Badoo / Tinder

Príspevok v téme: Badoo / Tinder
Varus

Dobrý večer sa praje.

Chcel by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s týmito dvoma sociálnymi sieťami. Písal som už pred nejakým časom, že som prestal riešiť vzťahy, ale ako nastal terajší lockdown, tak som prestal chodiť von, prestal som sa stýkať s dvoma kamošmi s ktorými som chodieval na pivo, najesť sa a vôbec pobehať po meste.

Začalo mi zase vŕtať hlavou, že som nikdy nemal vzťah a to mám za 5 mesiacov 27 rokov, že mi chýba aj komunikácia so ženou a že by bolo dobré si nájsť aspoň dobrú kamarátku. S jednou babou som si písal, pretože som ju aj poznal, ale bohužiaľ to krachlo, aj sme spolu boli von, kde jej so mnou bolo vraj veľmi dobre a bola rada, že ma lepšie spoznala, ale proste to padlo.

Tak som rozmýšľal, že by som si teda naozaj spravil Tinder alebo Badoo. Otázka je však, či sa tam aj v dnešnej dobe dá nájsť niekto normálny. Má to vôbec nejaký zmysel sa tam registrovať ? Alebo je to skôr preplnené falošnými účtami a taktiež aj falošnými alebo náročnými ľuďmi ?

Budem rád, ak sem napíšu svoje skúsenosti LEN ľudia, ktorí využívajú alebo niekedy využívali tieto dve sociálne siete. Ďakujem vopred za vaše príspevky.

Libertz

Ernie- ano presne tak som to zvykol robit vzdy aj ja ked vidim IG alebo napiste mi, automaticky davam prec. Castokrat byvali aj take zhody, len preto aby dal chalan follow na IG alebo napisal, lebo pozornost. Totalne insecure co si potrebuje navysovat ego. Trapne a detske je to. Ja som si inak na tinder potom vymazal fotku, dal som tam fake fotky, nejake dve jedneho peknejsieho typka. V popise nemam nic stale, a likes sa mi tak zdesatnasobili. Tinderu to vobec nevadi pritom. A to tam skoro vobec nechodim pritom. Tinder je proste joke. Pisal som si tam aj trochu s nejakymi ale vacsinou je to jako si pisal minule o tom. Ten vyzor je len nieco jako vstupenka. Aj tak by sa clovek musel snazit neviem jako len aby mozno dostal princeznu von vobec.

Varus

Tak, či onak. V dnešnej dobe je asi najlepšie sa naozaj na všetky zoznamky zvysoka vykašľať. Niekedy to mohlo mať nejakú úroveň, keď sa tieto aplikácie začali medzi ľuďmi šíriť a boli úplne nové, ale dnes to už nemá žiadny význam.

Radšej sa niekomu prihovoriť v reálnom živote počas prechádzky, niekde v nákupnom centre počas nakupovania. V dnešnej dobe je niečo také naozaj dosť vzácne, pretože neskutočne veľa ľudí žije len internetovým životom a to je naozaj veľmi veľký problém.

Ja som bol minulý rok u veterinára a hneď ako som tam prišiel, tak prišlo dievča, ktoré sa v sekunde dalo so mnou do rozhovoru a pokecali sme si naozaj veľmi dobre. Potešilo ma to, pretože to dievča nemalo predsudky, že by som ju napríklad odbil. Spravila v podstate niečo, čo nespraví polovica chlapov, keď vidí nejakú ženu, ktorá sa im páči.

Varus

Ernest-ernie nie som si istý, či to tak naozaj funguje, že dotyčný zruší zhodu a kvôli tomu sa odstráni celá konverzácia. Na toto reagovali ľudia v recenziách a autori aplikácie im odpísali, že sa na to môžu pozrieť spolu, kde môže byť chyba. Keby to bolo o tom, že dotyčný zrušil zhodu a práve preto sa konverzácia odstránila, tak si myslím, že by im to autori napísali priamo do odpovede. Môžem sa však mýliť.

Ernest-ernie

Ale dá sa hentaké zbieračky IG followerov aj filtrovať.
Keď má nejaká už len v profile napísaný IG tak vtedy zbystrím... a akonáhle má už napísané že napíšte mi na IG: xxxxxx tak takú zásadne ignorujem.

Ernest-ernie

Presne tak, keď ti zmizne konverzácia tak dotyčná zrušila zhodu, to som myslel že je každému jasné :D
To že sa niekto sťažuje v komentároch že to je chyba aplikácie tak to by ma ani nenapadlo :D

Emmma

Normálne som rada, že ani neviem o čom hovoríte. Teda viem, že sú to nejaké zoznamovacie apky alebo také niečo, ale že som to nemusela využiť.

Libertz

Varus: to neni chyba aplikacie, ony proste zrusia zhodu lebo nasli lepsieho. Zato ti hentak zmizne konverzacia. Alebo aj ked si zrazu vymaze profil, normalna vec. A co sa tyka tych likes, ze mas aj zhody a ony neodpovedaju, tak chcu len pozornost, alebo zbierat followerov na instagram. Ale ano je to totalny odpad tieto "zoznamky"

Varus

snejty dopadlo to tak, že som z tadiaľ odišiel. Tá aplikácia je len vyžierač ľudských peňaženiek. Plus ju ešte nemajú ani v 100% stave.

Moja skúsenosť je taká, že ak chceš niekomu napísať, s kým nemáš zhodu, tak si musíš u 99% prípadov zaplatiť premium, aby si niekomu napísal. Chodia človeku falošné upozornenia len preto, aby si zaplatil premium a potom zistil, že ti v podstate nikto neposlal srdiečko alebo správu.

Ďalej sa mi stalo aj to, že som si s niekym písal a zrazu mi celá konverzácia zmizla z ničoho nič. Na tento problém sa sťažovali aj ľudia, keď písali recenziu k aplikácii. Keď som tam bol, tak som do toho dal možno tak 3€-5€, kde som si zaplatil premium na týždeň v zľave, či ako to bolo vtedy.

Ďalej som si písal s jedným dievčaťom z môjho mesta, kde sme sme si prehodili viacej správ, mali sme si vždy o čom napísať, bolo to fajn, no asi po 3 dňoch si kompletne zrušila účet bez akýchkoľvek slov.

Ďalej čo som čítal od ľudí, tak sa im už stalo, že dotyčnému ani správa neprišla, ktorú im oni odoslali alebo zase naopak. Alebo ako som už spomínal, tak im zmizlo viacej konverzácii.

Tak, či tak tieto zozamky ako Tinder, Badoo, Pokec a neviem čo všetko už v dnešnej dobe nemajú žiadnu hodnotu. Ľudia na ne chodia už len zo zvyku alebo si tam krátia čas.