nedokazem sa pred niekym vyzliect pretoze mi trcia vsetky rebra, nemam prsia a vobec sa necitim zensky...stale dookola pocuvam ako mi kazdy hovori, ze by som mala zacat jest pretoze "vyschnem" (a ja jem)...to tiez neni moc prijemne...a ako pise "mliecko" ak nemas takyto problem, tak nevies o co ide....nevies si ani len predstavit co by som dala za posratych (s prepacenim) 5kg...

mliečko

možno to nie je prave len vdaka tomu mliečku ensure plus, ale od mojho posledneho prispevku som pribrala 1kg :)

hydro

Predám Bio kultúru na domácu výrobu hydro proteínu.

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.
Balenie obsahuje :
a) 1 dávku Bio kultúry + štartovacie enzýmy (balené v plastovom obale)
b) návod na prípravu samotného nápoja

hydroprotein@gmail.com
037 6338121

mliečko

horalka79 - držím palce :)
presne toto je jeden z hlavnych dôvodov, prečo chcem pribrať aj ja.. moja vyska je 173cm a aktualna vaha 44kg... tiež by som bola nerada, keby moja vaha bola raz dôvodom, že nemôžem otehotnieť...
zatial som pribrala s mliečkami Ensure Plus 0,5kg a to ich pijem cca tyzden.. ale zas, mozno to ani nie je mliečkami zatial, nakolko som po problemoch s pankreasom, takze som vela nejedla predtym a schudla som.. teraz si myslim skor, ze sa moja vaha iba vracia spat na vahu 46kg, ktoru mam uz roky a potom sa uvidi, ci mliečka pomahaju, ak pojdem vyssie :)

horalka79

ahojte,
s muzom sa snazime uz nejaku tu chvilu otehotniet, sme zdravi, len podla novych info je dovodom nasich neuspechov moja nizka vaha. Mam 31 rokov, 173cm a 54 kil. Som sportovo zalozena a tuto vahu mam ca poslednych 15 rokov stale rovnaku. Uz som sa v minulosti pokusala pribrat s pangaminom, ale neuspesne. Teda pribrala som 1,5 a do mesiaca boli prec. Jem co chcem a kedy chcem. Nejem malo. Urcite urobim vsetko pre to aby som pribrala, ked uz viem, ze to pravdepodobne ovplyvnuje moju plodnost, ale chcela som sa opytat ci nahodou nemate este nejaku radu, tip, ako na to? dakujem!!

Mliecko: skusim pozriet tiez ten Ensure Plus, hadam pomoze