poradte darcek pre sestru

dubsicka

no uvazovala som, ze pojdem tymto smerom, lebo tiez je taka, ze si to doma neustale nejako zveladuje, takze zrejme tymto ozaj nic nepokazim:)

zuzinecka88

To máš takú istotu by som povedala:) My ženy proste nepohrdneme niečím takým. čo nám skrášli byt :D

ihlana

no, asi to nie je uplne objektivny nazor, kedze hovorim momentalne za seba, ale mna by potesilo rozhodne nieco do bytu. takych veci nie je proste dost :D

kajomija

dubsicka no mas tu vymenovanych celkom vela veci, len nevieme, ze ci si uz teda na nieco prisla alebo sa stale rozhodujes? pomohlo ti to? :D ak nechces ist do takychto praktickych zalezitosti, tak by som na to isla z tej druhej strany rozhodne. nieco, co im skrasli pribytok mozno.

ahjajjaj

napr. posteľné prádlo pre dve osoby, alebo sada príborov, niečo, čo môže potrebovať po svadbe, súprava na kávu, izbová rastlina, obrusy, utierky, sada uterákov...
kúp jej dve veci. Napr. sadu uterákov a nejakú bižutériu, akú rada nosí. Ani jedno nie je drahé. Resp. podušky na stoličky, deku na gauč... podľa toho, čo potrebuje..., poháre, šálky, hrniec, panvicu, termosku, rýchlovarná kanvica...

zuzinecka88

Dubsicka haha, to poznam, neboj :D Tiez sa mi vie malokto trafit do vkusu. Poukazka moze byt sice fajn darcek, aj mna by to osobne dost potesilo, ale nie pri takejto prilezitosti zrejme.

dubsicka

no tak knihy cita, ale to mame vyslovene zakazane jej kupovat, pretoze ma svoje oblubene zanre a vacsinou sa jej darovana kniha nepaci, takze sme si povedali, ze knihy uz vobec nedostane :D

kajomija

no, mozno by som isla celkom inym smerom ako tu bolo spomenute:) vsak ale ty si ju poznas najlepsie, ake ma zaluby? co ma rada, co ju bavi? istotne ma nejake konicky, hobby, od toho sa treba odpichnut v prvom rade.