Je to normalne spravanie sa od muza?

Príspevok v téme: Je to normalne spravanie sa od muza?
2Hy7eliz

Potrebujem vediet nazor co sa tyka mojho 7 mesacneho vztahu.
Priatel je od zaciatku ku mne velmi dobry, je slusny aj ked sice ked si vypije niekedy tak je vulgarnejsi trocha medzi kamaratmi ale inak je slusny, pekne sa oblieka, ma dobre pracovne miesto vo veducej funkcii, je samostatny, ma vlastny byt aj auto takze ako partner do zivota je dobry vyber co uznali aj moji rodicia a blizki na praju.
Co mi vsak v poslednej dobe nanom zacina prekazat je ze mi zacal v poslednej dobe kecat ako sa mam obliect, ako si mam dat vlasy, ake topanky si mam kupit a pod.
Som zo slusnej rodiny skromne ma vychovali rodicia a niesom zvyknuta si nejak extra potrpiet na mode ci vzhlade co neznamena ze sa o seba nestaram ..chodim pekne oblecena a na kadernicku si nepotrpim a viem si vlasy upravit aj sama. Podla okolia som pekna ..to len tak na okraj
Vratim sa k problemu. On mi totiz keca do toho ked niekam ideme ze Co to mas na sebe, oblec si toto ..Ake topanky si si vzala, musime ist nakupit nieco novsie ...chcela som si ostrihat vlasy lebo niesom zvyknuta mat ich take dlhe ..ked sa to dozvedel ..Co si normalna? Ani sa neopovaz, mne sa pacis s dlhymi nech ta ani nenapadne! Taka si sa mi zapacila ako,sme sa zpoznali tak nic nemen ..hlavne ze satnik som musela zmenit ..
Ako ja som svojpravna osoba si myslim a mam pravo si o sebe rozhodovat ako ja chcem a nie ze cakat na povolenie druheho..ci? Teraz ked som vo vztahu tak sa mam podriadovat aj v obliekani a uprave vonkajsku podla neho?
Nechcem sa s nim hadat, stara sa o mna, prichylil ma k sebe do bytu aj ked ma este ani nepoziadal o ruku ale travime vela casu spolu a mame vela spolocneho ..myslite ze nieje nieco v poriadku ak mi zacina coraz viac hovorit do toho ako sa mam upravit ked ideme do spolocnosti?
Ja mam 27 a on 32

ZdravyUsudok

Snubka vidim ze mas riadne ale riadne rezervy v Biblii ..ale aj v krestanskych zasadach ..cize s neznabohom sa bavit nebudem ..mas to dievcatko dobre popletene!
Cikulu ked si ju tak volas, si vypras ty od pavucin :-DDD

chamomile

Nevieme, ci ju nonstop vo vsetkom nediriguje, to budu potom neustale hadky, alebo sa bude podriadovat. Mozno skusit oponovat a ze preco to robi. Moznoze ma dobry umysel a nic zle za tym nie je.

Simona393

Na takejto kravine sa pohádate?
Zdravý úsudok. ty si tá istá osoba, čo písala predtým pod týmto menom?
To sa mi nechce veriť
..
Neni dôvod sa hádať, život nás bije aj bez toho dosť

Keby muž chcel aby som sa obliekala krrajšie a vyznal by sa do mody, asi by som mu aj vyhovela
Záleži, čo chce z teba mať nejakú vyzývavú sexicu, alebo skromnú myšku..
Akým tonom to hovorí.direktívnym, že ty musíš, alebo ako návrh, že by sa mu páčilo, keby,,,,
Nevidím v tom nejaký zásadný dovod na rozchod
Tiež by sa mi nepáčilo, keby muž chodil v flanelovej košeli a rozgajdaných gatiach
Neviem, no , a keby oponoval svojim štýlom. konečná, lebo takého neprerobíš

chamomile

Toto nie je tema o kostoloch, niektori si pomylili temu a asi aj stranku.
K teme, nevieme, preco je taky, asi ma nejaky dominantny, panovacny syndrom. Tazko povedat, ci je to velka chyba a o com vsetkom inom to este vypoveda. Mam na mysli, ci nie je nejaky psychopat bez empatie.
Pokial ti to nerobi az taky velky problem, ze v inych veciach je fajn a mas ho rada, tak jednym uchom dnu a druhym von.