Produkty Krasno - skusenosti

elizza

Raduskaaa to nie je vobec zly napad. Toto ma este nenapadlo, stale som kupovala len cerstvu sunku a tym padom som musela chodit kazdy den do obchode, no uz ma to prestalo bavit. Vyskusam aj ja kupit viac a dam do mraznicky. Ved ako dlho maju vacsinou zaruku tie ich sunky??
Pravdajelenjedna prepac, ale ja som nic o bezlepkovych produktoch nepisala. Tato tvoja sprava mala byt skor venovana Ivce, nemyslis? Ja len zistujem, ake su produkty krasno.

pravdajelenjedna

elizza : pekne si ma rozosmiala :D :D

poďme na to
Krásno Amálka šunka najvyššej kvality bezgluténová
ZLOŽENIE
Zloženie:bravčové mäso(92%),pitná voda,jedlá soľ,stabilizátor-E451,dextróza,antioxidant-E301,konzervačná látka-E250.Obsah čistých svalových bielkovin min.16%.Trieda kvality-najvyššia

Francúzska šunka
Zloženie
Bravčové mäso (min. 90%), Voda, Soľ, Stabilizátory dusitan sodný, difosforečnany, trifosforečnany sodný a draselný, Antioxidant mliečnan sodný, Dextróza, Aróma

pozri si zloženie, potom mi povedz či to nie je marketingový ťah že ,,bezlepkové´´ a potom sa vyjadri :) nepovedal som že tie produkty sú nekvalitné alebo zlé, len hovorím že je to marketingový ťah, nič viac

raduskaaa

my kupujeme vakuovo balene elizza... pre nas to je lepsie, lebo kupim viac a dam napriklad aj do mraznicky a ked sa zje sunka, ktora je v chladnicke, tak vyberiem a mame znovu. ta vakuova dlhsie vydrzi a to nam velmi vyhovuje...

elizza

Dakujem ti velmi pekne Ivca a taktiez dakujem za nazor aj pravdajelen jedna (neviem ako inak ho nazvat). Ivca mozem sa este spytat, ci kupujes krajane alebo vakuovo balene?

ivcaP

@elizza - podla mna su to velmi dobre masove produkty, ktore aspon obsahuju velke % masa! To, ze su aj bez lepku, je len plus. No kupujem si ich vdaka tomu, ze chutia vynikajuco. Nie je v nich citit ziadnu umelinu. Ako teda mozes vidiet, moje skusenosti su dobre :)

pravdajelenjedna

klasicke mäsové produktu kde si dali akože bez lepku ako marketingovy tah pre ludi co sa do toho nerozumeju