žiadny vzťah v 28 r.

Príspevok v téme: žiadny vzťah v 28 r.
Natt5484

Ahoj,

som chalan, ktorý vyštudoval VŠ, mám prácu, dobre platenú, som športovec s atletickou postavou. Mám aj kopec záujmov a záľub. Ale mám 28 r. a ešte som nemal vzťah, a som z toho dosť utrápený , síce robím v meste ale bývam v malej obci a v zásade sa stýkam s malým počtom ľudí, a nemám už veľmi kde niekoho stretnúť. Má to niekto z chalanov ale aj dievčat podobne ? napíšte na mail prosím altermail@centrum.sk Mne akosi chýba ten správny model správania, lebo ak by som oslovil dievča a nesprávalo sa podľa nejakého môjho predpokladaného modelu tak zrazu stratím pôdu nohami a neviem to interpretovať a ako sa zachovať. Už začínam uvažovať že si siahnem na život.

Varus

Betka132 to isté platí naopak, že si ženy nevážia dobrých chlapov, ktorí by im zniesli aj modré z neba, pretože ak je chlap milý, pozorný, zaujíma sa o ženu, tak to ženy vôbec nepriťahuje a nakoniec taký dobrý chlap skončí vo friend zone, pretože iné miesto v srdci u takých žien nemá.

Za všetko si aj tak môžu len ľudia, ako sa k sebe správajú, čo sa týka konkrétne vzťahov. Prečo sú tie vzťahy tak na figu vo väčšine prípadov? Pretože si ľudia takých partnerov vyhľadávajú.

A taktiež aj preto, pretože ľudia klamú, pretože to vedia najlepšie. Pred vzťahom zatajujú pravdy, vymýšľajú si, robia zo seba niečo, čím vôbec nie sú, ale každá pravda vždy vyjde najavo. Preto sú tie vzťahy potom také, aké sú.

Libertz

Betka: su taki a je ich dost, len su pre vas castokrat neviditelni. Alebo ich mate za kamaradov a nikdy nic viac. Nehovorim ze ty si taka ale vseobecne.

Betka132

Ja som zena, introvert a mam tiez problem najst si vztah. Radsej by som prijala nejaleho introverta aby sme mali podobne zaujmy a tak. Muzi si nevazia dobre zeny ktore chcu pre svojich partnerov to najlepšie, radsej maju radi mrchy co ich vyuzivaju.

Libertz

Vcelku suhlasim s Ernestom. Ale to ze je clovek introvert vtedy je prave ten vyzor ci penaze dost velke plus. Ked teda ten introvert neni nejaky prilis, co nema ziadne sebavedomie, socialnu fobiu, vsetkeho sa boji atd. Ale inak sa zhodujem. Pozorujem to aj na sebe. Podla mna keby som extrovert cely cas tak natom niesom jako autor temy. Az nato ze som o rok mladsi. Ja som skor taky typ co sa hanbi iniciovat nejako kontakt oslovit nazivo. Ale potom uz nemam problem rozvijat a tak. Taka ta ukecanost relativne. Cize da sa trochu povedat ze som taky extrovertnejsi introvert. No aj tak mi to bolo na dve veci, kedze ten vyzor nemam.

Ernest-ernie

ModraObloha z mojích skúseností čo posledných 10 rokov sledujem tak vzťahy u muža sú iba o tom či si extrovert alebo introvert.

Takto sa to dá celé zjednodušiť.

Ak si extrovert tak pravdepodobne máš ďalší súbor vlastností ktoré sa nabaľujú na extroverta a to že vieš osloviť ženy, si spontánny, nemáš problém nadväzovať vzťahy. Proste máś to čo 90% žien chce.
Nepotrebuješ ani pekný výzor a ani peniaze. Lebo ženy okecáš a oblbneš.

No a ak si introvert tak si v pi.... zase máš súbor vlastností ktoré ženy nechcú aby si mal. Si tichý, nesmelý... fakt celé zle.
Vtedy je ti pekný výzor alebo peniaze aspoň nejaké malé plus. Ale z vlastných skúseností viem že to moc nepomáha...

Ernest-ernie

Parker, s polkou veci suhlasim, s polkou nie.

To že iba pekní muži majú úspech u žien je úplný blud, pozri si napríklad ako vyzerá Sajfa, Separ... prejdi sa po nákupnom centre a uvidíš akí škaredí muži majú pekné ženy.

Ženám práveže veľmi záleží na povahe, musíš byť extrovert, vedieť spontánne reagovať, byť akčný.
Naopak vlastnosti ako byť milý, láskavý, pozorný sú nežiadúce, dostaneš sa akurát do friendzóny.

