poradte darcek pre sestru

nechalicka

tak ja velakrat sa snazim skusat aj take obchodiky, v ktorych nenakupujem casto alebo su pre mna nove. ak tam maju nieco, co ma zaujme, tak mi je jedno, ze je drahy alebo co:) akoze nie som uplne marnotratna, ale rozhodne si viem dopriat, ked sa mi nieco paci :D

terria15

len je otazne, kde take darceky kupovat?:) akoze obchodov je fakt milion, ale najst taky, v ktorom najdes nieco neokukane, to byva velakrat problem podla mna :D

matka88

ja osobne som teda rozhodne za darceky, ktore nema kazdy:) podla mna taketo dary potesia viac ako nieco, co bezne vidis v obchodoch.

nechalicka

tak ono zalezi na tvojich osobnych poziadavkach a poctu ludi, ktori maju byt na portrete vyobrazeni:) ale do nejakych 40€ sa vies zmestit, co podla mna rozhodne nie je az tak vela, uz som dala za darcek ovela viac :D

huckerika

kolko stoji taka sranda? chcela by som nieco podobne na stenu, mam pocit, ze potrebujem nieco nove :D poznate to?

iviccia

no ono sa to robi takou modernou grafikou, ktora vo vysledku posobi, akoby bol ten obraz namalovany, ale v skutocnosti nie je:) ved prave, ako napad na darcek je to podla mna super, tiez uz velakrat neviem, ze co darovat, to co mi zvycajne napadne ako prvy, nestoji fakt ze za nic :D to uz mi je aj take hlupe darovat nieco, co si bezne kupis aj sama.

hricka00

iviccia aky to je portret?:) to ta akoze namaluju alebo ako to funguje? neviem si to asi uplne predstavit:) ale ako napad fajn, paci sa mi, kde niekto neda nieco len take prvoplanove. napriklad wellness :D

PetraKlbova

Naši známy nám hovorili, že si objednali na jeden event profesionálne fotenene od firmy mlv.sk a boli veľmi spokojný. Neviem úplne či to je ako darček ale prikladám to sem ako fajn tip :)