Chcem pribrať na váhe

simka111

Treba jesť veľa, ale podľa mňa to nieje zdravé vždy do seba niečo tlačiť... a aj tak, ked jem veľa tak ma bolí žalúdok a to potom do seba veľa nedám :( naozaj neviem ako pribrať....

BJ

Vacsina tych ektomorfov horsie zvlada stres, a to sa prejavi na traveni.
Aj keby hocikolko cvicili, a hocikolko zrali, len si znicia travenie este viac, nepriberu, a dopracuju sa k zdravotnym problemom.
Predcim clovek zacne intenzivnejsie cvicit, musi si zlepsit travenie a metabolizmus, a zaroven sa mu tym zlepsi aj imunita.

squat

Ako tak citam kazdy ma taky isty problem aky som mal ja :) ...ty co vravia ze sa prezieraju a nepriberaju...HOVADINA...zeru malo...a preco hovoria ze zeru vela??? pretoze nevedia co to znamena zrat vela...pokym nezozeres min 4000 kalorii tak nepriberes...jednoducho je to tak pokial si ten chudy tym z dlhym krkom (ono sa tomu vravy ektomorf)....dalsia otazka co zrat???a ako casto??? odpoved-najcastejsie ako je to mozne apson 6 plnohodnotnych jedal denne....ono dost pomoze ked si kupis dobry gainerik bude to o nieco lahsie.... maso vseho druhu,mlieko,syr,strukoviny,vlocky,svabka,ryza,vajcia,cestoviuny,tvarohy...a toto furt dokola....sladkosti zrat mozes ale nie na ukor tohoto...

a co trening?

dalsia dolezita cast.....3 krat tyzdenne a nerob ziadne izolovane cvicky pekne bench press,drep,mrtvy tah,shyby,bradla,pritahy pasu a pod...

najlepsie je

PO-prsia,triceps
UT-------------
Str-nohy,biceps
stv------------
PIA-chrbat,ramena
SO-------------
NE-------------

new.biomag.sk

toto odporucam precitat

pauliq

Zdravim...... no ja mam tiez problem s vahou.....dlho som si drzala svoju vahu 45 kg a ani gram navyse som nedosiahla.....nech jem vsetko do radu, hocikedy...... prestala som aj fajcit..a ani gram navyse...dokonca som schudla dalsie 4 kg.....cize pri veku 23r, vyske 160 cm mam 40-41 kg........ je tu niekto kto mal taky problem a dokaze mi povedat ako sa z toho dokazem dostat ale cisto iba na baze stravy, zel. ovocie, maso, prilohy? ziadne tabletky, ani nic podobne..ani pichat B12 si nechcem.... BTW mam problem so stitnou zlazou ale endokrinologicka mi povedala ze to mi na vahu nevplyva...Dakujem za odpoved

bodyforum.cz

Samotné veľa jesť nestačí.
Netreba až tak veľa jesť aby si pribral. Treba vedieť čo jesť a kedy.

Určite ti poradíme na www.bodyforum.cz

Po zaregistrovaní, registrácia je zadarmo, ti určite poradíme a pomôžeme k vytúženému výsledku. Po registrovaní stači založiť novú tému.

Veľa šťastia k vytúženému cieľu.