Ako rýchlo schudnúť do svadby ?

Príspevok v téme: Ako rýchlo schudnúť do svadby ?
matejkrajci

"Dobrý deň. Za necelé dva mesiace sa mi koná svadba a nedávno som sa pozrel na seba v zrkadle a úprimne povedané, nie som vôbec spokojný s tým, ako vyzerám. Mám viac kíl, ako by som chcel. Moja váha momentálne dosahuje 120 kg... Cítim, že je potrebné rýchlo schudnúť. Viem, že cvičenie a správna strava sú základom. Ale existuje niečo, čo by mi mohlo ešte viac pomôcť zrýchliť tento proces?"

Veron2552

zdravím, tak ja som začala cvičiť s tým spalovačom 1.3. a mám 2 kg dole zatiaľ....tak snáď to bude takto pokračovať aj nadalej :) cítim sa dobre a cvičenie ma strasne začalo bavit :) strasnú energiu mi to dáva :D

emminar

Verim ze sa ti uspesne dari v tejto ceste premeny na vysnivany den D. Zaujimalo by ma ako si pokrocil, ci ti pomohlo len zmena stravy alebo si musel nejak zapojit pohyb extremne.

darienka

bala by som sa takychto neoverenych tabletiek na chudnutie, ked tak skor by som sa obratila na stranky s cvicenim alebo priamo vo fitku na trenera

simiksimoncek

Ľudia ja neviem. Takéto veci sú dosť nebezpečné ! Bola by som viac opatrnejšia, ale je to váš život. Robte, čo uznáte za vhodne.

Veron2552

Zdravím. Tak som sa nechala ukecať aj ja na tento Adipex natural. Už mi aj dnes prišiel. Idem skúšať, dám potom infošku :)

matejkrajci

baby, nemá zmysel užívať niečo čo vám škodí zdravie ak je na trhu niečo ako ADI-PEX. To je uplné iná káva. Nehovorím že je taká silná a účinná... Ale jej prednosti sú hlavne v tom že pomáha a stále je ale bezpečný

Veron2552

O tom Adipexe čo bol kedysi som už aj ja počula. Teta ho užívala a teda schudla pekne, ale doteraz má problémy so srdcom....
Toto môže byť teda niečo iné. Lebo čítala som aj na ich stránke, že to má prírodné zloženie? Aspoň to tam tak píšu...