Produkty Krasno - skusenosti

zemlicka32

@EMMMAA - áno, to som si všimla, to máš pravdu. A ty od nich kupuješ iba tieto šunky? Lebo mňa by celkom zaujímalo, či chutia aj tie ich zabíjačkové špeciality dobre, hm? Mňa tie veľmi lákajú :))))

EMMMAA

Co je na nej dobre zemlicka? No predsa chut je uplne bozska! Ale musim spomenut aj zlozenie, ze od nich sunky obsahuju vela % masa, tym padom su kvalitnejsie a aj zdravsie. Ved vidis, ze aj na obale je napisane, ze obsahuje 92% masa, co si myslim, ze je dost vela. Co aj pocuvam odbornikov na stravu, tak odporucaju jest sunky s obsahom masa viac ako 90%. Takze preto ich kupujem:):)...

elizza

Raduskaaa ale ano, nastastie o nich nevedel, takze v mraziaku vydrzali az do Vianoc a potom sa cudoval, kedy som ich kupila :D Uz viem ako na neho, ked chcem, aby nieco aj dlhsie vydrzalo :D

elizza

Raduskaaa mas pravdu, ze ked dam do mraziaku, tak vydrzia, ved aj maso bezne davam a vydrzi tam aj dva-tri mesiace. Minuly tyzden som kupila iba jeden balik a ten sme hned aj zjedli a vcera som bola na velkom nakupe, tak som kupila sunky Krasno aj do zasoby. Dufam, ze aspon do Vianoc mi vydrzia v mraziaku a nezje ich hned muz, lebo tomu strasne chutila ta sunka :D

EMMMAA

Cauko, cauko, mne od nich chuti najviac tato. Momentalne ju nemam kupenu, tak preto len takato fotka ale dnes idem na nakup, tak uz sa tesim, ze ju znovu budeme mat v chladnicke..

raduskaaa

elizza vakuovo balene produkty maju dlhsiu zaruku ako krajane, to je viac nez iste!... ale kolko presne, to ti neviem povedat... zakazdym ked kupujem, tak si pozriem zaruku a podla toho beriem...