Pruh

Cecel

Prosim ta a ako je mozne, ze mi ten pruh vobec nevidno? Pozerala som obrazky na nete a malo by to byt viditelne, ci nie vzdy? Mne to doktorka objavila tak, ze som lezala na bruchu, zakaslala som a zrazu ze bum "mate pruh". Kebyze nemam vysetrenie pred operaciou, ani by som o tom nevedela :D

Cecel

Dakujem ti, mas pravdu. Zdravie je prvorade. Uvidim v stredu co mi povedia na vysetreni. Ja mam odjakziva nejake hrcky v slabinach, ale vraj je to ok. Ty si mal tiez pruh?

philips

Ako sa rozhodneš je na tebe. Ale rátaj s tým, že vždy je lepšia a kratšia plánovaná PN ako taká, kde pôjdeš s náhlou bolesťou.

Cecel

Och, to nie...som sportovkyna, sport je mojou pracou. Ani nie tyzden dozadu som bola na operacii a musim byt dva tyzdne bez roboty. Ked si dam este aj pruh operovat, nebudem dlho moct pracovat. Dakujem ale za radu

Cecel

Caute. Doktorka mi povedala, ze mam pruh v oblasti slabin. Je to mozne aj napriek tomu, ze nemam bolesti? Zopar krat ma tam zastipalo pri cviceni, ale mozem normalne chodit, ziadna bolest z toho miesta nejde.

jedenzvas

Som tyzden po laparoskopickej operacii slabinovej hernie.
Chcel som najst ako cvicit a kedy zacat, ale nasiel som toto tu.
Prisiel som do nemocnice na siedmu, o osmej som uz lezal na stole, o 11 sa prebral z narkozy, rana bolela, ale bazanta som odmietol a isiel na wc, sestricka mi nebranila. Tak nechapem ze ktosi sa nesmie ani len usmiat. Prepustili ma na druhy den o tretej.
A dalsi pise ze co ma robit ked ma problemy a tecie mu krv ... vsak mi jasne povedali ze hned prist k nim naspat !?

andy11

Som po operácií pruhu klasicky rana nebolí mal som aj sieťku na druhý deň po operácií som strašne kašlal teraz mi tečie krv len s tej diery kde bola tá flaška na krv lebo je rana hlboká ale na pupku cítím takú tvrdosť neviem či to má byť alebo sa zas tvorý nový pruh keď som tak kašlal alebo sa mi to spravilo doma pri vstávání a lihaní strašne zle sa mi každé ráno vstává mám 30r.