Produkty Krasno - skusenosti

hildahil

Budúci víkend, keď nebudú hroziť búrky a teda ak to situácia dovolí, by sme chceli trošku turistikovať, chystáme sa na Kriváň. Viete mi poradiť niečo chutné, čo by sme si mohli brať do ruksaku na desiatu?

naty_gresova

Vysočinu od nich poznám, tá je u nás celkom obľúbená, no ten Kavalier som zatiaľ asi nejak prehliadla. No budem musieť asi vyskúšať, keďže moji sú taký syrový, mohla by mať teda celkom u nás aj úspech. A teda je to klasická suchá saláma, nie šunka?

isabellawampire

Tú salámu majú rady aj moje deti. A ešte aj vysočinu. To je tiež veľmi dobrá saláma ako chuťovo, tak ešte je aj trvanlivá, takže aj pekne vydrží. Keď niekam idemem, najčastejšie z nej robím tak povediac desiatu, lebo viem, že sa nám cestou nepokazí

majuskad

mantika - nie? tak to by som ti ich odporucila skusit a ochutnat. u nas ich predavaju ako v kauflande, tak napriklad aj v jednote. nie je nejak problem ich zohnat. u nas doma frci napriklad aj Kavalier so syrom od Krasna. fakt dobra salama a eti sa mi idu za nou doslova pobyt. maju aj stranku, na ktorej si vies pozriet cele ich porfolio vyrobkov

linduss84

Veru, clovek ma po tom, co sa to stalo taky strach, ze sa nieco take moze objavit aj u nas. No hrozne, ako sa to pocasie meni. Ja som zatial tornado videla len v telke a myslela som si, ze v europe sa teda moc neobjavuju

mantika

ani nevravte u nas to bola vcera doslova apokalypsa, tak som sa bala, aby neprislo nieco take, ako mali v tych cechach, no hrozna burka sa nami prehrmela a este aj nad ranom tak silno prsalo. kocky a kde ich kupujete, bo moc tieto udeniny teda nepoznam

majuskad

ako tak vidim, tak mame rovnaky vkus. skusala si aj tie klobasky s divokym cesnakom? tie u nas idu jak na beziacom pase. mam moc rada ich produkty, kedze su kvalitne a maju aj skvelu chut. u nas sa dnes nejak cely den zmraka a mam taky pocit, ze pride vecer poriadna burka

novierka

No zienky ja som dneska zasa neodolala, jak sa blizi vikend, tak mi to zas nedalo a bola som na nakupe, no aspon budem pripravena pre kazdy pripad, aj ked teda bohvie ake pocasie teda nehlasia

Kamka_SL

O akych klobaskach tu bola prosim vas rec? Chystame sa na vikendovu grilovacku s rodinou a potrebovala by som kupit aj taketo veci, kedze chcem, aby bolo pre kazdeho s kazdeho druhu troska