Keď sa budem žene páčiť po fyzickej stránke a osloví ma a ja ledva vykokcem roztraseným hlasom jedno slovo tak mi moja krása bude nanič však... porozmýšlaj nad tým.

A ešte k tej babe čo si da ako príklad že ju mlátil frajer hlava nehlav. Presne s takou som chodil asi 2 týždne čo sa s takým rozišla a povedala mi že ona so mnou byť nemôže lebo som na ňu až moc dobrý... Takéto ženy vyhľadávajú zase len podobných grázlov lebo ich to priťahuje. Takže ruky preč.

ModraObloha

Parker to je len čiastočná pravda a hlavne s takýmto postojom ta už duplom nebude žiadna chciet, ak sa budeš opúštať a sam seba automaticky zaradovať do kategorie - som škaredý = žiadna mi nedá šancu tak potom neozaj ti žiadna nedá šancu pretože to priamo vplýva na tvoje sebavedomie, spokojnosť a vyrovnanosť. Cez takéto veci sa musime preniesť... každý má svoje problémy, nedostatky s ktorými sa musíme popasovať a to tak že ak sa s tým niečo dá robiť tak to zmeniť a ak nie tak akceptovať a priať to a naučit sa mat sam seba rád aj keď nemáš dokonalú tvár... v prvom rade možeš byť rád že maš telo ktoré ti umožnuje žiť... to že niekomu sa nepáči tak na to sral pes, mal by si byt za seba rád za svoje telo vdaka ktorému tu si. Hlavne ak si zdravý tak to je velký dôvod byt spokojný. Netvrdím že to je tvoj problém toto celé ale odpovedám na to čo si písal.

Hoci je pravda čo si napísal, vždy sa da na iných aspektoch pracovať. Ak sa budeš mať rád, usmievať, budeš vyžarovat spokojnosť a sebavedomie ver tomu že maš daleko vyšiu šancu ako keď si budeš hovoriť že nemaš peknú tvár tak je koniec, zrejme budeš mat nižšie šance ale to nevadí... Dalšia vec ktorú treba spraviť je znížiš nároky na krásu... nebudem ti mazať med okolo úst
napíšem ti to priamo, ak niesi ty zrovna model tak zrejme treba ubrať nároky, netvrdím že si nemožeš nájst krásnu babu, ale šance budu nižšie. A v poslednej rade, neni to cele o vzhlade, vzhlad je akýsi prvý filter "dobrých génov" ak sa teda budeš páčit babe tak následne si začne všímať nie krásu a telo ale charakter, a vlastnosti potrebné pre to aby si sa vedel postarať o rodinu.... ak si krásny top model ale mentalitou si ako 15 ročný chlapec tak po chvilke utečie od teba každá ktorá ma rozum a má sa rada a niet sa čo diviť... čiže ano ak máš vzhlad maš to na začiatku lahšie ako ostatní chlapi, no koniec koncou aj tak sa to cele presunie do inej urovne a bude sa riešit skôr to aký si človek... a v tejto oblasti možeš byt lepší ako ostatní a možeš ju zmeniť... takže sa neopúštaj... maš šancu mat aj peknu babu a kludne môžeš ubrať nároky ak si to doteraz tak nespravil, je to len prvotný faktor ktorý nemusí rozhodovať a ak rozhodne tak možeš byt rád... pretože nechceš byt s niekym kto je s tebou hlavne kvoli tomu ako vypadáš.... treba sa na to dívať z väčšiej perspektivy a pracovať na sebe v oblastiach ktorých to ide.

Parker

A si v tvári pekný? Nie, že by ma to nejak extra zaujímalo, ale ak pekný nie si, tak sotva o teba zakopne nejaká žena. To je prvá vec na ktorú hľadia, ak si v tvári pekný, sympatický, tak šance na úspešné zoznámenie sa veľmi výrazne zvýšia. Také táraniny, že ženám ide hlavne o to, aký chlap je, akú má povahu, vlastnosti a blablabla atď, ignoruj, to možno záleží babám sklamaným životom s tromi deťmi na krku, ktorých bývalí ex mlátili hlava nehlava, prvý krok, ktorý ty musíš učiniť je to, aby si sa ženám páčil po fyzickej stránke. A až potom bude dôležité akú máš povahu, vlastnosti a blablabla atď.

snejty

Akurat vcera som videla clanok, kde pisali, ze ak clovek nema vztah a chce ho, mal by zacat pracovat na zmene svojho spravania a celkovo pristupu k sebe. Vraj su na to vztahovy couchovia.

Ci funguje sedenie s takym couchom fakt neviem, lebo to nie je ani psycholog, len proste niekto, kto si nacita nieco v knihach, no na zmene vlastneho pristupu by nieco mohlo byt.