Je to normalne spravanie sa od muza?

Príspevok v téme: Je to normalne spravanie sa od muza?
2Hy7eliz

Potrebujem vediet nazor co sa tyka mojho 7 mesacneho vztahu.
Priatel je od zaciatku ku mne velmi dobry, je slusny aj ked sice ked si vypije niekedy tak je vulgarnejsi trocha medzi kamaratmi ale inak je slusny, pekne sa oblieka, ma dobre pracovne miesto vo veducej funkcii, je samostatny, ma vlastny byt aj auto takze ako partner do zivota je dobry vyber co uznali aj moji rodicia a blizki na praju.
Co mi vsak v poslednej dobe nanom zacina prekazat je ze mi zacal v poslednej dobe kecat ako sa mam obliect, ako si mam dat vlasy, ake topanky si mam kupit a pod.
Som zo slusnej rodiny skromne ma vychovali rodicia a niesom zvyknuta si nejak extra potrpiet na mode ci vzhlade co neznamena ze sa o seba nestaram ..chodim pekne oblecena a na kadernicku si nepotrpim a viem si vlasy upravit aj sama. Podla okolia som pekna ..to len tak na okraj
Vratim sa k problemu. On mi totiz keca do toho ked niekam ideme ze Co to mas na sebe, oblec si toto ..Ake topanky si si vzala, musime ist nakupit nieco novsie ...chcela som si ostrihat vlasy lebo niesom zvyknuta mat ich take dlhe ..ked sa to dozvedel ..Co si normalna? Ani sa neopovaz, mne sa pacis s dlhymi nech ta ani nenapadne! Taka si sa mi zapacila ako,sme sa zpoznali tak nic nemen ..hlavne ze satnik som musela zmenit ..
Ako ja som svojpravna osoba si myslim a mam pravo si o sebe rozhodovat ako ja chcem a nie ze cakat na povolenie druheho..ci? Teraz ked som vo vztahu tak sa mam podriadovat aj v obliekani a uprave vonkajsku podla neho?
Nechcem sa s nim hadat, stara sa o mna, prichylil ma k sebe do bytu aj ked ma este ani nepoziadal o ruku ale travime vela casu spolu a mame vela spolocneho ..myslite ze nieje nieco v poriadku ak mi zacina coraz viac hovorit do toho ako sa mam upravit ked ideme do spolocnosti?
Ja mam 27 a on 32

Peggie26

chlapec asi v živote nezažil čo je skutočný život a čo je skutočne dôležité.... ak sa nezmení tak sa to s ním nebude dať lebo život nie je prechádzka ružovou záhradou budeš chorá, tehotná, smutná že nebudeš mať naladu nanič....mamou že nebudeš mať čas na nič a čo potom ťa opustí alebo si najde takú ktorá vyzerá ako z obrázka ?? to sa nedá nie je to normálne

ZdravyUsudok

Zabudla si dodat ze mu zato vsetko robis rohozku v posteli :-D
..ako to ze sa tu ospravedlnujes ze si zo slusnej rodiny ..este napis ze pravidelne chodis do kostola ..
Manipuluje s tebou, nema pravo ti ako pises kecat co si masmonliect, obut a ake mas mat vlasy, ty si osoba ktora ma svoje prava a slobody a jednom z nich je ze rozhodujes ty o tom a nie niekto kto ti poskytol svoj byt, vozi ta na svojom aute a robia mu stetku v posteli lebo taki muzi beru zeny ako svoj majetok a tak k nemu aj pristupuju ..lenze ty si ako tzv. legalna prostitutka ..
Ak mas svoju hrdost co asi nemas tak by si mu dala kopacky ale ty mu nedas lebo tebe je pri nom dobre ako prasatu v žite vsak?
A kde by si tak skoro takeho nasla zazobanca ze?
Rodicia sa tesia, ty sa tesis a jeho penis s tvojou vaginou tiez ...takze problem je vyrieseny ;-)
Len nezabudni sa vyspovedat ze s nim chrapes a nieste manzelia ..nestaci ze budes chodit do kostola kazdu nedelu a odstat si tam hodinku ;-)