Ako rýchlo schudnúť do svadby ?

Príspevok v téme: Ako rýchlo schudnúť do svadby ?
matejkrajci

"Dobrý deň. Za necelé dva mesiace sa mi koná svadba a nedávno som sa pozrel na seba v zrkadle a úprimne povedané, nie som vôbec spokojný s tým, ako vyzerám. Mám viac kíl, ako by som chcel. Moja váha momentálne dosahuje 120 kg... Cítim, že je potrebné rýchlo schudnúť. Viem, že cvičenie a správna strava sú základom. Ale existuje niečo, čo by mi mohlo ešte viac pomôcť zrýchliť tento proces?"

kristinaseda

Veru. Za tie dva mesiace podľa mňa s týmto spaľovačom schudnete natoľko, aby ste boli so sebou spokojný. Dajte určite vedieť aj ďalej, ako Vám to ide, koľko ste schudli za týždeň napr a podobne.

matejkrajci

no, je fakt ze ste mali pravdu a funguje to na 1 co sa tyka zvysenia energie. Este ale uvidime kolko schudnem ?

kristinaseda

Super, len tak ďalej. Ako som Vám už aj ja písala, mne ten spalovač pomohol a dosť dobre a rýchlo som schudla. Odporúčam ho všetkými 10-timi všetkým mojím známym, ktorí potrebujú schudnúť. Držím palce, nech do svadby čo to zhodíte.

matejkrajci

Dobrý deń. Tak sa hlásim po teste oboch. Hellfire bol šupa. Fakt som išiel viac ako inokedy. Myslel som si že to bude veľmi podobné aj pri ADI-PEX. Ale fest som sa mýlil :D ... ADI-PEX ma naštartoval asi 2x viac. Aj keď rozmýšľam či to nebolo placebo a účinok bol rovnaký ako pri hellfire. Ale naozaj musím povedať že to bola šupa. Asi o 20min dlhšie som cvičil a spotil sa jak mokry pes som vyzeral.

Pripisujem to tomu že už som rozcvičený a aj tomu že to sú skvelé produkty.

ZA MŇA ALE URČITE ODPORÚČAM ADI-PEX !!!

bol proste lepsi, nech uz to bolo kvoli hocicomu

ich stranka vyzera nasledovne dole ak by ste si chceli objednat

kazdopadne ja budem dalej davat info a mozno vyskusam este nieco ine

kolaria

Choďte do nejakých spalovákov, pri cvičení sa viac zapotíte, no dávala by som si pozor, keďže obsahujú aj väčšie možstvo kofeínu a pokiaľ nie ste zvyknutý na kofeín ako som nebola ani ja, tak aby vám neprišlo skôr zle peniaze by ste vyhodili len tak..

matejkrajci

Dobrý deň. Tak už mi prišli. Pomýlil som sa a namiesto Ripperu som si objedal Hellfire. Cenovo stali s doručením oba rovnako. Tak uvidíme dnes keď si pôjdem zacvičiť. Vyskúšam najprv hellfire lebo sa mi páči viac :D a zajtra pri cvičení skúsim ADI-PEX. Ten je vraj pre ženy ale zložením je ok aj pre mužov podľa mňa. Podmienky tréningu dnes a zajtra by mali byť rovnaké. Tá istá strava, toľko isto hodín spánku (aspoň to plánujem :D) a rovnaký deň v práci. Budem písať a podelím sa aj o fotky. Inak odkedy som založil diskusiu podarilo sa mi schudnúť 1kg dole. Ale ako poznám váhu tak večer to kilo znova nebehne. Čím to je ?

matejkrajci

cital som ze to vie fakt pomoct ten posledny detail skladacky doplnit a chudne sa rychlejsie. uvidime. cakam na ten ripper a adi-pex

kristinaseda

patienka áno podarilo sa mi to, podľa mňa som mohla aj viac schudnúť za ten rok, ale už som dosiahla celkom ideálnu váhu. Už sa nemusím za seba hanbiť. Práve preto som priložila aj foto, nech ľudia vidia, že keď sa chce, tak sa všetko dá.

Veron2552

Zdravím. Ja som používala klasický L-Karnitín z GymBeam a mne ten pomohol :) môžem ho tu aj postnúť: gymbeam.sk
Poprípade vyskúšajte aj iný. Majú kvalitné produkty.

SIMIKEE

ako ste napisali strava je zaklad, najma vela zeleniny-velakrat by clovek ani tolko nezjedol keby ma na tanieri poriadnu porciu zeleniny a viac pohybu tiez. zacnite napriklad krokmi, vychadzkami, nie rovno behom, to by ste asi vypluli pluca. no ak este nieco navyse tak investujte do kvalitnych spalovacov tukov.

Najčítanejšie články