poradte darcek pre sestru

iviccia

tiez si myslim, ze absolutne nezalezi na hodnote toho darceka, da sa vymysliet aj nieco, co ta vyslovene nezruinuje :D ten napad na portret od Lovectoru som inak posunula dalej, aj kamaratka ich uz oslovila, budu mat s muzom vyrocie svadby, takze to vyriesila takto. tiez bola relativne zufala, tak som jej poradila a suhlasila, bola rada:) takze aj tak sa da:)

huchla

ale tak zase su aj krasne darceky a cenovo dostupne, netreba zase velakrat siahat neviem ako hlboko do vrecka, aby si obdarovaneho potesil:)

stanka292

tiez si myslim, ze treba investovat nieco viac, vlastne preco nie, netvrdim, ze peniaze vyjadria to, co pre mna clovek znamena, ale ked mam niekoho rada, tak zase na druhej strane nemam problem venovat aj nieco hodnotnejsie.

rehacka

tak ono samozrejme tiez zalezi aj na tom, aky sviatok aktualne clovek ma:) keby oslavujem nejake jubileum, tak sa rozhodne nepotesim nejakej lacnej kozmetike alebo co:) pri takychto udalostiach je asi namieste trosicku zainvestovat by som povedala.

huchla

tak niektori ludia neriesia, co dostanu:) ja osobne sa potesim aj malickosti, to, co dostanem nemusi byt absolutne drahe, nepotrpim si:) ale tak to zalezi aj od povahy cloveka, ze?

iviccia

my sme traja surodenci, ale presne ako povedala dudinka, s bratom sa nestretavame, takze toto asi nebude uplne najlepsi napad:) ale dik za tip. kazdopadne pojdem asi do tej prvej moznosti, myslim, ze najviac sa asi potesi fotke s muzom:)

dudinka57

tak pri takomto niecom treba asi zvazit aj vztahy, ake maju surodenci, lebo kto sa moc nestretava, tak asi tazko sa takto nejak zosuladi len kvoli fotografii:)

zdencha598

iviccia mozno by sa potesila aj fotke, kde ste vsetci surodenci spolu, kolko vas je?:) aspon mne by sa to pacilo teda.