Skleroza multiplex

5qo

90percent ked nei viac je z infekcii a tie su vacsinou zo vzduchu kvapockovou nakazaou nie z vody )voda cisty nepsravna zanasa ale to uz musi byt dost zla aby skodila telu,samozrejme dobra voda je dobra...ale choroby z vody...to asi nie,teda hej ale 90percent tazko

5qo

90percent ked nei viac je z infekcii a tie su vacsinou zo vzduchu kvapockovou nakazaou nie z vody )voda cisty nepsravna zanasa ale to uz musi byt dost zla aby skodila telu,samozrejme dobra voda je dobra...ale choroby z vody...to asi nie,teda hej ale 90percent tazko

evelinapav

ahojte! mozno mi niekto budete vediet poradit. tuto diagnozu ma moja sestra, zistili jej to len pred rokom, ale u nej to pokracuje velmi rychlo. ja som pred tromi rokmi chodila s inym problemom k dr. lube albertovej do bratislavy. vtedy mi pomohla, ale to bola bakterialna nakaza, nie sm. nedavno som sa pozerala na jej webovu stranku a ma tam video, na ktorom uplne na konci hovori aj o liecbe sm. bola by som rada, keby to moja sestra u nej skusila, ale ona uplne prepadla pesimizmu a ide to s nou dole kopcom, nechce o nikom ani pocut. nahodou niekto z vas k dr. albertovej nechodil? nehovori na tom viedeu o niekom z vas? neviete mi poradit? je to na jej stranke alternamedica, ja som si to pozerala cele, len z toho neviem usudit, ci mam sestru na to nahovorit alebo to bol len jeden konkretny pripad a radsej to mam nechat tak. ak k tomu nieco viete, prosim napiste.

Vyskumník-1

Škoda ,že sa ešte nikto nepozastavil nad tým, že je fakt ,že naše telo obsahuje 70-80 % vody!A známi svetový vedec konštatoval, že 90% chorôb pochádza zo znečistenej vody a ďalší vedec konštatuje , že skoro všetky choroby pochádzajú z nachladnutia.Keď si to spočítame dôjdeme na to sami, čo máme robiť aby sa naše zdravie zlepšilo a aspoň nezhoršovalo! To platí pre MS aj parkinson a iné choroby človeka.Lieky v zle fungujúcom tele len pridávajú nedoriešené komplikácie.Jednému pomôžu inému poškodia, a keď sa to nedolieči čakajú nás ďalšie choroby!

rena23

Osobne poznam 2 ludi, ktori ziju s touto diagnozou 30 rokov, jednu 40 a su uplne sebestacni. Jeden dokonca stale pracuje na plny uvazok. Raz za cas pride atak, preliecia sa - zatial sa vzdy postavili a sli dalej...

t4nick4

dobre, môže sa to stať...neboj sa, už som veľakrát nad tým rozmýšľala...ale prečo si kaziť pekné chvíle s ním, keď mi nič nie je, nemusí sa o mňa nikto starať a nie každý musí skončiť na vozíku...je veľa ľudí, ktorí nie sú vôbec na vozíku a možno o tom ani nevedia a žijú si spokojne

RNG

Nervy v tele su napadane najma virusami, ktore ma kazdy v tele a lekari si ich viavmenej nevsimaju, ked sa navonok neprejavia(opar, pasovy herpes, mononukleoza) Ale oni nie su v tele necinne(dormant=spiace), ako sa lekari nazdavaju aj ked sa navonok neprejavia a zodpovedne su za rozne zapaly vnutornych sliznic a najma nervovych obalov.
Preto tu tak odporucam v dnesnej tichej virusovej epidemii si zvysovat viralnu imunitu a v pripade MS pouzivat aj rozne protizapalove doplnky, vcitane enzymov a rybaci olej na hojenie nervovych obalov.

Majlo2

Prečo by sa nemala dožiť 26 rokov? SM nie je smrtelná choroba. Akurát vie skomplikovať život.

Mňa skôr zaujíma ten vozík. Mne bolo povedané, že na vozíku sú len starší ludia. Že mladých to nepostihuje, že sú na to lieky či čo to. Ale ak sa mýlim bol by som rád ak by ste mi napísali váš názor na SM a vozíky. Kedy človek skončí na vozíku? Sú nejaké príznaky alebo sa človek môžťe ráno zobudiť a zrazu zistí, že sa nevie postaviť?

Najčítanejšie články