Výzvy na cvičenie

manzelka

Pre mna je lepsie niekam ist. Akoze na nejake cvicenie do spolocnosti, na nejaky kruhovy trening alebo nieco. Lebo ked sa nahlasim potom mi uz je blbe sa odhlasit, tak idem.

DieFrau

Nikdy som sa nevedela motivovať ísť do fitka alebo cvičiť a to ani vďaka tým aplikáciam. Väčšinou po týždni som to vzdala. Ale raz len tak z nudy som našla nejaké cvičenia jógy a prihlásila som sa aj na kurz u nás v meste. Pekné hodinové cvičenie v príjemnom prostredí. Pri niektorých cvičeniach som sa síce aj zapotila ale určite to nebolo nejaké extrémne namáhavé. Bol to pre mňa taký relax. Moje telo pracovalo, ale myseľ akoby oddychovala. Niekedy si ich zacvičim aj doma pri meditačnej hudbe a teda naozaj vrelo odporúčam. Pre mňa je to omnoho pohodlnejšie ako behať vonku alebo zdvíhať ťažké váhy. Pre ženy je jóga ideálna.

laurittko

mojou výzvou bola moj aváha, ktorá sa mi vobec nepáčila, preto so s detmi začala športovat, jazdit na bike a kolobežke

Karolinka1

mojou výzvou na cvičenie bola moja váha, tak som si z cyklospecialit kupila kolobežku a začala na nej jazdit, aby som si vytvarovala zadok

vitkovak

najradšej cvičím sama, podľa svojich zvykov, doma v kľude, cvičievam na stroji alebo podľa videí, stroj aj iné pomôcky som kupovala na www.fitham.sk

zuzfed

neplatím si tréningy, ani tie plány. Pozerám to čo ma zaujme na youtube. Videla som aj na rotopede videá a ten dokonca som si kupovala polroka dozadu na fitham. Takže cvičím na ňom plus cviky