Badoo / Tinder

Príspevok v téme: Badoo / Tinder
Varus

Dobrý večer sa praje.

Chcel by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s týmito dvoma sociálnymi sieťami. Písal som už pred nejakým časom, že som prestal riešiť vzťahy, ale ako nastal terajší lockdown, tak som prestal chodiť von, prestal som sa stýkať s dvoma kamošmi s ktorými som chodieval na pivo, najesť sa a vôbec pobehať po meste.

Začalo mi zase vŕtať hlavou, že som nikdy nemal vzťah a to mám za 5 mesiacov 27 rokov, že mi chýba aj komunikácia so ženou a že by bolo dobré si nájsť aspoň dobrú kamarátku. S jednou babou som si písal, pretože som ju aj poznal, ale bohužiaľ to krachlo, aj sme spolu boli von, kde jej so mnou bolo vraj veľmi dobre a bola rada, že ma lepšie spoznala, ale proste to padlo.

Tak som rozmýšľal, že by som si teda naozaj spravil Tinder alebo Badoo. Otázka je však, či sa tam aj v dnešnej dobe dá nájsť niekto normálny. Má to vôbec nejaký zmysel sa tam registrovať ? Alebo je to skôr preplnené falošnými účtami a taktiež aj falošnými alebo náročnými ľuďmi ?

Budem rád, ak sem napíšu svoje skúsenosti LEN ľudia, ktorí využívajú alebo niekedy využívali tieto dve sociálne siete. Ďakujem vopred za vaše príspevky.

DanoDrevo

Tutenstein/Varus opäť si zmenil názor už po 450ty krát? :) ešte nedávno si bol zmierený, že vzťah nebudeš mať, teraz zrazu chceš. Meníš názory ako 5 ročné decko. A inak ešte niekedy v júni si písal, že keď pôjdeš do mesta v piatok tak nejakú oslovíš. Ako si dopadol? Vysmiala ťa, tak ako som ti povedal? Vravel som ti, že pokým nemáš TOP postavu a drahé handry, budú sa na teba dívať „bože o čo sa snaží ten chudák“. Alebo si nenabral odvahu? A ak by si si aj nebodaj našiel nejakú (čo pri 60 kg váhe je nemožné, ale budiš), tak keby zmeníš zase názor o pár dní, tak ju pošleš k vode? Veď ty neustále meníš názory, raz hento raz tamto, vôbec sa nesprávaš ako pomaly 30 ročný chlap. Aspoň vidno, že vek je iba číslo.
A za posledné, neutrácaj zbytočne peniaze na trapošiny tipu Badoo/Tinder. Tie sú založené čisto iba kvôli tomu aby si niekto namastil vrecká, tvoje šťastie majú totálne na háku.

Varus

Ja som ale založil tému ohľadne Badoo alebo Tinderu, takže by som riešil len to, ale už som zistil, že sa Badoo vôbec neoplatí. Za všetko si treba platiť, takže s aplikáciou končím.

Napísal som tuším 5-6 babám ktorým som hodil srdiečko a viacej už nikomu nemôžem napísať, pretože si musím zase priplatiť ďalších 10€. Dnes som si na týždeň zaplatil 3€ premium, ale ako vidím, tak človek musí vyhadzovať stále ďalšie a ďalšie peniaze. Za mňa pekný trash.

Libertz

tj jako pubertiacky? Mozno by stalo za zvazenie ci nemas moc vysoke naroky. Stalo sa ti ze ta nejaka holka vyslovene chcela ale tebe nevyhovovala? Ked ano tak cim? A co sa tyka tych likes, tak staci hrat tie osudove stretnutia a tam mozes mat zhodu lebo ti hadze aj tie co ti dali srdicko. Nepotrebujes zato platit. Ale hovorim takto na zacatku je bezne ze dojdu nejake srdiecka, lebo ta viacej ukazuje. To aj naschval tak funguje aby si to tam drzalo uzivatelov chvilu.

Varus

Práve zisťujem, že táto aplikácia je trošku trash :D nakoniec som si na týždeň aktivoval za 3€ premium a hneď mi aj v notifikácii vyhodilo správu od jednej baby ktorej som písal, že "A bude z toho aj niečo viac ?", keď som správu otvoril, tak tam bola len moja odoslaná správa.

Varus

Krachlo to preto, pretože sa začala správať ako nejaká pubertiačka a to ja záujem v mojich rokoch naozaj nemám. Čo sa týka toho Badoo, tak mi došli aj dve srdiečka, ale samozrejme neviem od koho, pretože si človek musí zaplatiť nejaké to premium, aby videl o koho ide. Ja som tiež poslal pár srdiečok, ale asi nadarmo, ak dotyčné osoby taktiež nemajú aktivované premium.

Libertz

Inak s hentou to preco krachlo ked velice dobre bolo a hento ti este aj hovorila? Zeny toho natrepu.. dolezite je hlavne jak jednaju. Tiez som toho uz napocuval a realita bola ina

Libertz

Ved poskusaj a uvidis jaka je realita, daj vedet. Mozno na zacatku trosku "uspech" budes mat... avsak likes aj ked dostanes to dokopy nic neznamena, ani matche bezne nereaguju, kedze to maju jako druhy instagram. Ja uz na ziadnu seznamku ani nepachnem koncim s tym. Ked ti ide o to mat normalny vztah je to zatazko, zalezi hlavne naozaj jako vyzeras, duplom to plati na seznamkach. Pokial si neni z vrchnych 20% tak je to strata casu a znizovac sebavedomia. Ked ti vsak ide o fyzicku stranku tak to si radsej zaplat privat a je.

Varus

No však hodil som srdiečko niekoľkým babám, tak uvidíme, či to bude vzájomné, ale samozrejme, že to beriem s rezervou. V dnešnej dobe to už človek naozaj nemôže brať vôbec vážne.

snejty

Ono Varus mozno ani ty by si to nemal brat vazne. Zvol metodu velkych cisel. Pis si s viacerymi a uvidis ci medzi nimi najdes spriaznenu dusu.