Výzvy na cvičenie

Jarunka12

Ja sa akosi neviem dokopať k cvičeniu, proste stokrát radšej sadnem na bicykel a idem sa previezť, kľudne aj po kopcoch, nemám s tým absolútne žiadny problém. Ale Pilatesu a podobným veciam som jednoducho zatiaľ neprišla na chuť. :D

iviccia

isla by som si veru zacvicit, tak riadne si dat do tela :D aj ked radsej behavam, ale v takomto pocas ma veru nelaka ist von, to si ozaj radsej pustim nejake pilates videa a zacvicim si v teplucku a v pohodli domova :D

Natalia 911

Ja cvičím aktuálne s Fitshaker. Prvýkrát som sa zapojila do novoročnej výzvy a som spokojná. Zatial som schudla 2kg a aj cm išli dole. Členstvo stojí 10 eur na mesiac. Ak chcete skúste. Majú aj web stránku a sú tam príbehy žien, ktoré schudli, recepty, vecičky na cvičenie a tak. Som rada, že robím niečo pre seba a svoju postavu. Už aby bola jar/leto nech sa dá aj vonku športovať.

Van-ness

ja by som potrebovala nejake ucinne cvicenia, ktore fakt realne aj pomozu, lebo zatial co som vyskusala, tak nejake vysledky som nepostrehla.

gimbaska

bicykel je super vec, ale ze by sa mi nejako podarilo na nom schudnut, tak to veru nemozem povedat:) co sa mne najviac osvedcilo, su asi vselijake videa na youtube, podla ktorych cvicim, inak nic.

stanka292

ktora sa vam tak najviac osvedcila?:) nemam problem si aj nieco zaplatit, chcem sa konecne dostat do formy, som maximalne odhodlana :D

blanika15

staci kuknut nejake tie videa na youtube a da sa pekne schudnut aj takto:) mam to odskusane a este ma to aj viac bavi.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.