poradte darcek pre sestru

rehacka

iviccia no tak najlepsie asi s partnerom nie?:) myslim si, ze keby sa spojis s nim, tak ti mile rad pomoze:) budes to mat jednoznacne jednoduchsie ako vyberat sama :) tipujem, ze on ich v telefone mat bude, keby nie, tak to by bolo asi dost divne :D

iviccia

no to praveze bude asi trosicku problem, lebo absolutne netusim, aku fotku vybrat a uz vobec neviem, kde ju zoberiem :D nemam totiz ziadne jej fotky v mobile, nic.

stanka292

no ved jasne, tiez sa nebranim takymto darcekom :D ale zase na druhej strane nemam problem si nieco podobne dopriat aj sama :D proste len tak, z lasky k sebe :D treba aj seba obdarovavat jednoznacne :D
iviccia istotne sa to hodi, je to fajn napad, bude nadsena, si myslim:) len musis vybrat trefnu fotku:)

nechalicka

podla mna je to velmi dobry napad:) tak nieco istotne potesi kazdu zensku dusicku :D ale teraz hovorim tak trochu za seba, ja osobne by som sa tomu jednoznacne potesila:) samozrejme zalezi na nej, co ma rada a tak, ale myslim si, ze tymto nic nepokazis:)

gimbaska

aj ako darcek pre seba je to velmi vhodne, co by nie :D no a je to robene vektorou grafikou, to len tak pre informaciu:) tiez ma to zaujalo, pozerala som si daco o tom.

rehacka

nedavno som videla taky zaujimavy portret - robeny takou technikou, neviem ju uplne pomenovat :D ale velmi sa mi to pacilo, Lovector robi take obrazy, tak akoze realne nad tym uvazujem. ale obdarovala by som sama seba :D budem mat narodky, tak si hovorim, ze preco nie:) uz som si takto dlho nic pre seba nekupila :D

stanka292

nechalicka aky portret mas na mysli? akoze si dala vytlacit volakde? sama seba obzerat - to si tiez predstavit neviem, ale niekoho z rodiny, preco nie?

nechalicka

nie je to sice sestra, ale svagrinej som davala robit osobny portret. akoze nebola tam len sama, to si neviem predstavit, aky narcis by musel clovek byt, aby si sameho seba zavesil na stenu, ale na tom portrete je vyobrazena s dcerkou, tak sa tesila.

matka88

jasne, ze ju poznam a viem, co mam rada, ale aj napriek tomu si nejak neviem rady, uz som presla vsetky mozne obchody, aj na internete, ale akosi mi nic zaujimave nenapada. ma rada vselico pekne, rada veci vytvara, celkovo ju povazujem za dost kreativnu osobu.