žiadny vzťah v 28 r.

Príspevok v téme: žiadny vzťah v 28 r.
Natt5484

Ahoj,

som chalan, ktorý vyštudoval VŠ, mám prácu, dobre platenú, som športovec s atletickou postavou. Mám aj kopec záujmov a záľub. Ale mám 28 r. a ešte som nemal vzťah, a som z toho dosť utrápený , síce robím v meste ale bývam v malej obci a v zásade sa stýkam s malým počtom ľudí, a nemám už veľmi kde niekoho stretnúť. Má to niekto z chalanov ale aj dievčat podobne ? napíšte na mail prosím altermail@centrum.sk Mne akosi chýba ten správny model správania, lebo ak by som oslovil dievča a nesprávalo sa podľa nejakého môjho predpokladaného modelu tak zrazu stratím pôdu nohami a neviem to interpretovať a ako sa zachovať. Už začínam uvažovať že si siahnem na život.

Ernest-ernie

To sa mi strašne páči tá veta že "sám si čakal až do 28"

Ako keby muži ktorí nemajú skúsenosti so ženami vlastne dobrovoľne čakali nezadaní :D

To je typické ženské jednostranné myslenie ktoré vlastne ani nepripúšťa že takýto muž ktorý je tichý, slušný, nie je grázel nevie dávať sexuálne narážky a dvojzmysly nemá ženu lebo je pre väčšinu žien absolútne nezaujímavý a prehliadaný.

Ale on jednoducho nemá ženu preto lebo DOBROVOLNE čaká :D :D

Ldok

Tak to si na tom ešte dobre. Ja mám o mesiac 53 rokov a tiež som ešte nemal žiaden vzťah. So žiadnou ženou som ani ešte neprišiel do fyzického kontaktu ako napr. držanie sa za ruky, bozk alebo pohlavný styk. Na ženy som už viac-menek rezignoval aj keď niekedy príde chviľka hnevu a frustrácie, ale vzápätí to pominie. Vemujem sa športom, turistike, sledovaniu seriálov a tak ďalej. Má to aj výhodu, žiadna z týchto aktivít ma nestoji toľko peňazí a stratených nervov ako by ma stal vzťah so ženou.

vevala

Možno by v tvojom prípade bola na mieste aj nejaká tá zoznamka. Ako chápem, že ťa to trápi, no sám si čakal až do 28

nurse87

ale vies co netvrdila by som, ze vsetky zeny su take, ze treba mat na ne sexualne narazky, mozno je to aj o ich sebavedomi ze ak si nie je ista sama sebou mozno ani preto velmi neodpovedali,

Ernest-ernie

Ja som sa skúšal prihovoriť raz v obchode, raz na kúpalisku a raz na diskotéke.

Vo všetkých prípadoch to skončilo tak že som bol za divného a buď ani nič nepovedali a odišli alebo povedali že nie. A to to ani neboli žiadne krásavice.

Pokiaľ to nemáš natrénované a ideš do toho pod stresom v nejakom kŕči tak to ani nemusíš skúšať.

Najväčší úspech majú takí čo rovno na šupu dôjde a povie že máš peknú riť alebo iné sexuálne narážky, to funguje hlavne na rôznych akciách takmer vždy.

ovomaltine

Varus, pises o neg. energii. V tejto dobe mat pozitivnu energiu a vyzarovat ju je zazrak. Ale aj na to su techniky, ked velmi chces, suvisia s jogou, urcite su aj ine. Chalani, vy sa prihovarate spontanne hocikde, pri nakupovani, pri kniznej budke, pri sportovani..? Len tak, k danej situacii. Teraz je to vsetko ovela horsie, ale aj tak.

mozebyt

Ernest -ernie: Je dobre,že si sa radil aj so ženami ohladom profilu. Je len otázkou času kedy si niekoho nájdeš. Veľakrát je to o náhode a pride to keď to najmenej čakáš. Držím palce.

Letavizu1

Antifeministické nálady v Kórei sú na vzostupe, čo výrazne ovplyvňuje spoločenský a politický život v krajine. 6. januára o tom napísal Vnexpress.

Zakaždým, keď kórejské ženy vystupujú proti rodovým stereotypom, postavia sa desiatky mladých ľudí a kričia: „Feminizmus je psychická choroba.“

Na jednom z feministických zhromaždení skandovali heslo „Pink, bang“, napodobňujúc zvuky, o ktorých hovorili, že ich vydávajú „škaredé feministky“. „Nenávidiace mužov musia odísť,“ kričali. Pri jednej príležitosti antifeministické aktivistky prinútili univerzitu zrušiť prednášku ženy obvinenej zo šírenia nenávisti k mužom.

Podľa komentátora NY Times Chow Sang Hoona sa v Južnej Kórei objavil nový politický fenomén, v ktorom sú feministky „nepriateľmi číslo jeden“. Poháňajú ho nahnevaní mladí ľudia.

„Nie sme proti ženám ani proti zastávaniu sa ich práv, ale feministky sú spoločenským problémom,“ povedala Bae In Kyu (31), líderka „Solidarity mužov“, skupiny, ktorá je jedným z najhlasnejších odporcov.

