Pruh

adrianito

Ahojte chcem sa spytať.v pravom miesku sa my spravi pri presileni gulička a ma asi 1-1,5cm a boli ma z toho potom trochu brucho.bude to Pruh?

judworth

Chcem sa opytat ci je normalne ze mam cca tyzden po laparoskopickej operacii pruhu ktory som mal padnuty v miesku na tom istom mieste t.j. hrcu s priemerom asi 3 centimetre? neviem ci je to opuch po operacii, alebo sa mi to opat roztrhlo, pretoze som dostal na treti den po operacii nadchu. Kaslem a kycham.

aniielik

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či niekto z vás má skusenosť s recidivitou hernie.Môj priatel bol na operácií minulý rok v juli a znovu sa mu to prasklo na tej istej strane.teraz je už po operácií.Operáciu robili laparoskopicky.V čom môže byť chyba?

makepeace

mam 3rocneho synceka a asi ma pruh ked sa mu toho chytyim a pomasirujem tak ho to neboli tak vas prosim o radu ci je potrebna operacia a ak ano tak mi poradte aka lebo je aj alergik a astmatik dakujem

169/69

Katarína myslím,že by si sa mala poradiť s lekárom.Pruh je vlastne pretrhnutá brušná stena takže pochybujem že sa to samo spraví.
Ja som mala pruh ako 8 ročná a môj syn ho mal ako 2 ročný.
Operácia prebehla ok,robia ju v plnej anestézii.Na štvrtý deň po operácii sme išli domov.

IXCO

caute ... no ja mam uz operaciu pruhu za sebou momentalne sa zotavujeem a ohladom toho ako to bolo tak ja som mal celkovu anestezu taku skombinovanu s plynom a injekciou a bolo to dost rychle 4 krat som sa nadychol a prebudil som sa na izbe az ale powiem vam strasna bolest lebo mne to nerobili laparoskopiou ale klasicky a ani som tu noc nespal nic nedalo sa otocit a az na druhy den som sa ozaj veeeeeeeelmi tazko postavil ale pri kazdom pohybe to velmi citilo uz teraz je to v pohode akurat ze to mam na jednom mieste este tak opuchnute ale ze to prejde powedal .... tak tyhc co to este len caka drzrte sa :)

mili28

to vlad7k :
ked sa to robi klasickym rezom, mozu to robit aj v celkovej anesteze, ale aj spinalnou anestezou (to je od pol pasa dole nic necitis asi 4 hodiny). neboj sa, injekcia do chrbata vobec neboli. prirovnal by som to k odberu krvi. ucinok nastupuje po par sekundach a mozu ta aj rozpilit na polovicu. pokial to budu robit laparoskopicky (sietka), jedina moznost je celkova anesteza. mohol by som tu o tom pisat basne. ked mas otazky, napis mi na : mili.28@azet.sk
mne robili pravu stranu klasickym rezom v celkovej. potom lavu stranu v spinalnej. a este raz lavu stranu v celkovej laparoskopicky. takze ja mam vyskusane vsetko. pokial to robia klasicky rezom, vybral by som si spinalnu anestezu, pretoze to mas necitlive a bez bolesti este niekolko hodin po operacii. po celkovej ta to boli hned po prebudeni. treba hned pytat do infuzky nieco proti bolesti. niekedy to davaju automaticky a nemusis si pytat. keby prestalo ucinkovat, treba hned pytat znova bez hanby. nie je to nic strasne, ale samo sa to do poriadku neda. moze sa to len zhorsit. na druhy den uz neboli, ale so vstavanim z postele to neni boh vie co.

vlad7k

Neviete mi niekto povedať, či operáciu pruhu robia pri lokálnej anestéze? Alebo len full narkóza? Keby to robili tak,aby som bol pri vedomí, asi by som šiel,lebo už ma to bolí v jednom kuse.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.