Je to normalne spravanie sa od muza?

Príspevok v téme: Je to normalne spravanie sa od muza?
2Hy7eliz

Potrebujem vediet nazor co sa tyka mojho 7 mesacneho vztahu.
Priatel je od zaciatku ku mne velmi dobry, je slusny aj ked sice ked si vypije niekedy tak je vulgarnejsi trocha medzi kamaratmi ale inak je slusny, pekne sa oblieka, ma dobre pracovne miesto vo veducej funkcii, je samostatny, ma vlastny byt aj auto takze ako partner do zivota je dobry vyber co uznali aj moji rodicia a blizki na praju.
Co mi vsak v poslednej dobe nanom zacina prekazat je ze mi zacal v poslednej dobe kecat ako sa mam obliect, ako si mam dat vlasy, ake topanky si mam kupit a pod.
Som zo slusnej rodiny skromne ma vychovali rodicia a niesom zvyknuta si nejak extra potrpiet na mode ci vzhlade co neznamena ze sa o seba nestaram ..chodim pekne oblecena a na kadernicku si nepotrpim a viem si vlasy upravit aj sama. Podla okolia som pekna ..to len tak na okraj
Vratim sa k problemu. On mi totiz keca do toho ked niekam ideme ze Co to mas na sebe, oblec si toto ..Ake topanky si si vzala, musime ist nakupit nieco novsie ...chcela som si ostrihat vlasy lebo niesom zvyknuta mat ich take dlhe ..ked sa to dozvedel ..Co si normalna? Ani sa neopovaz, mne sa pacis s dlhymi nech ta ani nenapadne! Taka si sa mi zapacila ako,sme sa zpoznali tak nic nemen ..hlavne ze satnik som musela zmenit ..
Ako ja som svojpravna osoba si myslim a mam pravo si o sebe rozhodovat ako ja chcem a nie ze cakat na povolenie druheho..ci? Teraz ked som vo vztahu tak sa mam podriadovat aj v obliekani a uprave vonkajsku podla neho?
Nechcem sa s nim hadat, stara sa o mna, prichylil ma k sebe do bytu aj ked ma este ani nepoziadal o ruku ale travime vela casu spolu a mame vela spolocneho ..myslite ze nieje nieco v poriadku ak mi zacina coraz viac hovorit do toho ako sa mam upravit ked ideme do spolocnosti?
Ja mam 27 a on 32

BJ 2

Fuha, zdravy usudok dobre prekukla (alebo prekukol?) falosnu krestanku. A pozeram, ze rovno zobrala dve jednou ranou. Dobre si to dala, to "som zo slusnej rodiny" si absolutne dobre trafila, intiucia neklamala. Ako sa chcela vyhnut opisu , ze som veriaca, tak pouzila tento vyraz "som zo slusnej rodiny". Ale nepomohlo, hned ju prava krestanka odhalila.

Lebo to by ju za ten opis manzela, asi vzali do parady, ze vypije si s kamosmi, je trochu vulgarny, auticko, dobre prachy, zazobany, proste idealny ako z telenovely... krestanka jede, hlavne zabezpecena nech je. Urcite je to krestan, ked jej ho schvalila rodina, taki ti obcujuci krestania... vsak jasne, maju uz 30, tak preco sa neponahlat... a potom v nedelu ked si zasulozia, spoteni na omsu... alebo v nedelu to nerobia? Radsej? Pred omsou nie? To by uz bolo moc? Zaujimalo by ma, ako to taki obcujuci krestania maju. Mozno rychlo vyhodit kondomy v sobotu, a potom ist na omsu. Ktovie... alebo davaju hormonalnu antikoncepciu... to asi skor. Tipujem, ze manzelik krestan si chce poriadne zasmykat, aby to citil rovno na mase... co kondom, ten by to kazil ,zazitok

nechapem, kde sa tu taki krestania vzali, ale ocividne maju vlastny nazor na vieru. Ale naco potom chodia do toho kostola prijat eucharistiu, nechapem.... ved by tam mali ist rovno vyspovedat sa. A este sa cuduju, co im nefunguje manzelstvo... zeby robili nieco zle uz v zaklade? Ktovie... snad na to raz pridu, ci vypit si, zanadavat si, zasulozit si, nahodou nieje proti krestanskej viere.

Simona393

Hej, tak niektorý muži sú rozumní, ale dajme tomu, že nie všetci, a ako by to tu vyzeralo, keby ženy všetko podla ich prianí robili..
No, ale to už je na tebe,
Napr., chce ti zmeniť oblečenie a už je oheň na strechce
Ako ho chceš akože poslúchať celý život, to by ma zaujímalo

Simona393

No, vy ste sa tu dobra partia zišla, posvatná cikula, krestanka, čo nadava druhym do ku,,,, a tretia, čo sa podriaduje mužovi §
Tak to sa ti priznam, to by som nedokazala. Že on rozkazuje, a ty všetko vykonáš
Neviem, nemam taku submisivnu povahu, dosť by mi to vadilo. Mna málokto presvedči. kto rozpráva hovadiny, že tak mam konaž

ZdravyUsudok

Snubka s tebou sa uz nebavim, navyse podla tvojho slovnika by som povedala ze si skor muz nez zena cize Snubko alebo skor Snobko ..na zenu neskutocne vulgarne vujadrovanie mas ..fuj, hanbi sa!

ZdravyUsudok

Vidis tym si len potvrdila co som tu o tebe pisala ..si jedine tak slusna "krestanska" zlatokopka ..slusna si bola kym si mu neroztiahla nasilu nohy pod vplyvom vina ..
Este povedz ze pochadzas z dediny ..tak to ti rovno pustim pesnicku od znameho spevaka ..Prisla si z vyj*ebanej dediny ..väcsinou pochadzas z chudobnej rodiny ..atd atd ..

2Hy7eliz

Ano riesite tu moju slusnost a panenstvo ..ano spim s nim a do kostola chodim ..teda teraz zatial uz nie kedze obmedzenia ..som zo slusnej rodiny a rodicia mi nato ze spim u neho nic nevravia ani nevytykaju. Je to moja vec.
A aj ked je to moj prvy muz dufam ze je posledny a bude moj manzel lebo citim ze ma onedlho poziada o ruku.
Ano co sa tyka prveho milovania zviedol ma, nechcela som lebo som sa bala bolesti, krvacania a otehotnenia. Dobiedzal a zviedol ma tym ze vyuzil svoj byt a ja skm v noci nemala kam ujst ze idem domov kedze niesom odtial kde on byva. Tak sluboval ze bude nezny a budem rada ked bude po vsetkom. Ze si da pozor a mal aj kondomy. Nechcela som ale trochu ma pripil vinom co asi aj pomohlo. Na jednej strane som to chcela ale nieco vnutri mi vravelo ze este nie. Ale isla som dotoho.
A spim s nim doteraz. Ano dava mi darceky, staram sa o neho, varim mu a travime spolu cas ..ale co to ma spolocne so slusnostou? Nenadavame si. Myslim ze zena ma byt k svojmu partnerovi poslusna lebo tak kaze aj krestnastvo. Muz sa stara a zena sa podriaduje a sprijemnuje mu zivot. To je ulohou zeny v zivote muza.
Niesom zlatokopka, to ze mi poskytol byt, vozi ma na aute a kupuje darceky je jeho rozhodnutie.
Akurat mi vadi ze mi zacal viac rozpravat do obliekania a vzhladu.
Este nieco k tomu chcete dodat?