žiadny vzťah v 28 r.

Príspevok v téme: žiadny vzťah v 28 r.
Natt5484

Ahoj,

som chalan, ktorý vyštudoval VŠ, mám prácu, dobre platenú, som športovec s atletickou postavou. Mám aj kopec záujmov a záľub. Ale mám 28 r. a ešte som nemal vzťah, a som z toho dosť utrápený , síce robím v meste ale bývam v malej obci a v zásade sa stýkam s malým počtom ľudí, a nemám už veľmi kde niekoho stretnúť. Má to niekto z chalanov ale aj dievčat podobne ? napíšte na mail prosím altermail@centrum.sk Mne akosi chýba ten správny model správania, lebo ak by som oslovil dievča a nesprávalo sa podľa nejakého môjho predpokladaného modelu tak zrazu stratím pôdu nohami a neviem to interpretovať a ako sa zachovať. Už začínam uvažovať že si siahnem na život.

blueberryNN

No neviem, asi naburam teoriu tvojho psychologa o tom ako "vsetky" zeny chcu v podstate ten isty muzsky model. Lebo v skutocnosti nechcu. Je nekonecne mnozstvo typov zien a kazda ma svoje vlastne preferencie. Mne osobne su dvojzmysly absolutne neprijemne a ak s nimi chlapi v minulosti zacali, ja som zaradila spiatocku a nemal u mna sancu. Bary a bohaty spolocensky zivot ma skor odradzaju, uprednostnujem, ak muz sam vie, co chce, a nepotrebuje na to publikum. Proste su to subjektivne nazory aj ked pochadzaju od psychologa. Realita je omnoho pestrejsia. Pre kazdeho na svete existuje niekolko "idealnych" partnerov a pre kazdeho je to ktosi uplne iny. Netreba sa menit na niekoho ineho. Je to iba o tom neuzatvarat si moznosti dopredu negativnym a porazeneckym postojom.

Ernest-ernie

Haha to su rady... som sa pobavil... rovno zahodit do kosa...

No terria15 predstav si ze niektori chlapi aj 40 rocni este nemali vztah a nie preto lebo "nemali cas" ale vyberave zenske o nich jednoducho ani nezakopnu.

Ja som na tom podobne ako ty aj vekovo, akurat som uz nejake vztahy mal ale poslednych 5-6 rokov ani tuk.
Ale napriklad mam 31 rocneho kamarata ktory je na tom rovnako ako ty, cely zivot bez vztahu.

Rada daj sa na zoznamku - absolutne od veci - nerob to, upadnes este do vacsej depresie. Dnesne zoznamky (teda aplikacie) su zlozene z 60% neaktivnych profilov a 40% propagacia Instagramu. Vytiahnut zenu von na rande - nemozne!

Je to presne ako pises ty, nemas naucene modely spravania ktore chcu zeny a to je byt spontanny, vtipny, odvazny, mat dvojzmyselne narazky... Toto je to co zeny chcu...

a potom samozrejme precestovat svet, to chce kazda...

Nepotesim ta, tieto modely spravania sa nedaju naucit, nemas to vrodene, nevyrastal si pravdepodobne tak ako ti chlapi co to vedia - to znamena po baroch, akciach a na party...

(ked sa bude chciet za toto konstatovanie niekto pustit - nemam to z vlastnej hlavy ale od mojho psychologa)

Ostava ti hladat iba nejaku introvertku ktoru ale vpodstate nestretnes lebo sedi doma za knihami...

Neviem ti moc poradit, doba sa neskutocne zmenila za poslednych 5-10 rokov ale uprimne ti prajem vela stastia...

daniela2

Daj si inzerát na zoznamku. A stretnutie s babou je len stretnutie, nič viac. Ak ti je sympatická, je to len sympatia a nič viac. Aj rande je len rande a nič viac. Takže ak o danú babu prídeš, nič vážne sa nestalo a na svete aj na nete bude ešte stále dosť nezadaných dievčat, ktoré treba smelo osloviť, a ak ja na stretnutí sympatická, dať jej to najavo dotykmi, chytením za ruku, objatím a ak sa nechá aj pobozkať, možno aj tak.

zuzinecka88

Priatelka by malo byt momentalne to posledne, co by ta malo trapit v ramci toho, ze si rozhadzany vnutorne a uvazoval si nad sebevrazdou

erikalahka

Trosku na rozveselenie, v principe aspon mozes byt rad, ze neriesis nejake vztahove problemy alebo co. Ale jasne chapem, ze by si uz asi niekoho chcel, len to netreba tlacit fakt.

akinom007

V prvom rade sa preto NETRAP! Nesil to, pride to same, chodievaj medzi ludi, komunikuj, neboj sa urcite stretnes nejake dievca s ktorym si budes rozumiet. Uzivaj si zatial aj to ze si single.
Ja by som sa skor pytala preco ta to trapi? Nerozumiem tomu...mozno som ina, neviem, ale nikdy ma netrapilo ze niekoho nemma v obdobi ked som bola sama, prave naopak....

terria15

tiez si myslim ze nieco take silit sa neda a ani by sa asi nemalo. a preco si vlastne do teraz nemal vztah? nebol cas alebo? lebo tak ono asi kazdemu sa do zivota pritrafi aspon maly romanik ci sa mylim?