Skončiť či nie?

Príspevok v téme: Skončiť či nie?
1994ka

Zdravím,

s priateľkou sme spolu 4 a pol roka, vzťah funguje, máme sa radi, rodiny si sadli. Okrem jednej veci, ona je kresťanka, nemáme sex...asi nemusím vysvetlovať, že ma z toho porazí, prestávam to dávať. O pár týždňov budem mať 25 a som panic. Ale mám pocit, že aj keby sme sa do toho pustili, bude to o ničom a nebude sa vedieť odviazať ani ona ani ja. Ale už sme veľmi dlho pár a ťažko si predstaviť, že by tu už nikdy nebola. Príde mi ako zle rozhodnutie zostať s ňou aj od nej odísť. Ukončil by som to, našiel si novú priateľku a mal plnohodnotný vzťah. Ale rovnako tak si myslím, že by mi strašne moc chybala. Nič nie je dobre z toho. Je to na prd. Mám kvoli tomu samovražedne myslienky. Ale tretia strana má vždy jasnejší pohľad na vec, čo by ste urobili?

January

vztah nefunguje, ste prilis rozdielni, prsten nie
rozchod
na denniku n je dnes rozhovor so sexuologom - Sexuológ Pastor: Žijeme čoraz dlhšie a je takmer nemožné, aby jeden pár prežil spolu celý život
kym sa nerozides, nebudes si hladat niekoho noveho

1994ka

S ňou som o tom už hovoril veľakrát. Už to s ňou nechcem rozoberať, pretože ona názor nezmení. A takto to už od nej nechcem. Nikto nechce, aby s nim mal niekto sex nasilu a z povinnosti, o čom by to bolo?

Rozmyslal som aj o tom, že čo by bolo ak by som sa s ňou rozišiel. Na párty nechodím, s novou ženou sa spoznám raz za rok. Mám obavy, že by som mal očakávania a nakoniec by som bol ja ten sprostý, kto zostane sám.

pravdajelenjedna

načo sa trapit keď ty mas ine predstavy ako ona ... porozpravaj sa s nou a nie s nami ... a vacsina takychto zien bud skonci sama alebo su podvadzane ... ich sprostost