Chcem pribrať na váhe

marilynka

no ja teda neviem, istý čas som aj ja riešila tento problém, ale potom som zistila, že je lepšie byť chudá, takže už to neriešim...

AuroraEos

Ahojte! Ja mám tiež tento debilný problém ktorý ma dosť trápi. Som vysoká 167cm a vážim 49kg. Robila som si výpočet hmotnosti podľa BMI a teda mala by som vážiť aspoň 52kg ale prijala by som aj 55kg. Neviem pribrať ani za nič a to sa môžem napráskať hoc aj o polnoci domácou slaninou, jem veľa ale nepriberiem nič. Viete mi poradiť niečo od čoho by som pribrala aspoň 5 kíl??? ďakujem :D

Genesis

:) chodil som do kulturistickeho klubu vinohrady Ba 15 rokov :)

co sa tyka hmotnosti a svalov tak tu je to to co je pre to najdolezitejsie:

1. genetika
dlho dlho nic
2. steroidy
dlho nic (tie vas dostanu na urcity cas za hranicu vasho genetickeho potencialu), dokonca na to aby vam rastli svaly netreba ani cvicit .. je pravda ale ze s cvicenim to ide so sterakmi lepsie
3. strava a trening :)

toto je realita

da sa pravdaze dobra postava vybudovat aj bez steroidov ked ma clovek dobru genetiku

bohuzial videl som chalanov ktori jedli ako kulturisti cvicili ako kulturisti ale keby ze ich stretnete tak by ste ani nepovedali ani ze chodia do posilky

a naopak videl som geneticke talenty ktore mohli byt na rozku s maslom a mali dokonale telo :)

toto je realita

xdanielax

zo sojovych proteinov :D henti kulturisti urcite papaju vselijake praskove veci, o tom nepochybujem. ale urcite aj fazulu a ine strukoviny .. nevyznam sa v tom velmi kedze jem aj maso aj mliecne vyrobky :-))
Kazdopadne pokial si vegetariani nezakladaju na tom aby neboli chudi, vacsinou chudi su :D Ale nie je to podmienkou, takze vsetko sa da.

xdanielax

ale nie len v mase. ono sa to da aj tak, len je to trochu narocnejsie. dokonca aj vegani vedia mat pekne postavy: www.veganbodybuilding.com :)) takze strava a cvicenie, ako hovorim :P

xdanielax

tak isto v tom je problem. ale mam aj kamaratov vegetarianov a nie su to ziadne palicky tenke. takze je to o strave a cviceni.