Tráviace potiaze

Omen

Vláknina má za úlohu "obnovu mikroflóry"??? A aké baktérie obsahuje, by ma zaujímalo?!
Ty si ju poradila tehotnej kamarátke??? : o) Dúfam, že má viac rozumu ako ty a nezačala ju užívať! Ak áno, zober svoju radu späť. lebo jej a jej plodu môžeš uškodiť, nakoľko sa jedná o LAXATÍVUM, spôsobuje alergie a v jej prípade musí TÚTO vlákninu konzultovať so svojim lekárom!

sashasss

Tak tak, lebo crevam trva nejaky cas, kym sa v nich prostredie da do normalu. Akoze kym sa obnovi ta mikroflora. Moze sa, jasne, ked citim, ze nieco s travenim alebo s vyprazdnovanim nie je v poriadku, tak zvysim davku na tu predpisanu. Poradila som ju aj kamaratke, co je teraz tehotna.

hanuschka

Sashasss nevedela som, ze sa moze aj takto uzivat. Ano, davala som si ju dlhsie, nie len ten cas kym som citila, ze je mi lepsie. To som si citala potom letak, ze sa odporuca aj takto dlhsie po problemoch si ju davat.
Mario1222 laxativam sa oblukom vyhybam. S tym mam take skusenosti, ze dovidenia. Tato vlaknina ale nepatri medzi laxativa. A nestava sa ti, ze by si niekedy aj tak mal problemy s vyprazdnovanim?

sashasss

Tak dobre, ze ti zabrala a dala si sa dokopy. Preventivne akoze nie v takych davkach, ktore sa odporucaju pri hnacke. Pomaha udrziavat zdravu cervnu mikrofloru, tak som si tak povedala, ze neuskodi, ked ju budeme uzivat. Neviem, ci si citala, ale pri problemoch, ako si mala ty, by sa mala uzivat nejake dva tri tyzdne, aby sa ti telo dalo dokopy poriadne.

Mario1222

Ja si dávam 1 Activiu denne, nakoľko obsahuje probiotiká a môže pomôcť zlepšiť trávenie. Pri problémoch s vyprázdňovaním taktiež konzumujem ovsené vločky s mliekom. Laxativa samozrejme vynechávam, keďže to nie je zrovna ideálna forma riešenia problému.

hanuschka

Sashasss ja len info, ze som si ju kupila a pomohla. Dala som sa dokopy asi na druhy den. Konecne mi nieco zabralo, uz ma zufalstvo zacalo prepadat. Preventivne ju uzivate akoze stale aj po problemoch? Ci tak, ze obcas si date z nej.
Omen vyskusala som aj cierne uhlie, ale to ako keby som si aj nic nedala. Pamatam, ze mamina ho uzivala este ked som bola mala. Ale vravim, u mna to nezabralo. Preto som hladala dalsie moznosti.

Omen

Kúp si v lekárni čierne uhlie na hnačku, pomôže ti z tráviaceho systému odstrániť zvyšky toxických látok...
Porozmýšľaj, čo ti hnačku mohlo vyvolať, drž diétu a ak ju máš viac ako 3 dni, potom smer lekár!

hanuschka

Sashasss nevadi, nevadi, lepsie neskor ako vobec. Este stale veru, uz to vyzeralo byt lepsie, ze som v sebe aj nieco udrzala. Ale v priebehu dna sa to opat vratilo :( Vyskusam, uz nemam co stratit. Ako dlho trvalo, kym zaucinkuje? Uz som zufala z toho, ze nemozem nijak fungovat. Lezat a nic nerobit je fajn, ale nie v tomto pripade :(

sashasss

Prepac, skor sa mi nedalo prist Hanka, este stale u teba pretrvavaju traviace problemy? Ak ano, vyskusaj vlakninu OptiFibre, nam zakazdym na hnacku zabrala a teraz ju dokonca uzivame aj preventivne a musim si zaklopat, ale odvtedy nikto z nas hnacku nemal!