žiadny vzťah v 28 r.

Príspevok v téme: žiadny vzťah v 28 r.
Natt5484

Ahoj,

som chalan, ktorý vyštudoval VŠ, mám prácu, dobre platenú, som športovec s atletickou postavou. Mám aj kopec záujmov a záľub. Ale mám 28 r. a ešte som nemal vzťah, a som z toho dosť utrápený , síce robím v meste ale bývam v malej obci a v zásade sa stýkam s malým počtom ľudí, a nemám už veľmi kde niekoho stretnúť. Má to niekto z chalanov ale aj dievčat podobne ? napíšte na mail prosím altermail@centrum.sk Mne akosi chýba ten správny model správania, lebo ak by som oslovil dievča a nesprávalo sa podľa nejakého môjho predpokladaného modelu tak zrazu stratím pôdu nohami a neviem to interpretovať a ako sa zachovať. Už začínam uvažovať že si siahnem na život.

Libertz

mozebyt: ved ernie pisal ze mal na tinderi kolko zhod. Takze to asi skusal. A tinder je ta najvacsia stoka. Som raz pozeral experiment kde si nekdo dal fotku modela ale v popise neco o tom ze je "reformovany" pedofil. A tie zeny tam vsetko ochotne akceptovali, same mu pisali totalne moralne dno. Ozaj extrem. Tam je vyzor uplne vsetko. Priemerny chalan tam nema sancu. Badoo je natom podobne. Jako ernie pise to uz davno neni o zoznamovani. Alebo raz jeden nazval tinder: Male beauty contest where winners sleep with women.
Ernie- ked si mal 200 matches za mesiac tak to asi musis dost dobre vyzerat. Co ja citam priemerny chalan co tam obcas chodi mava par matchov za taku dobu. A aj to len od instagrameriek co zbieraju followerov.

mozebyt

Ernest-ernie: Nemyslim, že každá chce precestovať svet,asi si len natrafil na túto skupinu.Jeden moj znamy chvali jednu stranku,neviem ci to mozem tu pisat,aby mi to nezobralo ako reklamu,hovori sa v nazve o partnerovi na urovni,určite si vygooglis alebo to poznáš (snad ma nebloknu teraz?) Schvalne som ho pytala kontakt na jedno dievča,čo tam spoznal,lebo ja by som zase zase chcela nejaku kamošku. No a ta baba je uplne v pohode,chodi rada do prírody ,zije sama v podnájme, celkom aj rozumne a s nadhladom píše , samozrejme nevyzera ako typická modelka. Osobne ju zatial nepoznám. A vravel aj o dalsich. Tak ak si este neskusil skus.Tinder,Badoo je podla mna strata casu. Na fb su skuoiny typu partak do hôr ,partak na akcie atd. Mozno to uz vsetko vieš :)

Ernest-ernie

mozebyt ja som nikde vo svojom príspevku nepísal že si myslím že píšem originálne, vôbec si to práveže nemyslím... a aj sám vidím že tie zhody sú mi zbytočné...

Veď vravím že keď žena chce počuť že s ňou precestujem celý svet tak jej to nasľubujem a čo potom ? Dokedy bude fungovať taká lož ?

Ale viem že 90% chlapov tak funguje, nasľubujú žene aj nemožné, navravia tony klamstiev, žena niekedy ani za roky nezistí že muž má deti napríklad.

Veď aj instagram je na tom založený, na fejkových fotkách a fejkovom živote.

Žijeme takú dobu.

mozebyt

Ernest-ernie: To,že si ty myslíš ako originálne píšeš nemusi žena vnimat ako originálne. Zhody a podobne ťa nikan neposunú pokial ty nevidíš ako žena rozmýšľa a čo chce počuť. Ibaže by si mal pravidelný kontakt so ženami, hlavne kamarátky v tvojom veku,tak v tom prípade beriem späť.

Ernest-ernie

A ešte som si všimol jeden fenomém posledných pár rokov.

Dnes chce každá žena cestovať a cestovať cestovať a potom ešte precestovať svet.

No ja tomu celkom nechápem lebo v mojom okolí chodia všetci ľudia 90% roka do práce, ale tak tie ženy to majú asi nejak vymyslené.

Takže ak chcete chlapi zbaliť ženy tak im nabulikajte že nechodíte do práce iba celý život cestujete a hľadáte partnerku na cesty.
To by mohlo fungovať.

