žiadny vzťah v 28 r.

Príspevok v téme: žiadny vzťah v 28 r.
Natt5484

Ahoj,

som chalan, ktorý vyštudoval VŠ, mám prácu, dobre platenú, som športovec s atletickou postavou. Mám aj kopec záujmov a záľub. Ale mám 28 r. a ešte som nemal vzťah, a som z toho dosť utrápený , síce robím v meste ale bývam v malej obci a v zásade sa stýkam s malým počtom ľudí, a nemám už veľmi kde niekoho stretnúť. Má to niekto z chalanov ale aj dievčat podobne ? napíšte na mail prosím altermail@centrum.sk Mne akosi chýba ten správny model správania, lebo ak by som oslovil dievča a nesprávalo sa podľa nejakého môjho predpokladaného modelu tak zrazu stratím pôdu nohami a neviem to interpretovať a ako sa zachovať. Už začínam uvažovať že si siahnem na život.

Libertz

Ernest: nemaju sebauctu, citia k nim neco furt, ked ti chalani maju dobry vyzor tak su ochotne vselico tolerovat. Dovodov moze byt viacero resp. kombinacia. Alebo su to taki ti bad boys grazlici co ich tak pritiahli. A ony ich akoze chceli zmenit. A to sa im samozrejme nedari. To je jak kolotoc toto.

Ernest-ernie

Varus ešte ma napadlo... chodím do posilky kde cvičia fakt pekné baby s trénerkami... samozrejme ako dve ženy medzi sebou kecajú o všeličom...

Vieš koľko krát za týždeň počujem jak ohovárajú svojich frajerov akí sú neschopní a jak ich to nebaví ?? Alebo niekedy aj ako ich tí chlapi podvádzajú a riešia s trénerkou že čo robiť ?

Pravidelne počujem takéto debaty..

A teraz otázka: Prečo tie ženy ostávajú v takýchto vzťahoch ?

Ernest-ernie

Ldok - je pravda že 18-ročný a bohatý je dosť vzácny zjav, tam asi násťročné po ňom dosť pôjdu...

Tu sa ale bavíme o ľudoch okolo 30-tky..

Varus - to si sa mal jej spýať že prečo s ním vlastne je, nie nás.
Toto presne ja robím, keď spoznám nejakú ženu a zistím že je zadaná tak sa na drzovku spýtam že čo na tom partnerovi vidí alebo ešte zákernejšia otázka je nech mi vymenuje 5 vlastností ktoré má na ňom rada.
Ešte žiadna žena mi nevedela odpovedať !

Toto je veľmi veľa veľa takých vzťahov čo je aj prípad ktorý ty opisuješ že to sú vzťahy len zo zvyku alebo žena nechce byť sama alebo sa bojí že si nikoho nenájde alebo ich spája nejaké spoločné bývanie...
Takéto vzťahy bývajú živené roky a aj tak vždy skončia rozchodom...

Varus

Jedna vec je to, čo som písal, že si ľudia vyberajú zlých partnerov do vzťahov a preto tak aj vyzerajú po určitom čase, ale zase písať, že iba dobre vyzerajúci, bohatí chlapi majú nárok na vzťahy je dobrá blbosť.

Kedy vás toto konečne prestane baviť písať? Čo s tým stále máte? Neverím, že si to aj ozaj myslíte. Vy to istotne píšete len z trucu. Však si len predstavte, keby na celom svete mali rodiny a frajerky len krásni, bohatí, vyšportovaní chlapi. Tí ostatní by boli akože celý život sami?

Vy vôbec chodíte medzi ľudí? Pretože ja keď idem do spoločnosti, tak vidím rôzne páry a určite nestretávam len tie, kde chlap vyzerá telom a do tváre ako filmový herec a vedľa seba má modelku, ktorá fotí v časákoch bikiny.

Dám sem jeden príklad, ktorý som už písal do podobných tém asi dvakrát. Mám jedného známeho, ktorý býva naozaj, že veľmi veľmi skromne. Má staré ojazdené auto už niekoľko rokov. V tom aute som sa viezol asi dvakrát a bol tam taký neporiadok, že si človek nemal ani kde pomaly sadnúť. Čo sa týka vzhľadu, tak to tiež nie je vôbec nejaký krásavec po ktorom sa otočí každá tretia.

Mal však partnerku, ktorá ho žrala celého, aký bol a ako vyzeral. Všade chodili spolu a bola to baba, ktorá by mohla mať kľudne aj iného partnera, ktorý by vyzeral oveľa lepšie. Plus, keď som ich niekde stretol, tak sa k nej nechoval najlepšie, čo si viacerí povedali, že prečo s ním vôbec stále je.

Teraz mi dajte jediný dôvod, že prečo s ním bola? Keď tu má niekto názory, že ženy a vzťahy môžu mať len dobre vyzerajúci, bohatí chlapi.

Ldok

Ernest, z krajského, jedného z najväčších na SK, resp. blízkeho okolia. A vedeli to napríklad, že do školy chodil na aute, mal značkové handry, každú chvíľu najnovší ajfón.

Ernest-ernie

Varus a Libertz 100% súhlas.

Ldok - ten tvoj extrémny introvert podľa môjho odhadu býva v nejakom malom meste alebo dedine kde každý vie o tej rodine že sú extrémne bohatý a preto ho aj ženy obletujú. To je extrémny prípad ale ok beriem.
Vo väčšom meste sa takýto bohatší človek stratí lebo tam je taký bohatý každý piaty...

Ja mám kolegu, 5 dní po výplate už pýta peniaze, má popožičiavané od X ľudí, má na krku exekútora, nemá auto, nemá zuby, stále nosí jedno oblečenie ale je to extrovert, nemá problém osloviť ženu v obchode a povedať jej že je krásna, má okolo seba doslova hárem žien, vyberá si každý víkend inú, a na otázku ako to robí odpovedá že to musíš vedieť.

Naopak všetkých introvertov ktorých poznám, dobrí chlapi, majú dlhodobé problémy si nájsť stabilný vzťah.

Ldok

Drvivú väčšinu žiem zaujíma na mužoch vzhľad a stav konta. Najidealnejšie je a najväčši úspech u žien má muž, ktorý je atraktívny a bohatý zároveň. V prípade že je u muža v jednom z dvoch uvedených kritérií ubraté, musí to byť vykompenzované v druhom kritérí. Tie reči o introverzií a extroverzií. Poznám veľa mužov v okolí rôzného vzhľadu a majetkových pomerov. Poznám jedného extrémneho introverta, ktorý sám od seba zo seba nevypotí ani slovo. Je z bohatej rodiny, v 18 dostal nové auto, bývajú v luxusnom dome. So ženami nemá najmenší problém. Prihovárajú sa mu, pozývajú ho na chaty, doslova ho obletujú. Vystriedal už veľa partneriek. Na druhej strane je tu extrovertný kamarát, ktorý nemá najmenší problém sa prihovoriť ani neznámej žene. Má veľa kamarátov. Je však len z priemerne alebo podpriemerne situovanej rodiny. Žije s rodičmi v dvojizbáku na sídlisku. Chodí na brigádu, aby si mohol spraviť vodičák. So ženami má problém, ešte nemal žiaden vzťah. Maximálne ho odzdravia alebo prehodia pár slov tie, ktoré ho poznajú. Tých príkladov je v mojom okolí omnoho viac. Aj keď idem len tak po ulici, námestí, vidím pár v zložení žena a atraktívny chlapík v drahom oblečení.

U žien toto nepozorujem. Aj tie neatraktívne vidávam v objatí (často atraktívneho a zjavne bohatého) chlapa.