Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú

Príspevok v téme: Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú
Ela0601

Už skoro mesiac cítim obrovské pálenie, rezanie a štípanie v oblasti intímnych partií. Bol som najprv u obvodnej a našla mi bielkovinu v moči, tak si hneď myslela, že je to zápal močového mechúra a dala mi Biseptol, no vôbec nezabral. Tak ma teda poslala k urológovi, kde z moču nič nezistili.
Bola som aj u gynekologičky, ktorá mi dala Polygynax, nezabralo to a potom mi dala Macmiror tabletky a aj guľôčky pre istotu, no ani to nepomohlo.
Všetky príznaky mi stále pretrvávajú a ja už neviem, čo ďalej. Strašne to bolí a ja každý deň len plačem a som z toho v depresii.
Nemali ste niektorá podobné ťažkosti?

olivkalivka

Kozna ti moze tieto testy urobit tiez sterom z mocovej rury.
V trencine je sukromna urologicka ambulancia Roman Sokol.

Ela0601

Ja tiež ešte študujem a neviem si predstaviť, že teraz budem s týmto chodiť do školy, keď mi začne. Tiež mi napadlo, že by som si ju dala prerušiť.
Idem zajtra ešte pre istotu aj ku kožnej a opýtam sa aj tej.
A dám potom vedieť, že kto bol ako ochotný.
A mohla by si mi, prosím, aj napísať meno toho súkromníka? Že ak by mi tie testy nechceli spraviť tu, tak by som išla do Trenčína.

olivkalivka

Popravde, neviem ci ti urobi tie testy ked si panna. Jednak je mozne, ze ta vysmeje lebo vseobecne je to brane ako pohlavne prenosna choroba, a po druhe neviem ci moze ist az do krcka maternice a urobit ster ked si panna.
Kasel a hrdlo s pohlavnou mykoplazmou nema nic spolocne, je pohlavna mykoplazma a aj mykoplazma pneumonia-plucna, to su dve rozdielne choroby.
Mne tieto testy odmietol robit gynekolog lebo su drahe a to som panna nebola... Daj vediet ako pochodis, drzim palce.
Ja som si dala testy robit v Trencine u sukromnika za nemale peniaze, ale bolo mi to jedno.
Taktiez som sa psychicky zrutila, lebo 3 mesiace ma posielali na psychiatriu a ja som mala podobne bolesti. Dokonca som si zrusila studium na rok.

Ela0601

Ešte píšem dodatočne k mojej predchádzajúcej správe.
Podľa teba nevadí, ak mi robili test z moču, kedy som užívala zároveň aj Macmiror? Lebo čítala som, že keď dávajú analyzovať moč, tak by sa aspoň týždeň nemali brať žiadne lieky, lebo že to môže ovplyvniť výsledky.
No ten urológ vedel, že som to brala a nič na to nepovedal.
A tvoj urológ nemal problém s tým, keď si sa ho opýtala, že či by mohol urobiť test aj na ureaplazmu, mykoplazmu?
Lebo aj u nás je to tak, že vždy sú všetci povýšeneckí a nechcú dať len tak niečo spraviť, keď to chcem ja.

Ela0601

Práve som mala strašne hysterický záchvat, lebo som si už myslela, že mi nič nepomôže a aj rodina je zo mňa zúfalá. Ani nevieš, ako mi práve aspoň trochu odľahlo.
Ďakujem ti.
Mne veru nerobila taký špeciálny ster. Zajtra pôjdem opäť za gynekologičkou a teda sa jej na to opýtam. Ja som ešte doteraz sex nemala a už chytám všelijaké pliagy :D Imunitu mám veru úplne naprd.
Pozerala som to ochorenie na internete a aj mykoplazmu a zistila som, že jedno z toho asi predsa len budem mať, lebo ma aj dusí a kašlem a to je tiež príznakom. A to mi bolo čudné, že by ma začalo dusiť potom ako som ešte aj brala Biseptol a podobne.

olivkalivka

Robil ti gynekolog specialny ster z maternice? Pretoze toto sa neda zistit klasickym vyterom na mykozu. Ani urolog to z obycajnej kultivacie mocu nezisti, musis si o to poziadat. Hovori sa, ze tieto pliagy sa daju chytit iba zo sexu, ale uz davno to tak nie jw. Moja nova gynekologicka mi to tiez potvrdila, ze sa to uz davno neprenasa len sexom ale chytit to mozes aj na wcku, v bazenoch.... Ja som mala 4roky priatela, nikdy som nemala ziaden problem az po 4 rokoch po dovolenke kde boli len toi toiky. Som si ista, ze som to chytila tam. Lieci sa to specialnymi antibiotikami, nie obycajnymi. Vacsinou davaju doxyhexal na 3 tyzdne.

olivkalivka

Ahoj,
Ja som mala minule leto presne toto iste. Vsetko to zacalo po dovolenke, ako klasicka mykoza - vytok, svrbenie a palenie. Neskor zapal mocovych ciest, stale sa to dookola striedalo bud vytok alebo mechur. Milion antibiotik a masticiek a nic mi nepomahalo. Gynekolog ma uz posielal na psychiatriu a ked som mu spomenula rozsirene testy na ureaplazmu, chlamydie, mykoplazmy tak ma vysmial. Nakoniec mi urolog urobil tieto testy z mocu a prislo sa ze mam ureaplazmu.