Skupina organizovala antifeministické zhromaždenia, jej podpora na sociálnych sieťach je pomerne vysoká a jej kanál YouTube má približne 450 000 predplatiteľov. Pre členov skupiny je feminizmus synonymom nenávisti k mužom. Prišli s mottom: „Bojujte, kým nebudú zničené všetky feministky.“

Väčšina mladých kórejských mužov verí, že sú to muži, nie ženy, kto sa cíti v krajine ohrozený a marginalizovaný. Podľa prieskumu z mája 2021 medzi mladými kórejskými mužmi, takmer 79 % uviedlo, že sú obeťami násilného sexizmu.

Rodové problémy ovplyvňujú prezidentskú kampaň v Južnej Kórei, ktorá sa považuje za súťaž o získanie sŕdc mladých voličov. Zdá sa, že silnejúce antifeministické hnutie je dôvodom, prečo sa žiadny potenciálny prezidentský kandidát neozval na podporu práv žien. Ale ešte pred 5 rokmi sa prezident Mun Če-in nazval „obhajcom feministiek“.

Yoon Seok Yeol, prezidentský kandidát za konzervatívnu opozičnú Stranu ľudovej vlasti (PNP), sa postavil na stranu antifeministického hnutia a obvinil juhokórejské ministerstvo pre rodovú rovnosť, že sa k mužom správa ako k „sexuálnym delikventom“. Prisľúbil sprísnenie trestov za ohováranie v rámci sexuálnych deliktov.

Na sociálnych sieťach sa aktívne diskutuje o prípade Son Seol-bina, predajcu nábytku, ktorý bol v roku 2018 obvinený zo znásilnenia a únosu svojej bývalej priateľky. Bol tvrdo napádaný na sociálnych sieťach a poslaný do väzenia. Neskôr však matka syna objavila videozáznam z bezpečnostných kamier, ktorý ukázal, že výpovede dievčaťa nie sú pravdivé.

„Vplyv feministického hnutia vytvoril taký neobjektívny systém, že polícii stačí svedectvo a pár sĺz od ženy, aby uväznili nevinného muža. Myslím si, že táto krajina je šialená,“ povedal Son, ktorý si nevinne odsedel osem mesiacov vo väzení.

Ernest-ernie

Libertz dosť si protirečíš v jednom príspevku, najprv napíšeš že "tam je výzor úplne všetko" a potom napíšeš mne že teda musím dosť dobre vyzerať keď mám 200 zhôd. Pričom ja mám síce tých 200 zhôd ale ženy aj tak neodpisujú, takže to asi o tom výzore celkom asi nebude. Teda minimálne na Slovensku.

V Amerike som videl videá že to je fakt sex appka, čo zhoda to sex, hlavne vo veľkých mestách, ale to na Slovensku nehrozí.
Ste niekedy počuli povedať nejakého chlapa že "Tinder ten je tak super, mám z neho samé rande ?" No ja teda nie, každý na to len nadáva.

A čo sa týka mňa, ja som do toho investoval cca 400 eur, fotenie s profi fotografom 65€, oblečenie na fotenie cca 300€ a potom ešte Tinder premium nejak 35€.
Popis do profilu som konzultoval a dolaďoval s niekoľkými ženami.
Čiže suma sumárum 400€, 200 zhôd, 0 rande.

Ale neľutujem ani cent, mňa takéto experimenty bavia, teraz som to hral na takého slušnáka fotkami aj popisom, v lete možno skúsim gangsterka, drsňáka, som zvedavý na porovnanie.

Varus

Je pravda, že zoznamky už v dnešnej dobe nie sú ničím, len prázdnym miestom, kde sa ľudia chodia nudiť. Je úplne jedno, či je človek originálny alebo zapadá medzi drvivú väčšinu. Buď dotyčný odpíše alebo nie. Poprípade odpíše, ale rozhovor stojí za deravý groš.

Ja som osobne robil menšiu anketu medzi mladými 20-30 ročnými ženami na Pokeci, kde som im dal jednoduchú otázku, či by mali väčšiu radosť z toho, keby sa im prihovoril chlap niekde na verejnosti. Všetky do jednej sa zhodli, že by ich to potešilo a nemali by s tým problém.

A ja sa tomu vôbec nečudujem, pretože niečo takéto je v dnešnej dobe dosť cenné a zriedkavé. Samozrejme záleží na okolnostiach a kto sa komu prihovorí. Je iné, ak sa prihovorí žene nejaký sympatický, extrovertný chlap, a je iné, ak sa jej prihovorí nejaký opilec alebo dotieravý mamľas.

Takže chlapi, ak sa vám nedarí na zoznamke, že žiadna neodpíše, tak ak pôjdete najbližšie do mesta, niekde sa prejsť, tak skúste nejakú zastaviť a prihovoriť sa jej. Konverzáciu človek môže začať naozaj všelijako. Ak ste samozrejme introvert, ktorý dostane zo seba ledva dve slová, tak by som sa na to asi radšej vykašlal.