Tráviace potiaze

Omen

Pripisovať hnačkám duchovný rozmer je mimo misu. A zastavovať tento proces je trestuhodné, keďže sa telo snaží zbaviť toxických látok a zároveň vysiela signál, že niekde robíme chybu. Trebárs takú, že sme jedlo v tejto horúčave nesprávne skladovali...

AmalkaOm

To je neskutočné ake tlaky si na seba vie clovek nabrat a potom sa cuduje,ze ma hnacky....
Akoto ze si nemozes dovolit odpocinut ,akoto ze nepocuvas svoje telo,svoju dusu? Ved ti jasne dava najavo,ze potrebuje pozornost a lasku...co si ty stroj,robot? Ved sa spamatajte ludia,ja chapem,ze vsetci mame povinnosti,platenie uctov,staranie sa o deti o domacnost blabla...ale kde sme my? Co nase zdravie,stastie,laska?
Myslime si,ze lieky nam pomozu...ach

hanuschka

Sashasss prosim ta, vies mi nieco ucinne za hnacku poradit? Od vcera vecera ma prehana a uz som zjedla banan, cucoriedky a nic nezabera :( Som uz z toho zufala :( :( Poslala by som manzela hned kupit co mi poradis, lebo potrebujem aby mi bolo cim skor dobre, nemozem si dovolit dlho lezat v posteli a kedze som uplne vyslabnuta uz, tak sa nevladzem z nej ani postavit :(

sashasss

Ahoj a ake konkretne traviace potiaze mas? Vyskytuju sa u teba aj zapchy alebo hnacky? Bolo by fajn, keby si napisala blizsie info a na zaklade toho ti snad budeme vediet lepsie pomoct.