Tráviace potiaze

maswa

Pomôže ti prebiotická vláknina PREBIOLAX.
Dvojzložková, úplne rozpustná, bez prísad a príchute. Môžeš ju pridávať do všetkých jedál a nápojov. Takisto keďže je ťažko rozložiteľná dostane sa tam kam je potrebné a vyživuje črevné baktérie a tým zlepšuje komplet trávenie.

patienka

swetlina a to je nejaka prirodna vlaknina? lebo pisala som, ze nechcem ziadne umeliny a ecka ani nic taketo do seba zbytocne davat. dost je toho vsade v potravinach, tak by som bola rada, keby najdem nejaky taky prirodnejsi produkt.

swetlina

Patienka ahoj moja, skús pozrieť, teraz nedávno som Limovienke dávala tip, s čím mám ja skúsenosť :)
Daviena presne moje slová toto, čo si vravela. Ja som proste taká, že keď nájdem niečo, čo mi vyhovuje, tak ostávam pri tom a nešpekulujem. Viem, že niekto je taký, že skúša kadečo, ale toto nie je môj prípad.
Limovienka však potom daj vedieť tvoju skúsenosť, akú budeš s ňou mať ty.

limovienka

swetlina no ved jasne, ked nie je treba, tak by to asi ani nemalo nejaky vyznam si myslim. tak dobre, to som chcela vediet, ze ako ti vyhovovala.
patienka skus toto pozriet, co mi swetlina spominala. tiez ju planujem vyskusat takto na zaklade odporucania. to mi pride lepsi sposob si nechat poradit ako skusat nieco rad za radom.

daviena

@swetlina to mas pravdu... ked vyhovuje, tak naco spekulovat... treba ostat pri tom, co ti dobre ucinkuje a zvlast, ked to mas uz takto overene... pojdem ju kupit, nech som nabuduce pripravena... lepsie mat takto v zasobe ako potom zhanat na poslednu chvilu...

swetlina

Limovienka myslíš teraz Optifibre, áno? Pomaly to budú dva mesiace, čo som ju kupovala a vyskúšala teda. Môžem ti povedať, že mi zabrala, zaúčinkovala na problémy, čo som mala. Teraz ju ale neužívam. Ono dá sa aj že dlhodobo, ale som si povedala, že pokiaľ ma nič netrápi, tak to nebudem zase siliť. Ale mám ju doma, keby bolo opäť treba.

janka_danka

Ja používam na úpravu trávenia tento výživový doplnok: www.naureus.sk.

Vždy si dám kúru, keď sa necítim dobre a musím povedať, že vždy pomôže opäť upraviť trávenie a vynikajúco chutí. :)

swetlina

Hanuschka to je v pohode, len sa pýtaj. Však ako inak by sme sa dozvedeli, keby sa nepýtame, no nie? Je mi už lepšie rozhodne. Našla som niečo, čo mi zaberá, tak som rada. Problémy sa mi vracajú ešte stále, to nebudem tvrdiť, že nie. Ale viem už aspoň čo s tým.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.