žiadny vzťah v 28 r.

Príspevok v téme: žiadny vzťah v 28 r.
Natt5484

Ahoj,

som chalan, ktorý vyštudoval VŠ, mám prácu, dobre platenú, som športovec s atletickou postavou. Mám aj kopec záujmov a záľub. Ale mám 28 r. a ešte som nemal vzťah, a som z toho dosť utrápený , síce robím v meste ale bývam v malej obci a v zásade sa stýkam s malým počtom ľudí, a nemám už veľmi kde niekoho stretnúť. Má to niekto z chalanov ale aj dievčat podobne ? napíšte na mail prosím altermail@centrum.sk Mne akosi chýba ten správny model správania, lebo ak by som oslovil dievča a nesprávalo sa podľa nejakého môjho predpokladaného modelu tak zrazu stratím pôdu nohami a neviem to interpretovať a ako sa zachovať. Už začínam uvažovať že si siahnem na život.

OdpadskaKrajina

Ernest Ernie - to bola určite zase nejaká tupá fiflena. Bude sa posmievať mužom, hoci sama ostala na ocot, pričom ako žena určite mala xy záujemcov, len je vyberavá a tak aj dopadne. Poprípade si spraví s hajzlíkom decko a keď ju odkopne, už jej budú dobrí aj panici, len aby sa mal kto o jej spratka postarať. Ale s jednou vecou nesúhlasím - niektorí sú aj dobrovoľne sami - nie každý chlap je nadržané prasa. Veď keby chcel, môže ísť za prostitútkou.

Ernest-ernie

Ešte dodám že som jej ku koncu aspoň zrazil hrebienok keď som jej povedal (ona tiež nezadaná) že už má vysoký vek a o chvíľu o ňu žiaden chlap tiež ani nezakopne :D

Ernest-ernie

Dnes som sa rozprával s jednou 27 ročnou ženou až sme sa dostali do debaty keď som jej tvrdil že existuje veľa 30 a viacej ročných mužov panicov.

Na to mi odpovedala že to sú divní muži a že nechápe ako môže muž vydržať 30 rokov bez sexu.

Tak som sa pár krát zhlboka nadýchol a snažil som sa jej vysvetliť že tí muži nie sú dobrovoľne bez sexu ale sú bez sexu lebo o nich nemá záujem žiadna žena.

Ale nechápala to a bavila sa na tom...

Na tomto príklade vidno že 30 ročný panic je pre väčšinu žien čudák čo je dobrovoľne bez sexu a iné vysvetlenie si ani nevedia predstaviť.

pupavka18

coachingtime.sk mária frohlich, aj na Instagrame je, treba pozrieť, prečítať, aj iných jasne

Čas beží - skúsiť a pracovať na sebe, veď to nikto nebude vedieť, a možno stačí málo, aby ste prekročili svoj tieň

pupavka18

Ale tu môžu byť aj nejaké bloky, nízke sebavedomie, človek si neverí, sama som tým prešla, hoci som bola ďaleko pred ostatnými, štíhla, športovala, lyžovala, plávala, tenis, pekne vkusne oblečená, vysmiata, nápomocná ľuďom, no sebavedomie 0 bodov, všade ľudia okolo a ja sama medzi nimi,

Nebola som schopná ani vojsť do reštiky a prejsť k stolu, nie to ešte jesť nejaké jedlo, 1000 blokov nastúpilo,
Sama som ,aj keď nebolo treba šla napr.na poštu, niečo sa spýtať, usmiať na osobu za prepážkou, viesť rozhovor, bez koktania...aj to sa pridružilo,
Do banky, spýtať sa na úver a viesť rozhovor ,,za každú cenu" doslova, som si doma vymýšľa scenár, kde pôjdem a skúsim sa zaradiť,
A tak krôčik za krôčikom a dnes? Nikto by mi toto neveril, že prejsť po chodbe v práci som nezvládala, chodila hodinu skôr pred všetkými...

Tiež, ak financie sú, môže si nájsť na nete dobrú koučku, aby ho proste viedla, sebadôvera, sebavedomie, potlačiť v sebe strachy, aj on line sa dá, skúšať čo sa dá,

Až potom skúsiť ďalej, aj zoznamka napr.bez fotky, napísať do profilu, úprimne, že ,,menej rozprávajúci" , veľa dievčat to vie pochopiť

Libertz

bibis1: prepac ale takto to castokrat vobec nefunguje. Niektorym chalanom mozno ano... ale toto ze treba viacej socializovat a pride to... to funguje ked tak pre zeny. Napriklad pre mna toto absolutne nefungovalo. Velakrat som sa socializoval, vychadzal z komfortnej zony roznymi sposobmi vselikde napriek tomu ze som introvert... a nic som z toho nemal co sa tyka vztahovej oblasti.

ahjajjaj

a čo tak skúsiť to pomocou bývalých spolužiakov zo strednej školy?
Išiel by si na nejakú zábavu, kde by Ťa bývalý spolužiak predstavil svojej partii, a možno sa s niekým zoznámiš, možno nie. Možno sa budeš dobre cítiť, možno nie - veď uvidíš.
Existujú aj internetové zoznamky. A existujú aj skutočné kamenné zoznamovacie kancelárie, kde sa možno evidovať. Dôležité je len to, aby si to všetko bral s rezervou a správnou dávkou humoru.
A žiadne siahanie si na život! Čo si padol na hlavu? Rodičia Ťa preto vychovali, školili a tešili sa z Tvojich študijných aj pracovných úspechov, aby si sa im zabil? To si teda riadny egoista!