Badoo / Tinder

Príspevok v téme: Badoo / Tinder
Varus

Dobrý večer sa praje.

Chcel by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s týmito dvoma sociálnymi sieťami. Písal som už pred nejakým časom, že som prestal riešiť vzťahy, ale ako nastal terajší lockdown, tak som prestal chodiť von, prestal som sa stýkať s dvoma kamošmi s ktorými som chodieval na pivo, najesť sa a vôbec pobehať po meste.

Začalo mi zase vŕtať hlavou, že som nikdy nemal vzťah a to mám za 5 mesiacov 27 rokov, že mi chýba aj komunikácia so ženou a že by bolo dobré si nájsť aspoň dobrú kamarátku. S jednou babou som si písal, pretože som ju aj poznal, ale bohužiaľ to krachlo, aj sme spolu boli von, kde jej so mnou bolo vraj veľmi dobre a bola rada, že ma lepšie spoznala, ale proste to padlo.

Tak som rozmýšľal, že by som si teda naozaj spravil Tinder alebo Badoo. Otázka je však, či sa tam aj v dnešnej dobe dá nájsť niekto normálny. Má to vôbec nejaký zmysel sa tam registrovať ? Alebo je to skôr preplnené falošnými účtami a taktiež aj falošnými alebo náročnými ľuďmi ?

Budem rád, ak sem napíšu svoje skúsenosti LEN ľudia, ktorí využívajú alebo niekedy využívali tieto dve sociálne siete. Ďakujem vopred za vaše príspevky.

Varus

Tak som si práve vytvoril Badoo. Hodil som si tam svoju fotku, nejaké heštegy so záujmami, lokalitu kde bývam. Uvidíme, ale nedávam tomu skoro žiadne šance, keďže som si niečo o tom naštudoval a myslím si, že túto aplikáciu už nikto neberie vážne.

Emilius

Ja som tam istý čas bol, ale žiadna výhra. Celkovo mi to príde dosť povrchné tieto aplikácie. Avšak mám známych, ktorí si tam našli dievča a funguje im to. Je to skôr individuálne, ale možno teraz cez lockdown, keď sú všetci doma, tak by si mohol mať lepšie šance. Za skúšku nič nedáš, avšak ako písali vyššie, tie priemium by som si isto neobjednával.

ehm

Lenže 100 správ či lajkov denne majú aj na Tinderi a tie, ktorým môžeš napísať zadarmo zrejme aj na Badoo. Takže rovnaký problém ako na pokeci nájdeš aj tu. Ja som mal na pokeci práve o dosť vyššie percento oslovených slečien, ktoré mi odpísali ako na týchto dvoch zoznamkách. I keď áno, väčšina mi ani na pokeci neodpísala.
Ale skúsenosti s platením účtu nemám. Osobne by som do toho ani nešiel, podľa mňa vyhodené peniaze.
I keď pre mňa úplne najvyhodenejšie peniaze bolo zaplatenie účtu na Partnerovi na úrovni. Od toho som mal celkom očakávania, ale písal mi tam jeden falošný účet za druhým. Úplne ma znechutili

Varus

Chcem si nájsť kamarátku, možno by časom z toho bolo aj niečo viacej. Nemám žiadne bočné úmysly, že by som ju zavolal niekde na prechádzku mimo ľudí, aby som bol dotieravý, slizký a dával jej blbé návrhy.

Chcem si proste nájsť niekoho s kým by som trávil môj voľný čas. Áno, mám dvoch kamarátov, ale človek si potrebuje pokecať aj s opačným pohlavím a nie rozoberať vkuse to isté ako napríklad s tými dvoma kamarátmi, ktorých mám.

Čo sa týka Pokecu, tak tam mi 99% dievčat neodpísalo, ale nemyslím si, že by to bolo vzhľadom. Práveže sa stretávam s názormi, že vyzerám dobre a taktiež mi to povedala aj tá baba s ktorou som bol von, že by som mohol mať skoro každú.

Ale Pokec je Pokec, tam majú tie baby aj 100 správ denne, takže mi je jasné, že prečo neodpíšu. Pretože ich to už nebaví čítať to isté od 100 chlapov a odpisovať na to stále dookola. Možno aj preto, že som mal vždy v profile len jednu fotku.

Preto som rozmýšľal na Badoo alebo Tinderom. Ale tiež som si zistil nejaké veci, že sa tam za všetko skoro platí. Že vraj ti žiadne správy nechodia, kým nemáš nič zaplatené. Že po zaplatení nejakého členstva, zrazu vidíš, že máš niekoľko správ a keď ich otvoríš, tak sú všetky prázdne alebo niečo také. Tak chcem vedieť, či to je pravda.

ehm

Treba si ujasniť hlavne, čo hľadáš. Tinder je skôr asi zoznamka pre hľadanie známostí na jednu noc ako na nájdenie manželky. Čisto je to založené na fyzickej atraktívnosti. Ak patríš medzi 10 % najpríťažlivejších mužov, tak si asi poriadne užiješ. Ak nie, tak sa tam ani nemusíš registrovať, lebo lajk ti dá tak jedna z tisíc a tým lajkom to aj skončí.
Badoo je trochu lepšie, tam ti možno aj nejaká odpíše, i keď 90 % báb si nikdy ani len moju správu neprečítalo. Ale počítaj s tým, že zadarmo tam môžeš napísať len máloktorej a za kúpu tých drahých kreditov to podľa mňa nestojí. Myslím si, že aj ten zaznávaný pokec je lepší ako badoo. Treba tam hľadať, kým na niekoho normálneho narazíš, ale na rozdiel od Badoo či Tinderu som tam našiel aspoň pár dobrých kamošiek a absolvoval zo dve neúspešné rande.

1994ka

Mam badoo, podla mna fajn... Nehovorim, ze vsetky zeny su tam super, urcite sa chvilu nahladas.. ale osobna skusenost je taka, ze su tam baby, s ktorymi som si pisal dlho, boli aj stretnutia, bozky, sex... viac zatial nie zial.. ale moze to prist..urcite lepsie ako nerobit nic.

snejty

To mi pripomenulo jeden starsi vtipny blog. Trochu som pogooglila a este stale existuje. Tak pripadne nakukni. Slecna tam opisala skusenost s Tinderom.
poslednipanna.blogspot.com