Skleroza multiplex

martin82

Tak 2,5 rok, vtedy bezala studia na tbl formu lieku a predpokladam ze bezi doteraz, len na nejaky iny. Samozrejme tvrdili, ze este 3 roky a bude to OK. Netvrdim, ze coskoro taky liek nebude, ale... t4nick4, mas pristup k netu, mas SM a nevies co je CCSVI? To tiez o niecom svedci. Jaaaj, co povie neurolog je svate a jedine spravne, hm, aj tak sa da zit. Nehovorim ze je CCSVI tutovka, ale pomoct moze. Btw. sebavedomi Mudr mi zabili osobu velmi blizku, od vtedy ich beriem s velkou rezervou, tak preboha nezabudajte, su to len ludia, teda povacsinou.

t4nick4

áno? a o čom to svedčí? nič také tam nespomínali, nikto mi nikdy nič také nespomínal, tak neviem prečo by som to mala poznať...a nie je všetko sväté čo povie neurológ.lenže vy to asi beriete tak, že všetko čo povie neurológ je úplne zle...

martin82

Tak 2,5 rok, vtedy bezala studia na tbl formu lieku a predpokladam ze bezi doteraz, len na nejaky iny. Samozrejme tvrdili, ze este 3 roky a bude to OK. Netvrdim, ze coskoro taky liek nebude, ale... t4nick4, mas pristup k netu, mas SM a nevies co je CCSVI? To tiez o niecom svedci. Jaaaj, co povie neurolog je svate a jedine spravne, hm, aj tak sa da zit. Nehovorim ze je CCSVI tutovka, ale pomoct moze. Btw. sebavedomi Mudr mi zabili osobu velmi blizku, od vtedy ich beriem s velkou rezervou, tak preboha nezabudajte, su to len ludia, teda povacsinou.

martin82

Tak 2,5 rok, vtedy bezala studia na tbl formu lieku a predpokladam ze bezi doteraz, len na nejaky iny. Samozrejme tvrdili, ze este 3 roky a bude to OK. Netvrdim, ze coskoro taky liek nebude, ale... t4nick4, mas pristup k netu, mas SM a nevies co je CCSVI? To tiez o niecom svedci. Jaaaj, co povie neurolog je svate a jedine spravne, hm, aj tak sa da zit. Nehovorim ze je CCSVI tutovka, ale pomoct moze. Btw. sebavedomi Mudr mi zabili osobu velmi blizku, od vtedy ich beriem s velkou rezervou, tak preboha nezabudajte, su to len ludia, teda povacsinou.

t4nick4

pred 3 rokmi copaxone ešte len začal bežať ako injekcie, takže asi si to mýliš s niečim iným...a ani netuším čo je CCSVI

renusi

ahojte,ja sa tiez zaujímam o zilovuu nedostatocnost,na fore SM pise jedna SMarka po zakroku v Polsku.ja viem tolko:po zakroku je 7 SM(v BA)mozno uz viac.par je nas zdiagnostikovanych,cakame na zakrok.momentalne sa nerobí,ktosi to zastavil,no pan doktor je presvedcený,ze sa to pohne.ide o nieco nové,neurologovia nie su za,neviem preco.neviem,ved nejde o nic extra,dat do zily stent,dat ju do "normalu".ved vieme,ze to nie je vyliecenie.aj na mne sa potvrdilo,ze SMkari maju krcnu zilu zuzenuu.a este nieco,ja vravim,ze aj na hlave budem stat,len aby sa mi ulavilo.som ochotná urobit cokolvek:)nooo veeela.....este nieco,pozrite...carny-marek.blogspot.com

t4nick4

v podstate nič také nové...nové je jedine to, že namiesto copaxone by do takých 2-3 rokoch mali byť už nejaké tabletky, čiže sa dosť teším :)

t4nick4

bola som tento víkend na tom stretnutí v Turčianskych Tepliciach a bolo to úplne super...bol tam s nami aj pán profesor Traubner a som sa s ním aj osobne rozprávala.vôbec to nebolo také, že by tam boli samé hrozné prípady.jediná tam bola na vozíku a je podpredsedníčka toho zväzu.čiže nie je dôvod na okamžité odcudzovanie takýchto stretnutí...