Pruh

mili28

ono ako take to nie je nebezpecne. malym detom sa to dokaze aj zahojit. dospelym nepomoze nic ine, len operacia. zle je to uz v takom stadiu, ked sa urobi slucka na creve, potom sa neprekrvuje a hrozi odumretie tej slucky. tam uz ide o kejhak. tžakze az tak nepodcenovat!

katarina

moja dcerka ma 11.mes. a ma pruh v oblasti slabin.ma to od narodenia,nemala by vela plakat,ani sa silit,lebo jej zacne navierat hrca,ktoru jej potom musim jemne masirovat,aby sa vstrebala.co ak sa ale stane,ze sa pri masirovani nestrati.je to nejako nebazpecne?

amika

ja mam zrejme pruh tiez,vsetky priznaky tomu nasvedcuju ale este som nebola u lekara.vyhybam s namaham...jedna lekarka mi povedala,ze ked zatial nemam horsie priznaky a fungujem tak dlaho,ze to moze byt iba ztensena akoby natiahnuta blana ale este sa nepretrhla celkom.alebo je to pruh ale maly.Vraj sa to nemusi zhorsit a mala by som posilovat brusne svalstvo a bude to OK.
moze to tak byt?lebo ja sa fakt k lekarke nechystam.Boli to len napr.na velkej potrebe ale to si pritlacam to miesto a vtedy to je OK,neboli nic.a viem o nom len ked si lahnem a mam kopcek ma boku pod bruskom tak to zatlacim.

julia onufrakova

je mozne,ze sa pruh zrastie? mam pruh asi 1 rok a je o nieco mensi.chirurg mi povedal,ze je moc maly na operaciu.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.