Produkty Krasno - skusenosti

novierka

Wendy tak tomu pridaj, ze sa oplatia. Ich spekacky a klobasky su vynikajuce! ;) Uvidis, ze hostom budu chutit :)

weeendyyy

Ahojte, ake mate skusenosti s grilovanymi specialitami od tejto znacky? Su dobre? Oplatia sa kupit? Potrebujem vacsie mnozstvo pokupit na vikend, kedze ideme na chatu a budeme tam grilovat a nechcem kupovat ziadne smejdne, chcem aby mali vacsi obsah masa. Su take?

mimiaa

Shimuri - dva rôčky má moja dcérka. Aj mňa to napadlo, že ešte asi ešte skoro na takéto produkty. Samozrejme, že som jej dala detskú. Tá šunka obsahuje 92% mäsa.

shimuri

@mimiaa sice som si az teraz vsimla tvoju spravu ale ak tvoja dcerka vypluca sunku, tak na tom nie je nic zle. treba skusit neskor, uvidis, ze ju zacne po case papat. a kolko ma rockov? a aku sunku si jej davala? dufam, ze aspon nejaku detsku s vysokym obsahom masa!

mimiaa

Modrozitka - a koľko majú rokov? Lebo skúšala som cez víkend dať dcérke šunku, no hneď mi ju vypľula. Mám to nejako riešiť alebo je ešte priskoro?

modrizitka

mimiaa ano deti mam, take dve niekedy poslusne, inokedy zase neposlusne :D a jasne, oni ich tiez jedia, ved aj kvoli nim ich kupujem, lebo obsahuju viac masa a su urcene aj pre deti :) nam s manzelom by to bolo aj jedno, ale im nechcem davat nedzrave potraviny!

mimiaa

Modrozitka - môžem sa ťa opýtať, či spomenuté produkty dávaš aj deťom jesť? (ak teda máš deti, to som sa nikde nedočítala). Mám dvojročnú dcérku a neviem, či jej už môžem dávať aj takéto potraviny papať. Ďakujem za skorú odpoveď.

modrizitka

zeny, my tieto produkty mame velmi radi. akurat vcera som bola na nakupe a nakupila som sunky (Amalku, Kaju) - tie nam najviac chutia:-)))

ariianka

dakujem ti richsasa! :) A obsahuju aj menej soli a ecok, ci to nevies? Su vhodne aj pre mensie deti alebo skor dospelakov?