Produkty Krasno - skusenosti

mimiaa

Modrozitka - a koľko majú rokov? Lebo skúšala som cez víkend dať dcérke šunku, no hneď mi ju vypľula. Mám to nejako riešiť alebo je ešte priskoro?

modrizitka

mimiaa ano deti mam, take dve niekedy poslusne, inokedy zase neposlusne :D a jasne, oni ich tiez jedia, ved aj kvoli nim ich kupujem, lebo obsahuju viac masa a su urcene aj pre deti :) nam s manzelom by to bolo aj jedno, ale im nechcem davat nedzrave potraviny!

mimiaa

Modrozitka - môžem sa ťa opýtať, či spomenuté produkty dávaš aj deťom jesť? (ak teda máš deti, to som sa nikde nedočítala). Mám dvojročnú dcérku a neviem, či jej už môžem dávať aj takéto potraviny papať. Ďakujem za skorú odpoveď.

modrizitka

zeny, my tieto produkty mame velmi radi. akurat vcera som bola na nakupe a nakupila som sunky (Amalku, Kaju) - tie nam najviac chutia:-)))

ariianka

dakujem ti richsasa! :) A obsahuju aj menej soli a ecok, ci to nevies? Su vhodne aj pre mensie deti alebo skor dospelakov?

richsasa

budem ochotnejsia a napisem ti zopat bodov ariianka, preco su dobre. v prvom rade preto, lebo vacsina ich produktov obsahuje velke % len cisteho masa. niektore sunky aj 94% masa, co treba uznat, ze je fakt vela a potom ta sunka chuti uplne inak ako tie, ktore ledva obsahuju polovicu masa. po druhe je to super, ze oni aj chutia vynikajuco. a tretia vec je, ze su cenovo dostupne a predavaju ich v mnohych obchodoch, takze ich lahko dostat kupit.

ariianka

hmmm, no skoda, ze sa ti to nechce :/ Mam kopu roboty, takze na to cas nemam ale snad si ho niekedy najdem a precitam si to. Tak teda ahoj

miacha

ARIIANKA

Len nebuď lenivá a pekne si to prečítaj, sú tu samé užitočné informácie, skúsenosti napísané. Nechce sa nám všetko furt sto krát opakovať za to, že sa niekomu nechce čítať!

ariianka

baby a preco su vlastne lepsie ako ine znacky masovych produktov? Co take lepsie obsahuju? Zhrnte mi to, nechce sa mi tolko stran citat :/

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.