Ernest-ernie

ehm, veľmi pekný príspevok, ja sa s ním stotožnujem ale chápem aj Varusa, lebo na svete je dajme tomu 4 miliardy žien a napísať že nikdy vás žiadna baba nebude chcieť je už len matematická blbosť.
Choď na ulicu v piatok a celý večer oslovuj ženy a ti garantujem že nejakú zbalíš.

Varus ty zase len píšeš o výzore celý príspevok no omnoho dôležitejšie veci ako výzor sú iné, to sa to už rozoberalo, nebudem to opakovať.

mozebyt to je príspevok úplné odveci, zoznamky už dnes nie sú na zoznamovanie, je úplne jedno či napíšem tú najoriginálnejšiu pick up line, alebo "ahoj" aj tak neodpíše alebo to zakape po 3 správach.
Zoznamovacie aplikácie dnes slúžia u žien na propagáciu instagramu, zvyšovanie ega a u chlapov zas na vyťahovanie peňazí zo zúfalcov.

Ja mám momentálne na tinderi 200 zhôd za 1 mesiac, čo myslím že je na chlapa slušné, takže fotky aj popis považujem za zvládnutý ale reálne rande žiadne lebo tie ženy proste nemajú záujem...
Stačí prečítať nejaké diskusie alebo sa spýtať chlapov čo to tiež používajú a všade výsledok rovnaký, takže to ani nepovažujem za svoje zlyhanie.
Takže zoznamky strata času.

mozebyt

Napíšem nieco z opačnej strany.Kedysi keď som bola ešte nezadaná dostávala som veľa správ od mužov. Iste, nepopieram,že veľký faktor bola aj fotka,vraj som pekná(chapem,ze nemusim byt pre každého). Ide však o to,ze drvivá vačšina mužov písala to isté a nemali fotky. Potom dalsia zoznamka,kde fotka aj bola,no pisanie o tom istom. Pre aspon priemerne peknú ženu je dosť zložité nájsť si niekoho,keď jej chodí veľa rovnakých nudných správ. Myslim si,ze nejaká žena aj prizmuri oko pri vyzore ,ked uvidí,že sa má s muzom o com rozprávať,maju podobné ciele a hodnoty a hlavne keď vidi,ze muž vie,čo chce v živote. Vtedy aspoň stretnutie skúsi a potom jee to už o chémii,či muž zostane kamarat alebo nieco viac . Vyzor je jednym z faktorov chemiee,ale nemusí . Napr.mne sa fyzicky uz páčil muž ,ale nepritahoval ma. Samozrejme, vo veku okolo 30tky už ziadna nebude nadšená ak muž nema alebo aspon neplanuje samostatné bývanie,co je snad logické. Hadam nebudu zit v detskej izbe? Jasne,ze nejaka chce velky dom,ale inej staci maly byt na hypoteku,keďže v dnesnej dobe sa nie kazdy hned dostane k bytu. Su pary kde maju hypoteku obaja. Alebo idu do podnajmu. Treba myslieť na to ze v tomto veku vela zien uvazuje o vlastnych deťoch keďže biologicky je zena plodná len do isteho veku a to zas suvisi s vlastnym byvanim. Tolko k niektorým ciernobielym scenarom.

Varus

ehm to je všetko len tvoj pohľad na danú vec. Píšeš to tak, ako keby to takto fungovalo v celom svete presne tak, ako si teraz spomenul vo svojom príspevku.

Keď som bol v spoločnosti, tak som videl rôzne páry, videl som aj pár, kde nebol chlap vôbec na pohľad atraktívny a pekný a mal po svojom boku partnerku, ktorá vyzerala úplne rovnako, ale boli spolu a našli sa.

Stretával som pár, kde bol chlap vysoký tak 155-160cm a mal po boku pekné dievča, ktoré meralo tak 170cm. Neriešili, kto si o nich bude čo myslieť, mali sa radi, tak boli jednoducho spolu.

Videl som som už naozaj veľa párov, takže to čo píšeš ty, je len naozaj tvoj pohľad na danú vec. Tvoje rady by som si k srdcu ale naozaj vôbec nebral, a dúfam, že si ich nezoberú ani ostatní.

