Produkty Krasno - skusenosti

richsasa

budem ochotnejsia a napisem ti zopat bodov ariianka, preco su dobre. v prvom rade preto, lebo vacsina ich produktov obsahuje velke % len cisteho masa. niektore sunky aj 94% masa, co treba uznat, ze je fakt vela a potom ta sunka chuti uplne inak ako tie, ktore ledva obsahuju polovicu masa. po druhe je to super, ze oni aj chutia vynikajuco. a tretia vec je, ze su cenovo dostupne a predavaju ich v mnohych obchodoch, takze ich lahko dostat kupit.

ariianka

hmmm, no skoda, ze sa ti to nechce :/ Mam kopu roboty, takze na to cas nemam ale snad si ho niekedy najdem a precitam si to. Tak teda ahoj

miacha

ARIIANKA

Len nebuď lenivá a pekne si to prečítaj, sú tu samé užitočné informácie, skúsenosti napísané. Nechce sa nám všetko furt sto krát opakovať za to, že sa niekomu nechce čítať!

ariianka

baby a preco su vlastne lepsie ako ine znacky masovych produktov? Co take lepsie obsahuju? Zhrnte mi to, nechce sa mi tolko stran citat :/

miacha

ALANITKA

Tak to sme potom dve, lebo aj ja tam chodím nakupovať. Aj keď všetci hovoria, že J. je najdrahšia ale zase na druhej strane len tam väčšinou dostať kúpiť tieto lepšie produkty.

alanitka

aaaano, presne ako napisala @snubka, v jednote tieto produkty mavaju a aj dost velky vyber. chodim len tam nakupovat a dost casto si hadzem do kosika aj tieto salamy, sunky, ktore nam dost chutia:-):-) tak chod zajtra pozriet, ak budes mat cestu, lebo ved dnes su obchody zatvorene.

simdama

- zeny, kde ich kupujete? chodim na nakup do kauflandu a tam vela produktov na vyber tejto znacky nemaju. vopred dakujem za odpoved.

miriarka

jaaaaaj, tak to ma po pravde vobec nenapadlo zemlicka, prepac. som nevedela, ze len o ich produktoch sa tu bavite. lebo vela krat je tema o nejakej znacke a pritom sa v diskusii spominaju aj ine. ale dakujem, ze si mi to ujasnila.