Ako rýchlo schudnúť do svadby ?

Príspevok v téme: Ako rýchlo schudnúť do svadby ?
matejkrajci

"Dobrý deň. Za necelé dva mesiace sa mi koná svadba a nedávno som sa pozrel na seba v zrkadle a úprimne povedané, nie som vôbec spokojný s tým, ako vyzerám. Mám viac kíl, ako by som chcel. Moja váha momentálne dosahuje 120 kg... Cítim, že je potrebné rýchlo schudnúť. Viem, že cvičenie a správna strava sú základom. Ale existuje niečo, čo by mi mohlo ešte viac pomôcť zrýchliť tento proces?"

kristinaseda

Presne. Veď adipex čo bol kedysi bolo niečo iné ako je teraz Adipex. Ten kedysi bol tuším taký, že pomohol rýchlo schudnúť, ale ľudia naň umierali. Alebo mali zdravotné problémy už neviem.
Twnto produkt je úplne iný, aj zložením a aj obalom.

matejkrajci

Chápem, ale možno si občas trošku pomôcť nie je na škodu.
A tento Adi-pex nie je to čo bol adipex kedysi. Toto je na prírodnom zložení.

simiksimoncek

Ja nepotrebujem žiadnu vzorku zdarma. Pretože takýmto veciam neverím. Keď chcem schudnúť, tak schudnem a nepotrebujem k tomu "doplnky výživy". Kedysi bol tiež adipex a ten mal časom strašné účinky na telo. Ďakujem pekne, nepotrebujem, aby ma cvičenie zabilo!

matejkrajci

Prepáčte pani. Ale je naozaj cítiť rozdiel pri cvičení čo sa týka energie !
Ja som tomu tiež neveril ale veď vyskúšajte. Kľudne vám pošlem vzorku zdarma :D z mojho.

kristinaseda

Ale veď spaľovač tuku je na to, aby urýchlil metabolizmus. Jasné, že neschudne za Vás :D to tu nikto ani nepíše...len pomôže jednoduchšie zhodiť kilá navyše.

simiksimoncek

Preboha, to vážne ľudia veríte na takého veci? To kde sme sa už dostali v tejto spoločnosti? Platiť veľké peniaze lebo ste lenivý so sebou niečo robiť bez toho? Máte pocit, že to pôjde rýchlejšie? to naozaj? neverím.... !!!!! Sú to len reklamy všetko a ľudia len chcú zarobiť na Vás. a Vy ak chcete schudnúť do svadby, tak menej jedzte a nájdite si osobného trénera ! Ten sám uzná za vhodné, či potrebujete nejaký "spaľovač tuku" alebo nie :) Pekný deň !

podmedotoho

Ja som Vám písal, že je to poriadny nakopavak, som rad, že ste sa rozhodli preň.
Ako Vám to ide? Koľko ste zatiaľ schudli?

matejkrajci

Ahojte. Ďalšie 2 dni cvičenia za mnou. A hovorím Vám že ADI-PEX je 100 krát lepší ako Hellfire. Ak ešte niekto váha tak nech si kúpi toto.

ADI-PEX 75mg Soft Pink ?