Skončiť či nie?

Príspevok v téme: Skončiť či nie?
1994ka

Zdravím,

s priateľkou sme spolu 4 a pol roka, vzťah funguje, máme sa radi, rodiny si sadli. Okrem jednej veci, ona je kresťanka, nemáme sex...asi nemusím vysvetlovať, že ma z toho porazí, prestávam to dávať. O pár týždňov budem mať 25 a som panic. Ale mám pocit, že aj keby sme sa do toho pustili, bude to o ničom a nebude sa vedieť odviazať ani ona ani ja. Ale už sme veľmi dlho pár a ťažko si predstaviť, že by tu už nikdy nebola. Príde mi ako zle rozhodnutie zostať s ňou aj od nej odísť. Ukončil by som to, našiel si novú priateľku a mal plnohodnotný vzťah. Ale rovnako tak si myslím, že by mi strašne moc chybala. Nič nie je dobre z toho. Je to na prd. Mám kvoli tomu samovražedne myslienky. Ale tretia strana má vždy jasnejší pohľad na vec, čo by ste urobili?

1994ka

Ahojte,

ďakujem za príspevky. Ako som hovoril, chcem sa trocha venovať tomu do čoho som sa pustil a neriešiť furt sex. Dosť mi z toho už bláznilo v hlave. Priateľka aj tak študuje a vidíme sa len pár hodín cez víkend, keď sa neučí. Porozprávame sa a idem domov. Chcem sa od toho odreagovať a nemyslieť na to tak často. Chcem sa tešiť tomu, čo som si momentálne našiel a napĺňa ma. Možno potom budem mať čistejšiu hlavu, budem vidieť veci jasnejšie a nájdem správne riešenie. Stále chcem mať pekný a šťastný vzťah. Vyvetrám si hlavu a vrátim sa k tomu. Možno o mesiac, možno o polroka, neviem. Držte palce, nech mi to šťastie vydrží. Prajem ho aj Vám všetkým, buďte silní.

norvana

tomaas len otazka je ci by nemali spolu si nad to sadnut a najst si nejaky spolocny zaujem, co ozaj ich bude zaujimat oboch a rovnako

ZdravyUsudok

Akonato
Prepnut sa to nemusi, len ked dlhsie drzis prst a klavese tak to naskakuje posmeno s dlznom alebo s makčenom
Skus si sama kliknut napr. posmeno male n a podrz prst dlhsie na klavese

Tomaas 12345

Ocenujem že si konečne prišiel na to že nemá zmysel si svoje štastie orientovať do partnerských vzťahov, ale namiesto toho si si našiel niečo lepšie do čoho si vložiť svoje štastie a čo nezávisi od náhody.

Tvrdíš že tvoja priatelka je veriaca, tak sa stan veriacim aj ty, a budete mať nielen spoločnú vášen, ale aj ju týmpádom viac pochopíš a ked budeš mať silnú vieru nebude pre teba problémom vydržať v sexe až do manželstva. Viera v Boha je krásna, človeku to dodá euforie radosti a začneš sa na svet pozerať uplne inými očami.

snazilkajulka

A co keby si sa rozhodol pre dalsi krok v zivote a poziadal ju o ruku? Ved ona predsa s tebou isto sex chce mat ale asi az po svadbe. Ved ste sa o tom bavili, nie?

Betka132

1994ka ty predsa nie si osamely akurat nemas sex a to su dve rozne veci. Mal si trocha rozmyslat ked si s nou isiel do vztahu a suhlasil s jej podmienkami. Svadbu s nou nechces, rozchod tiez nie, tak ti zostava len zit takto aj nadalej.

Tutenstein ty sa tu prestan lutovat nie si jediny na svete co ma nejaky zdravotny problem okrem toho evidentne nie vazny a riesitelny. Tu fnukas jak keby ti odrezali penis a splachli do zachoda, ano vtedy by si sex uz nikdy mat nemohol. Je mnozstvo parov co musia prekonat aj vazne zdravotne problemy jedneho z nich a neprestanu sa mat kvoli tomu radi. Spavaju spolu aj ludia s pruhom, aj s cystou. Okrem toho tebe to za chvilu vyoperuju ale vyvadzas tu jak keby si prisiel o penis.

Gaaspi

Ach jaj, tie náboženstvá by už mali zrušiť! Ja sa pohybujem v kruhoch teistov tak som si nikdy neuvedomoval silu náboženstva ale keď čítam takéto veci a to už neni prvý prípad lebo o tomto som už počul aj v reálnom živote prípady... Lebo keď človek nevydrží tak smilní, keď vydrží tak je považovaný za divného a odoženie si tým partnera/ku... Keď si to zhrnieme náboženstvá robia iba šarapatu. Jedni nechcú sexovať, druhí majú hárem, tretí si presadzujú vieru samopalom, obložia sa dynamitom a idú atentátovať v mene boha... Ako dobre a kľudne by sa nám žilo bez náboženstiev. Nemuseli by sme riešiť blbosti tohto typu.

Akonato

No a uz si nasiel niekoho pri tom foteni ? Rozisiel ši sa s nou?
Teraz mi prvy x skocil makkcen na anglickej klavesnici- len som tukla neznamo kam a mam S s makkcanom.Jak sa to prepina? Ma niekto taky mobil?