Skončiť či nie?

Príspevok v téme: Skončiť či nie?
1994ka

Zdravím,

s priateľkou sme spolu 4 a pol roka, vzťah funguje, máme sa radi, rodiny si sadli. Okrem jednej veci, ona je kresťanka, nemáme sex...asi nemusím vysvetlovať, že ma z toho porazí, prestávam to dávať. O pár týždňov budem mať 25 a som panic. Ale mám pocit, že aj keby sme sa do toho pustili, bude to o ničom a nebude sa vedieť odviazať ani ona ani ja. Ale už sme veľmi dlho pár a ťažko si predstaviť, že by tu už nikdy nebola. Príde mi ako zle rozhodnutie zostať s ňou aj od nej odísť. Ukončil by som to, našiel si novú priateľku a mal plnohodnotný vzťah. Ale rovnako tak si myslím, že by mi strašne moc chybala. Nič nie je dobre z toho. Je to na prd. Mám kvoli tomu samovražedne myslienky. Ale tretia strana má vždy jasnejší pohľad na vec, čo by ste urobili?

1994ka

Tak oslávil som svojich krásnych 25 rokov, je to pekny vek - skoda, že u mňa sprevadzany takouto neprijemnosťou. Myslel som na to aj počas oslavy, že iba to čislo stupa, ale sexualny zivot nikde. Ale rozhodol som sa, že budem hladať šťastie v inej veci, keď už to v láske nevyšlo zatiaľ. Mám toho už plné zuby a nechcem takto žiť ďalej. Rozhodol som sa kúpiť kvalitnú videokameru a chcem cestovať každý mesiac po rôznych európskych mestách a vytvárať o nich pekné zábery a robiť si pamiatky. Našiel som si v tom užasnú zábavu, keďže som už absolvoval Prahu a Budapešť :) Odporúčam všetkým ľudom, ktorí sú osamelí, či už vo vzťahu alebo bez neho. Nájdite si niečo, čo vás dokáže naplniť a aspoň čiastočne zmierni bolesť z toho, že Vám to tiež nevyšlo. Možno sa popri tej novej činnosti dokonca spoznáte s niekým. Keďže by ste mali rovnaké hobby, dobre by ste si mohli rozumieť. A ak aj chémia zafunguje tak máte dokonalého partnera, pričom vôbec ste sa na to prvotne nesústredili. Prajem pekný deň.

Tutenstein_xD

K doktorovi ešte určite pôjdem, ale ak sa s tým nebude dať čo robiť a bude to chronické, že to budem už mať nastálo, tak určite si žiadnu partnerku hľadať do budúcna nebudem. Sex som nikdy nemal, takže neviem o čo prichádzam, takže si viem predstaviť, že budem bez sexu aj naďalej.

ahjajjaj

Tutanchamon, pár slov, aby si pochopil ženské rozmýšľanie. Prvý sex s dievčaťom - to je tak prekvapená z vlastných pocitov, že nie je aktívna, skôr intenzívne prežíva, čo s ňou robíš. Tú cystu si ani nevšimne. Druhý krát možno ešte stále nie. Tretíkrát je už menej prekvapená z celého a vtedy si to všimne. A vtedy si vyberie voľno z práce alebo zo školy a ide s Tebou k lekárovi, aby stála pri Tebe, nech by to bolo čokoľvek.

1994ka

Luppi ty si teda zjedol všetku múdrosť sveta. Ani neviem na čo skôr z tvojho príspevku reagovať, takže nebudem reagovať na nič, škoda investovať energiu.

Luppi

A co si myslis, ze ked sa s touto rozides, hned zajtra si najdes tip top babenku, s ktorou bude vsetko idealne a budete vystrajat hned v postielke podla tvojho zelania? S inou mozes riesit uplne ine, ovela zavaznejsie problemy, lebo, ak ti to doteraz nikto nepovedal, prekazky vo vztahu su na to, aby ste ich spolu prekonavali a nie, aby si od nich utekal. Inak je velmi dobre, ze s takym zbabelcom este nespala a ani si ho nevzala, lebo keby ostala tehotna, tak ty posrato zdrhnes.
A mal by si rovnako ratat aj s moznostou, ze sam nebudes schopny sexu, tak, aby si sa nakoniec nevratil s prosikom k tejto.
Skoda, ze ju nepoznam. Mala by vediet, co si zac a mala by sa spytat Boha, preco ju preboha potrestal niecim takym, ako si ty.

olivka1987

Len každý má na to iný pohľad vieš ako ale tiež asi radšej ísť aj s planým poplachom ako čakať čo z toho bude ďalej

Akonato

Tutanchamon, odkedy som videla v Modrom v nebi ako 15 rocny chlapec mal hrcku na semeniku, ale nevedel co to je tak neisel k doktorovi a zomrel vo veku 15 rokov, tak by som taketo veci nebrala na dalsiu vahu
a isla aj k 50 doktorom

Akonato

Inak je zaujimave ze je veriaca chce si vziat neveriaceho a rodina s tym suhlasi.Mojej kamosky syn ma neveriacu a ona je velmi proti manzelstvu lebo neveriaci ta moze dokonca odtiahnut od Boha..A ak si myslis ze vas vztah nema buducnost tak sa pomodli - je tato zena moj osud? A Boh to moze zariadit vselijak este budes prekvapeny.Nemyslim tym, ze budete sexovat prvu ligu ale veci sa mozu otocit

ahjajjaj

Tutanchamon, nemôžu Ti to nechať tak. Je to dočasná záležitosť, a nie si odkázaný prežiť život bez fyzického milovania. Držím Ti palce, aby všetko dobre dopadlo.