Badoo / Tinder

Príspevok v téme: Badoo / Tinder
Varus

Dobrý večer sa praje.

Chcel by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s týmito dvoma sociálnymi sieťami. Písal som už pred nejakým časom, že som prestal riešiť vzťahy, ale ako nastal terajší lockdown, tak som prestal chodiť von, prestal som sa stýkať s dvoma kamošmi s ktorými som chodieval na pivo, najesť sa a vôbec pobehať po meste.

Začalo mi zase vŕtať hlavou, že som nikdy nemal vzťah a to mám za 5 mesiacov 27 rokov, že mi chýba aj komunikácia so ženou a že by bolo dobré si nájsť aspoň dobrú kamarátku. S jednou babou som si písal, pretože som ju aj poznal, ale bohužiaľ to krachlo, aj sme spolu boli von, kde jej so mnou bolo vraj veľmi dobre a bola rada, že ma lepšie spoznala, ale proste to padlo.

Tak som rozmýšľal, že by som si teda naozaj spravil Tinder alebo Badoo. Otázka je však, či sa tam aj v dnešnej dobe dá nájsť niekto normálny. Má to vôbec nejaký zmysel sa tam registrovať ? Alebo je to skôr preplnené falošnými účtami a taktiež aj falošnými alebo náročnými ľuďmi ?

Budem rád, ak sem napíšu svoje skúsenosti LEN ľudia, ktorí využívajú alebo niekedy využívali tieto dve sociálne siete. Ďakujem vopred za vaše príspevky.

Varus

No zmysel to nemá žiadny, pretože človek čas späť nevráti, ale vynadať sám sebe pomôžem, že som sa mohol snažiť viacej, aby to dopadlo inak, ale tak s tým už nič nenarobím :)

Varus

No mal som využiť tú príležitosť vtedy, ale musel som to pokaziť. Pochybujem, že sa mi taká príležitosť ešte naskytne v najbližšej dobe. Človek už musí byť dobre sprostý, keď je sám, nemá poriadne ani kam a s kým vybehnúť a pokazí si ďalšiu príležitosť, ktorá sa mu naskytla druhýkrát za posledných 10 rokov. Je zo samého seba zle.

Libertz

Varus: ano to chapem, ja som takto kedysi davno premrhal urcite prilezitosti si nejakou nieco zacat. Lebo som bol este sprosty. Aj sa ma napriamo pytali dokonca nektore ci mam frajerku. Ale ja som nezavolal von, iba som chcel pisat a prestali mat zaujem potom. Po rokoch som si to uvedomil a teraz mam zase opacny problem. Robil som vselico mozne pre to, nemal som problem volat von ale nikdy nic z toho absolutne. A co sa tyka oslovenia, zacatia konverzacie takto nazivo, ked sa to rozbehne tak ja uz potom vacsinou nemam problem si kontakt vypytat. Je to tazke no. A divne. Ale stale plati ze som introvert co sa vie na zaciatku celkom hanbit.

nedelka

hej hej cloveku niekedy az po case pride na rozum, co mohol púroste spravit inak, no zvacsa je proste uz neskoro a minulost len tak nevratis. potom to uz len treba brat tak, ze to tak proste malo byt a pride nieco ine a lepsie

Varus

Libertz no veruže nepohlo, pretože som zlyhal ja. To dievča ma ešte čakalo, kým vyjdem z ordinácie a odišli sme spolu von, kde čakala na taxi. Tak som sa s ňou rozlúčil a išiel preč. Po pár metroch ma napadlo, že prečo som si nepýtal od nej nejaký kontakt, ale už mi bolo blbé sa vracať naspäť. Neviem, ale niekedy človeku ako keby zahmlí rozum. Nebolo to ani tým, že som bol v strete, pretože mne nerobí problém sa rozprávať s cudzím človekom, len ma to vtedy vôbec nenapadlo.

Libertz

Varus- ver mi ze je to tak ze ony rusia, ziadna chyba aplikacie. Keby autori pisali ze zeny rusia zhody, nebolo by to dobre pre ich reklamu. A k tomu ako sa ti prihovorila vtedy tak random to mas dobre. Aj sa to niekam pohlo? Asi musis vyzerat dost sympaticky lebo toto je ozaj velmi velka rarita ze sa zena prihovori. Co sa tyka oslovenia nazivo, to tiez vacsinou zalezi od toho ako vyzeras, ci sa dotycnej pacis. Neni to az tak velmi odlisne od tychto zoznamiek. Zaklad je rovnaky.