Tráviace potiaze

swetlina

Limovienka myslíš teraz Optifibre, áno? Pomaly to budú dva mesiace, čo som ju kupovala a vyskúšala teda. Môžem ti povedať, že mi zabrala, zaúčinkovala na problémy, čo som mala. Teraz ju ale neužívam. Ono dá sa aj že dlhodobo, ale som si povedala, že pokiaľ ma nič netrápi, tak to nebudem zase siliť. Ale mám ju doma, keby bolo opäť treba.

janka_danka

Ja používam na úpravu trávenia tento výživový doplnok: www.naureus.sk.

Vždy si dám kúru, keď sa necítim dobre a musím povedať, že vždy pomôže opäť upraviť trávenie a vynikajúco chutí. :)

swetlina

Hanuschka to je v pohode, len sa pýtaj. Však ako inak by sme sa dozvedeli, keby sa nepýtame, no nie? Je mi už lepšie rozhodne. Našla som niečo, čo mi zaberá, tak som rada. Problémy sa mi vracajú ešte stále, to nebudem tvrdiť, že nie. Ale viem už aspoň čo s tým.

patienka

babule a čo všetko ste poskúšali, než vám konečne niečo zabralo? akože kľudne také tie babské recepty, ak máte nejaké overené. nechcem do seba pchať zbytočne nejakú chémiu a viem, že sú kadejaké tieto rady, čo zaberá. ale zase všetko sa mi skúšať nechce, tak by som skôr niečo overené, čo zaberá u niekoho iného skúsila najskôr.

hanuschka

Swetlina ako ti je momentalne? Nenastala u teba nejake zmena takto casom? Ci je to stale to iste? Zase som na teba spustila zaplavu otazok. Ale tak takto sa najrychlejsie toho co najviac dozviem. Nebudem sa v kazdom prispevku zvlastna nieco pytat. Len ma teda zaujima, ci sa ti uz polepsilo, alebo ci si prisla na to, co ti robilo zle.

swetlina

Daviena to vie byť nepríjemné veru. Tipujem, že dopredu ani nevieš, kedy to môže prísť. Čo mám vyskúšanú a viem, že v mojom prípade zaberie, tak Optifibre od nich. Neviem, o tom, že by ich mali viacero druhov. Akože celkovo ich je viacero druhov na trhu. Už som ich niekoľko vyskúšala, ale táto sa mi osvedčila, takže ostávam pri nej. Načo hľadať niečo iné, keď mi vyhovuje.

daviena

@swetlina ked to mam tak na rovinu povedat, tak ma casto prehana... bola som aj na testoch, ci to nemoze byt nejaka alergia potravinova, alebo taketo nieco... to mi ako prve napadlo, ale vsetko sa vylucilo... takze neviem, kde by som teraz hladala pricinu... tak aspon hladam nieco, co by mi pomohlo.. dost zle sa normalne funguje s takymto niecim ti poviem... napadne ti aj presny nazov?.. ci je od nich len jedna?... aby pani v lekarni zase nevyblafla toho viacej na mna...

swetlina

Daviena ja som si to takto hľadala na nete, že aké sú vlastne na výber alebo v ponuke alebo ako to nazvať. Vybrala som si jednu od Nestle, tá sa tu aj spomínala. Tak reku vyskúšam. Poviem ti, že fajn. Ten môj problém nie je taký jednodňový alebo jednorázový, takže budem užívať dlhšie, aby som vedela posúdiť, ako zaberá. Teraz to bude asi nejaké tri štyri dni, čo si ju pravidelne dávam a vyzerá to byť fajn. Teba čo konkrétne trápi? Sme tu v téme tráviace potiaže, ale tých môže byť viacero.

daviena

@swetlina aj mne by sa zisla tato informacia... bola som sa uz pytat v lekarni, ale vysypala na mna viacero druhov, tak som nevedela.. povedala som, ze si to musim premysliet a potom sa vratim....