poradte darcek pre sestru

zuzinecka88

tak to je jasne, logicky, to, co lepsie vyzera, ulahodi ocku a tym padom sa clovek citi dobre, takze nieco na tom asi realne fakt bude :D

krajcika

no taketo vecicky vedia jednoznacne zutulnit interier:) to je inak vedecky dokazane, ze clovek sa doma citi lepsie, ked sa obklopuje roznymi doplnkami, obrazmi a podobne :D

kajomija

darienka a mate ho normalne nad gaucom alebo?:) ja osobne si to viem predstavit napriklad nad komodou, my mame celkovo take hole steny, nieco mi tam neustale chyba pri pohlade na ne.

Emma3

A čo tak jej kúpiť nejaky šperk? :) To sa podla mna hodí aj na svadbu aj na narodeniny, a tým nikdy nič nepokazíš :) Skús sa pozrieť po nejakom na nosene.sk :) Ja si odtial všeličo kupujem a vždy maximálna spokojnosť .... tak skús tam niečo nájsť ked tak

darienka

tak jej daj spravit vlastny portret od Lovectoru. tiez sme si davali cela rodina, visi nam v obyvacke. myslim si, ze to potesi kazdeho a hodi sa to na akykolvek sviatok/prilezitost.

mircok

Dubsicka, no co, ako dar? Uz si daco vybrala? Myslim, ze si tu dostala kopu napadov a inspiracii, tak ci ta teda nieco presvedcilo.

zuzinecka88

No, ja napriklad som raz chlapovi povedala, nech mi uz radsej nekupuje knihy (ale s usmevom a fakt ze zo srandy), lebo mi kupil zaner, ktoremu sa totalne vyhybam a uz som mu to spomenula :D A urazil sa, samozrejme. Odvtedy som od neho knihu nevidela :D

ihlana

no to je jasne, to kvety som ja uz zakazala kupovat :D to si kupujem vyhradne len sama, lebo bud dostanem nieco kvitnuce, aj ked tie nemam velmi v oblube alebo nieco, co uz doma mam :D takze tak.

kajomija

no ja to vidim napriklad aj na sebe, to proste ide vekom :D mna uz nic tak velmi nepotesi, ako nieco do domacnosti, nejake tie dekoracie, ktorymi si to mozem doma skraslit. kvetiny si kupujem sama, lebo to zase sa nikto trafit nevie v tomto :D ale inak velmi rada dostavam taketo veci.

Najčítanejšie články