Ako rýchlo schudnúť do svadby ?

Príspevok v téme: Ako rýchlo schudnúť do svadby ?
matejkrajci

"Dobrý deň. Za necelé dva mesiace sa mi koná svadba a nedávno som sa pozrel na seba v zrkadle a úprimne povedané, nie som vôbec spokojný s tým, ako vyzerám. Mám viac kíl, ako by som chcel. Moja váha momentálne dosahuje 120 kg... Cítim, že je potrebné rýchlo schudnúť. Viem, že cvičenie a správna strava sú základom. Ale existuje niečo, čo by mi mohlo ešte viac pomôcť zrýchliť tento proces?"

podmedotoho

Dobrý deň sa praje. S Adi-pexom mám skúsenosti. Je to riadny nakopavak a donúti ťa cvičiť. Určite ho odporúčam. JNX The Ripper tiež nie je zlá volba, ale ako pises potrebujes rýchlo schudnúť do svadby, tak určite zvol Adi-pex.

matejkrajci

No uvidím aký zvolím. Musím si v tom urobiť poriadok. Má niekto ešte skúsenosť s ADI-PEX ? Poprípade mňa zaujal tento - JNX The Ripper.

kristinaseda

Zdravím, som rada, že ste sa rozhodli pre ten spalovač tukov. Odporúčam Vám vyskúšať ADI-PEX, je zložený čislo na prírodnej báze (ako som písala, veľa som si o tom študovala). Vyskúšajte a uvidíte sám výsledky.

matejkrajci

Dobrý deň. Pozrel som si to a rozhodol som sa že ostanem v kľude. Dosť dlho som priberal tak viem že neschudnem zázračne za dva týždne. Ale chcel by som do svadby aspoň všetko dodržať nech mám dobrý pocit. Rozhodol som sa že pred cvičením si doprajem spaľovač tukov/nakopávak. Po tom čo som si prečítal je mi jasné že to nie je žiadny "zázrak" ale nejako málo to predsa len funguje. Aj tých pár % zrýchleného metabolizmu pomôže a zase mať viac energie na cvičenie bude len výhoda. Pozerám sa práve po nejakom dobrom spaľovači.

stanislavka

Chudnutie klasika mensi prijem kalorii ako telo potrebuje za den a do toho cvicenie samozrejme z toho clovek schudne ale velmi vela robi psychika... potrebujete na to nastavit aj mysel lebo stres robi vela pri chudnuti/priberani a poznam ludi ktori aj maju mensi prijem kalorii ako vydaj a nechudnu vôbec... mozno k tomu odporucam skillmea.sk tu je super o tom presne ako zvladat stres a tak nie len schudnete ale si aj udrzite vahu