Ja mám napríklad 28 rokov a doteraz som ešte nemal vzťah. Mal som len také tie detské lásky na pár mesiacov. Pred vyše rokom som bol s bývalou kolegyňou jeden večer von a sama mi potvrdila, že by som si mohol vyberať, čo sa týka báb. Taktiež ma za vzhľad chválili aj nejaké baby a ženy na sociálnej sieti, kde som dakedy často chodil, ale aj tak som si doteraz nevedel nájsť vzťah. Jednoducho aj s tými čo som si písal, tak to bolo z môjho smeru len písanie si, pretože som s nimi nič viacej neplánoval. Písal som si naozaj už s hocikým, len aby som mal pocit, že sa nejako socializujem a udržujem komunikáciu aj s nejakou ženou.

Jednoducho neviem ani za nič nájsť niekde dievča, ktoré by sa mi páčilo a chcel by som s ňou udržať nejaký kontakt. Keď idem po meste, prechádzam sa, tak je plno dievčat naokolo, ktoré sa mi páčia, ale na sociálnych sieťach som také v 98% prípadoch vôbec nevidel a keď aj áno, tak neodpísali. A to pripomínam nie som vôbec náročný. Viacej sa mi páčia obyčajné dievčatá, ktoré nie sú veľmi výrazné, že sa za nimi otočí každý jeden chlap.

Niečo za tým istotne bude, že som doteraz sám. Či niekto verí alebo nie, tak ja verím aj na to, že ma možno niekto nemá rád, nepraje mi. Jedna osoba o ktorej viem má taktiež nešťastie na vzťahy a bola pri jednej panej, ktorá odstraňuje z ľudí zlú energiu, ktorú uvidela aj u tejto dotyčnej osoby, že má okolo seba veľa zlej energie a preto sa jej tak nedarí.

ehm

Chalani, bolo tu napísané veľa zaujímavého, ale chýba tu to najpodstatnejšie. Ak vás v 28. rokoch či obdobnom veku nechcela doteraz žiadna baba, tak vás pravdepodobne nebude chcieť žiadna ani v budúcnosti. To je holý fakt. Proste je vo vás niečo, čo vás robí pre druhé pohlavie nepríťažlivými a ak ste to nedokázali odstrániť doteraz, tak už ani nedokážete, lebo je to súčasť vašej prirodzenosti. A áno, ženy majú očakávania. A nie malé. Ja som napr. nízky, nepekný do tváre (to nie je môj názor, podľa mňa vyzerám ok, ale viacero žien vyjadrilo iný názor), manuálne nešikovný, introvertný a ani bohatý nie som. A tak mám 32 rokov a nikdy som žiadnu ženu nemal a na 99,9 % ani mať nebudem. Lebo nikdy nenaplním očakávania žiadnej ženy. A nepomôže mi, že mám dobré srdce, som obetavý, mám zmysel pre humor, široký rozhľad a inteligenciu. Také veci sa cenia možno v knihách a filmoch Rosamunde Pilcher, ale nie v realite. I keď mnohé ženy vás budú presviedčať o opaku. Ale len do doby, kým nepríde na lámanie chleba. Potom si vypočujete niečo ako ja, keď mi istá žena povedala, že svojou osobnosťou by som bol jej vysnívaný manžel, ale som tak nepekný a neatraktívny, že so mnou nepôjde ani na obyčajné rande. A nie je to len ona, odmietli ma už desiatky žien, tak v reálnom živote, ako aj vo virtuálnom svete. A nie, neboli to len baby s výzorom modelky. Boli to baby pekné, i obyčajné šedé myšky, i dievčatá nie príliš krásou obdarené. Boli to introvertky i extrovertky, bezdetné i slobodné mamičky, dobre zarábajúce i nezamestnané, 20 ročné i 35 ročné. Je to jedno. Vo svojej podstate sú všetky rovnaké a všetky majú podobné očakávania.
Ale napriek tomu to nie je koniec sveta! A dám vám jednu radu na nezaplatenie. NAUČTE SA BYŤ SAMI. Zmierte sa s tým, že vás ženy nechcú. Svet nie je spravodlivý a málokto môže mať všetko. Ale aj bez ženy môžete mať zaujímavý a fajn život. Ja mám prácu, v ktorej som spokojný. Mám úžasného psa, s ktorým si nemôžeme byť bližší. Energiu si vybíjam trikrát do týždňa náročnými tréningami vo fitku. Cez víkendy chodím na hory, ktoré ma neskutočne dobíjajú. Čítam knihy, sledujem seriály, mám toľko koníčkov, že všetko ani nestíham. A život je celkom fajn :) A ak je niektorý z vás veľmi nadržaný, tak existujú mnohé amatérky, niektorá vám za pár desiatok euro určite ulahodí.