Je to normalne spravanie sa od muza?

Príspevok v téme: Je to normalne spravanie sa od muza?
2Hy7eliz

Potrebujem vediet nazor co sa tyka mojho 7 mesacneho vztahu.
Priatel je od zaciatku ku mne velmi dobry, je slusny aj ked sice ked si vypije niekedy tak je vulgarnejsi trocha medzi kamaratmi ale inak je slusny, pekne sa oblieka, ma dobre pracovne miesto vo veducej funkcii, je samostatny, ma vlastny byt aj auto takze ako partner do zivota je dobry vyber co uznali aj moji rodicia a blizki na praju.
Co mi vsak v poslednej dobe nanom zacina prekazat je ze mi zacal v poslednej dobe kecat ako sa mam obliect, ako si mam dat vlasy, ake topanky si mam kupit a pod.
Som zo slusnej rodiny skromne ma vychovali rodicia a niesom zvyknuta si nejak extra potrpiet na mode ci vzhlade co neznamena ze sa o seba nestaram ..chodim pekne oblecena a na kadernicku si nepotrpim a viem si vlasy upravit aj sama. Podla okolia som pekna ..to len tak na okraj
Vratim sa k problemu. On mi totiz keca do toho ked niekam ideme ze Co to mas na sebe, oblec si toto ..Ake topanky si si vzala, musime ist nakupit nieco novsie ...chcela som si ostrihat vlasy lebo niesom zvyknuta mat ich take dlhe ..ked sa to dozvedel ..Co si normalna? Ani sa neopovaz, mne sa pacis s dlhymi nech ta ani nenapadne! Taka si sa mi zapacila ako,sme sa zpoznali tak nic nemen ..hlavne ze satnik som musela zmenit ..
Ako ja som svojpravna osoba si myslim a mam pravo si o sebe rozhodovat ako ja chcem a nie ze cakat na povolenie druheho..ci? Teraz ked som vo vztahu tak sa mam podriadovat aj v obliekani a uprave vonkajsku podla neho?
Nechcem sa s nim hadat, stara sa o mna, prichylil ma k sebe do bytu aj ked ma este ani nepoziadal o ruku ale travime vela casu spolu a mame vela spolocneho ..myslite ze nieje nieco v poriadku ak mi zacina coraz viac hovorit do toho ako sa mam upravit ked ideme do spolocnosti?
Ja mam 27 a on 32

2Hy7eliz

Ja niesom zlatokopka, my sa milujeme a davame to vsetkym naokolo jasne najavo.
Travime spolu vacsinu tyzdna spolu a planujem sa za neho vydat. To nieje zlatokopectvo. Je mi a nim dobre a ano pochadzam z dedinskeho prostredia ale my na dedine sme urcite slusnejsie zeny ako Vy z miest!

Soli

Ja osobne už ani nepoužívam slovo zlatokopky, 95% žien sú zlatokopky, je to zbytočné už používať. Každý chlap čo má nejaké skúsenosti so ženami už vie čo bude vo vzťahu nasledovať. A to vycicavanie peňazí z neho. Samozrejme vo väčšej alebo menšej miere podľa nárokov danej ženy. Dokonca mám kamoša čo má 30 rokov ale ešte nikdy nemal vzťah a aj on presne vie keď sa s ním rozprávam čo má čakať od ženy keď to raz nastane. Stačí sledovať a počúvať okolie.

ZdravyUsudok

Genogeco a Soli

Obaja mate v nieco pravdu ze dnesni muzi machruju pred zenami aki su prachati a ziju na vysokej nohe ale ako pisete, auto na leazing, byt v podnajme ci na uver ..pripadne auto a byt po rodicoch ..a hra krala pred svetom.
Ale pozor zlatokopky au casto tie ktore maju aj vysoku skolu a celkom dobru pracu. Pozor! Praveze medzi vysokoskolackami casto zlatokopky su ktore sice tu skolu vystudovali bohvie ako a mavaju s diplomom ale vieme vsetci ako sa na vysoke a gymnazia da lahko dostat ak mate znamosti pripadne slecny velmi obdarene poprsim a velkym kufrom v zadnej casti tela.
Na zlatokopku sa da natrafit tak ako pri obycajne dedinske slusne dievca co hraje mestiacku zo seba ale tak isto aj pri vysokoskolacke co pracuje v zdravotnictve alebo v skolstve ci v poistovni.
A presne jej je jedno ako sa.muz dostal k peniazom a ci je zadlzeny ..hlavne ze sa fotia v jeho aute nablizkanom, na vecierkoch, dovolenkach atd.
Instagram leti ..facebook tiez tak nech "ziju" socialne siete

Omen

Genogeco,
zlatokopka "nie sú husy", nanajvýš môže byť hus. Ak použiješ plurál, potom ako chlap s IQ správne deklinuj - je to vzor kosť, takže sú to husi.
Mám na teba otázky: "Zlatokop je potom čo alebo kto? Je to prospektor z Aljašky, či?" : )

Soli

Ja mám kolegu čo už týžden po výplate nemá žiadne peniaze, požičiava si peniaze asi od 5-7 ľudí čo vieme, býva v podnájme ale rozdrbáva tieto peniaze ktoré má napožičiavané a každý mesiac má novú frajerku lebo mu to hltajú aj s navijakom jaký je bohatý. Pritom je to úplný chudák čo pýta peniaze po kolegoch jak zmoknutý pes. To je mentalita dnešných žien.

Soli

Presne takýto chlap čo má nové auto na lízing, byt na hypotéku a hrá že zarába ťažké prachy, to je sen dnešných žien. Ich nezaujíma že je zúfalec zadĺžený na 3 životy, hlavne že má a oni môžu pred kamarátkami machrovať a fotiť sa na Instagram.
Obraz dnešného sveta.

Simona393

Máš pravdu.S hulvátom sa komunikuje ťažko.Našťastie si jeden z mála, vyhynutý druh a je tu veľa chlapov, ktorý ked niečo povedia, má to patu aj hlavu. A hlavne nekričí z každého ich príspevku, za aký odpad považujú ženy. A pretože majú aj srdce na rozdiel od teba, niečo si človek z ich argumentov môže aj vziať.

Omen

ZdravýÚsudok,
napísala som, že "vykazuje určité znaky narcizmu", podľa toho, ako ho opísala, čo ešte neznamená, že narcistom aj je. Nakoniec to môže byť tak, ako si napísala ty.