Skleroza multiplex

RNG

Inac ucinna davka monolaurinu(potravinovy doplnok) je 3 az 6 gramov denne.Je to potravinova forma.
Je velmi ucinny aj na rozne bakterie, vcitane helikobakteru a escherichia coli a inych.
Pracuje na DNA, kde nahradi cast dlhoretazcovych mastnych kyselin stredoretazcovymi, tiez na lipidoch v obale bakterii, kde jeho molekula oslabi obal(stredne dlhy nasyteny retazec miesto dlhych nenasytenych retazcov)

RNG

Interderony su bielkoviny,, ktore aktivuju NK a T cely(biele krvinky)To iste robia aj betaglukany a to ovela lacnejsie a ucinnejsie.
naviac interferony interferuju(zabranuju) replikacii virusov.
Nuz a tu je velmi ucinny prosdtriedok napr citral(esencialny olej) a monolaurin a ine monoglyceridy stredne dlhych mastnych kyselin, ako napr estery kokosoveho oleja. Tie velmi ucinne potlacaju okrem roznych bakterii aj viralne nakazy.

Ale tu sme znova pri tej tzv autoimunite.
Ak prostriedky proti mikrobom, najma virusom zaberaju, preco to nazyvaju autoimunna choroba a geneticka chyba???
A nie dosledok kombinacie nakaz, hoci sice dosial presne nevedno akych?

heho

Ahojte,

Cital niekto z vas knihu \"Overcoming multiple sclerosis\" od Dr. Jelinka?
Odporucam. Vysla vo febraury 2010, obsahuje vedecky podlozene fakty o tom ako clovek so sklerozou moze ovplyvnit priebeh tejto choroby.
Tak isto \"Diet book for multiple sclerosis\" od Dr. Swanka.

Drzim palce sebe a vsetkym.

Ivka 1

Na regeneráciu poškodených myelínových puzdier a na likvidáciu zápalov sú veľmi potrebné rybie oleje zo studeno-vodných morských rýb v kombinácii s minerálmi v chelatovej forme.Narušenie alebo rozklad myelínu sa vyskytuje v oblastiach mozgu a jeho výsledkom je spomalenie a nepresné vedenie informácií a porucha ich spracovania.
Napríklad ak dôjde k postihnutiu myelínu motorických vlákien,pacienti pociťujú slabosť.Ak SM postihne mozoček,dochádza k poruchám koordinácie.

RNG

Veru sem este napisem moje pozorovanie. Na SM sa pouzivaju Interferony s uspechmi, a podla toho, ake maju interferony vlastnosti, tak aktivuju NK biele krvinky a Makrofagy, tj zvysuju imunitu tela aj zvysuju odolnost buniek voci prieniku virusov.
Tak ale pracuju aj rozne hubove vytazky a betaglukany, a ine potravinove doplnky na zvysenie viralnej imunity.

(Inac premnozenie plesni a virusov je asi ten dovod na "autoimunne" choroby, podla nazorov viacerych lekarov, ale medicka komunita trva na tom, ze je to geneticka chyba "spustena" nejakym mikrobom alebo inym cinitelom)

Tak som zvedavy, ako mi niekto vysvetli, ze na jednej strane potlacaju imunitu a na druhej je zvysenie imunity uzitocne???

A pre co sa na potlacenie zapalov nepouzivaju potravinove doplnky, neskodne, a pre co sa na obnovu poskodenych nervov neberie rybaci olej, ktoreho zlozku EPA a najma DHA su nevyhnutne na regeneraciu poskodenej nervovej izolacie, myelinu.

RNG

Nuz zda sa ze ajn tu mi mazu prispevky v celku takze kto chce najst moj nazor moze ma najst inde cez google.sk.
Nerobim nic zvlastne, eln sa sem snazim dat nazory lekarov, co maju ini pristup k lieceniu, nez klasicka medicina. Ked je to niekomu proti voli, nebudem zbytocne marnit cas tam, kde si ma nepraju.