Badoo / Tinder

Príspevok v téme: Badoo / Tinder
Varus

Dobrý večer sa praje.

Chcel by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s týmito dvoma sociálnymi sieťami. Písal som už pred nejakým časom, že som prestal riešiť vzťahy, ale ako nastal terajší lockdown, tak som prestal chodiť von, prestal som sa stýkať s dvoma kamošmi s ktorými som chodieval na pivo, najesť sa a vôbec pobehať po meste.

Začalo mi zase vŕtať hlavou, že som nikdy nemal vzťah a to mám za 5 mesiacov 27 rokov, že mi chýba aj komunikácia so ženou a že by bolo dobré si nájsť aspoň dobrú kamarátku. S jednou babou som si písal, pretože som ju aj poznal, ale bohužiaľ to krachlo, aj sme spolu boli von, kde jej so mnou bolo vraj veľmi dobre a bola rada, že ma lepšie spoznala, ale proste to padlo.

Tak som rozmýšľal, že by som si teda naozaj spravil Tinder alebo Badoo. Otázka je však, či sa tam aj v dnešnej dobe dá nájsť niekto normálny. Má to vôbec nejaký zmysel sa tam registrovať ? Alebo je to skôr preplnené falošnými účtami a taktiež aj falošnými alebo náročnými ľuďmi ?

Budem rád, ak sem napíšu svoje skúsenosti LEN ľudia, ktorí využívajú alebo niekedy využívali tieto dve sociálne siete. Ďakujem vopred za vaše príspevky.

ehm

Akurát som natrafil na skvelý blog o Badoo/Tinder a internetovom zoznamovaní všeobecne. Myslím, že autor do značnej miery vystihuje, v čom spočívajú problémy takéhoto zoznamovania a prečo si len málokto nájde týmto spôsobom vzťah. Takže Varus, alebo niekto iný, ak máte záujem si prečítať, i keď je to trochu dlhšie, tak dávam do pozornosti :)
dennikn.sk

Varus

Viki15 a Lucia999Lucia ďakujem za príspevky. Ja som na tom Badoo pár dní, ale nechodím tam stále. Písal som si s pár babami, ale cca dve, tri mi napísali, že to tam za veľa nestojí. Taktiež ani aplikácia za veľa nestojí, keďže si tam skoro za všetko treba len platiť.

Ja si osobne myslím, že najlepším spôsobom ako si nájsť partnera alebo kamaráta je niekde v škole, robote alebo v rodine. Ale tak ako píše Viki, niekedy sa človeku pošťastí a dokáže si nájsť partnera aj cez internetové zoznamky.

Lucia999Lucia

Ahojte,
takže ja som mala obe tieto zoznamky. Badoo vyuzivam dlhsi cas, tinder nemam az tak zmapovany. Takze pisem o Badoo - chlapci moji, vy tu neplacte, ze vam ziadna nenpaise, pretoze ANI mne ako zene nenapisali vsetci muzi (a to mam si myslim, ze celkom ok postavu, chodim do fitka, zdravo sa stravujem atd...). A ano, ANI mne nedali vsetci muzi like, ktorym som ja dala. A vo vela pripadoch to skoncilo iba "zhodou". Takze zdaleka to nieje take, ze zene sa tam staci prihlasit a hned ma vsetkych panov na podnose. A ako som ja pochodila :D - asi po roku a pol co som tam chodila iba tak z nudy, ze sranda, som natrafila na takeho "super" chalana, strasne som sa na neho namotala, zamilovala, zalubila - samu som sa nespoznavala (kedze, som nikdy nebola za spoznavanie sa cez zoznamky), odbila som skveleho chalana, ktory mi v praci nabiehal skrz tato badoo znamost a "moja" badoo znamost ma za odmenu poohovarala po internete, aka som skareda, neschopna, zufala... atd :D :D a dodal, ze on tam iba hladal friend with benefit, pricom mne od zaciatku motal hlavu, aky my budeme mat krasny vztah a neviem co :D a toto sa moze babam stat casto, pretoze 90% chlapov tam chce len jedno, ale drviva vacsina to na rovinu nepovie, hraju sa na slusnakov aked dosiahnu svoje, tak idu lovit dalej... tento "moj" nastastie ziaden sex nedostal, lebo az taka hlupa som nebola kedze viac veci mi nerezalo na nom :) nikdy viac!!! ale mozno ty budes mat viac stastia, drzim palce :)

a este, ze ked slusna baba,ktora hlada vztah natrafi na tych 90%, tak uz je taka znechutena, ze prepacte, ale uz ani slusnemu chlanovi moc neveri :(

Viki15

Dobrý deň, mám skúsenosti s oboma aplikáciami. Musím priznať že som si ich stiahla najmä kvôli voľnému času počas prvej vlny (cca Marec). Bolo tam mnoho osôb ktoré tam prišli iba kvôli jednej veci, prichádzalo mi vcelku mnoho správ a snažila som sa pdpisovať každému. Mnoho ľudí, najmä muov mi písalo správy s pomerne sexuálnym obsahom no našlo sa aj zopár ľudí s ktorými som v kontakte do teraz ako s priateľmi, a taktiež som si tam našla priateľa s ktorým sme spolu momentálne už pol roka. Takže podľa môjho názoru to za pokus stojí.

Libertz

Sakura999 tak to potom beriem spat. To si asi jedna z mala takto. Kolko más rokov? Odkial si? Ja uz tiez neplanujem ist vobec na ziadnu zoznamku. Ak chces napis mi to do mailu, kedze je to sukromna vec 19seals94@gmail.com
Mozeme pokecat, celkom by ma zaujimalo naco si narazala tak. Ze aj takto z druhej strany.

hrncarka

...na badoo mam taktiez taky nazor, ze sa tam neoplati hladat, lebo su tam skoro vsetko chlapi, ktory chcu iba sex a nic viac...

Sakura999

Libertz nevyberala som si komu odpíšem podľa toho kto ako vyzeral . Nejde mi o to kto ako vyzerá nikdy som sa na to nepozerala , dôležitý je charakter a to aký človek je vo vnútri ...Snažila som sa vždy odpísať každému. Spoznala som tam x mužov no ani s jedným som nemala dobré skúsenosti. Nikdy sa už na žiadnu zoznamku nevrátim , to už budem radšej sama ...

petra_peta

Ja mám skúsenosti iba s jedným ale podľa mňa to nie je určené na to aby si si tam našiel stáleho partnera. Skôr to ľudia využívajú len na také rýchle bokovky a s tým treba rátať

Libertz

Sakura999 a skusala si dat sancu aj niekomu kdo je vyzorovo menej ako vrchnych 20%? alebo menej jako nadpriemer? Najde sa tam X chalanov co hladaju vazny vztah avsak takym slecny sancu nedaju lebo predsa nevyzeraju dostatocne dobre podla ocakavani ze.. a potom sa stazuju ze chalani na tych zoznamkach chcu len jednu noc. Klasika.

Sakura999

S badoo mám skúsenosti a nikomu neodporúčam tam chodiť. Teda ak hľadáte známosť na jednu noc tak nech sa páči . Ale vážny vzťah sa tam hľadať neoplatí.